gcab master - en to hu translation catalogue (30 entries)

en: Dumping data to:
hu: Adatok kiírása ide:

en: Print program version
hu: Programverzió kiírása

en: Be verbose
hu: Legyen bőbeszédű

en: Create archive
hu: Archívum létrehozása

en: Extract all files
hu: Minden fájl kibontása

en: Dump reserved and extra data
hu: Foglalt és extra adatok kiírása

en: List content
hu: Tartalom listázása

en: List content with file details
hu: Tartalom listázása a fájl részleteivel

en: Change to directory DIR
hu: Váltás a DIR könyvtárra

en: Use zip compression
hu: Zip tömörítés használata

en: Do not include path
hu: Ne vegyen fel útvonalat

en: Reserve space in cabinet for signing (e.g. -s 6144 reserves 6K bytes)
hu: Szóköz lefoglalása a cabinetben aláíráshoz (például -s 6144 lefoglal 6K bájtot)

en: FILE INPUT_FILES...
hu: FILE INPUT_FILES…

en: - create a Cabinet file
hu: - egy Cabinet fájl létrehozása

en: Report bugs to:
hu: Hibák jelentése itt:

en: gcab saves many files together into a cabinet archive, and can restore
    individual files from the archive.
hu: A gcab több fájlt együtt ment egy cabinet archívumba, és képes
    visszaállítani egyedüli fájlokat az archívumból.

en: Option parsing failed
hu: A kapcsoló feldolgozása sikertelen

en: Please specify a single operation
hu: Kérjük adjon meg egy egyedüli műveletet

en: Cabinet file must be specified
hu: Cabinet fájl megadása kötelező

en: Cannot open file for reading
hu: Nem nyitható meg a fájl olvasásra

en: Error reading
hu: Hiba az olvasás közben

en: <unknown-date>
hu: <ismeretlen-dátum>

en: Error during extraction
hu: Hiba a kibontás során

en: Error while reading signature
hu: Hiba az aláírás olvasása közben

en: No input files specified
hu: Nincsenek bemeneti fájlok megadva

en: Cannot add file
hu: Nem lehet hozzáadni a fájlt

en: No files to be archived
hu: Nincsenek archiválandó fájlok

en: Cannot create cab file
hu: Nem hozható létre cab fájl

en: Cannot add folder to cab file
hu: Nem lehet mappát hozzáadni a cab fájlhoz

en: Cannot write cab file
hu: Nem írható a cab fájl
