gcab master - en to hr translation catalogue (30 entries)

en: Dumping data to:
hr: Zapisivanje podataka u:

en: Print program version
hr: Prikaži inačicu programa

en: Be verbose
hr: Opširniji izlaz

en: Create archive
hr: Stvori arhivu

en: Extract all files
hr: Raspakiraj sve datoteke

en: Dump reserved and extra data
hr: Ispiši rezervirane i dodatne podatke

en: List content
hr: Prikaži sadržaj

en: List content with file details
hr: Prikaži sadržaj s pojedinostima datoteke

en: Change to directory DIR
hr: Promijeni u direktorij DIR

en: Use zip compression
hr: Koristi zip sažimanje

en: Do not include path
hr: Ne uključuj putanje

en: Reserve space in cabinet for signing (e.g. -s 6144 reserves 6K bytes)
hr: Rezerviraj prostor u cabinet arhivi za potpisivanje (npr. -s 6144 rezervira 6K bajta)

en: FILE INPUT_FILES...
hr: DATOTEKA ULAZNA_DATOTEKA...

en: - create a Cabinet file
hr: - stvori Cabinet datoteku

en: Report bugs to:
hr: Prijavite greške na:

en: gcab saves many files together into a cabinet archive, and can restore
    individual files from the archive.
hr: gcab sprema mnogo datoteka zajedno u cabinet arhivu i može izdvojiti
    pojedine datoteke iz arhive.

en: Option parsing failed
hr: Obrada mogućnosti neuspjela

en: Please specify a single operation
hr: Odredite pojedinu radnju

en: Cabinet file must be specified
hr: Cabinet datoteka mora biti navedena

en: Cannot open file for reading
hr: Nemoguće otvaranje datoteke za čitanje

en: Error reading
hr: Greška čitanja

en: <unknown-date>
hr: <nepoznat-datum>

en: Error during extraction
hr: Greška pri raspakiravanju

en: Error while reading signature
hr: Greška pri čitanju potpisa

en: No input files specified
hr: Nema navedenih ulaznih datoteka

en: Cannot add file
hr: Nemoguće dodavanje datoteke

en: No files to be archived
hr: Nema datoteka za arhiviranje

en: Cannot create cab file
hr: Nemoguće stvaranje cab datoteke

en: Cannot add folder to cab file
hr: Nemoguće dodavanje mape u cab datoteku

en: Cannot write cab file
hr: Nemoguće zapisivanje cab datoteke
