gcab master - en to ka translation catalogue (31 entries)

en: Dumping data to:
ka: დამპის ჩაწერა:

en: Print program version
ka: პროგრამის ვერსიის დაბეჭდვა

en: Be verbose
ka: დამატებითი შეტყობინებები

en: Create archive
ka: არქივის შექმნა

en: Extract all files
ka: ყველა ფაილის გაშლა

en: Dump reserved and extra data
ka: დარეზერვებულია და დამატებით მონაცემების დამპი

en: List content
ka: შემცველობის სია

en: List content with file details
ka: შემცველობის სია ფაილის დეტალებით

en: Change to directory DIR
ka: საქაღალდე DIR-ზე გადასვლა

en: DIR
ka: საქაღალდე

en: Use zip compression
ka: Zip შეკუმშვის გამოყენება

en: Do not include path
ka: არ ჩასვა ბილიკი

en: Reserve space in cabinet for signing (e.g. -s 6144 reserves 6K bytes)
ka: კაბინეტის ფაილში ხელმოწერის ადგილის გამოტოვება (მაგ: -s 6144 64კილობაიტს დაარეზერვებს)

en: FILE INPUT_FILES...
ka: ფაილი შესაყვანი_ფაილები...

en: - create a Cabinet file
ka: - კაბინეტის ფაილის შექმნა

en: Report bugs to:
ka: შეცდომების შესახებ მიწერეთ:

en: gcab saves many files together into a cabinet archive, and can restore
    individual files from the archive.
ka: cab ზოგავს ბევრ ფაილს ერთად კაბინეტის არქივში და შეუძლია
    არქივიდან ინდივიდუალური ფაილების აღდგენა.

en: Option parsing failed
ka: პარამეტრის დამუშავების შეცდომა

en: Please specify a single operation
ka: აუცილებელია მხოლოდ ერთი ოპერაციის მითითება

en: Cabinet file must be specified
ka: კაბინეტის ფაილის მითითება აუცილებელია

en: Cannot open file for reading
ka: ფაილის წასაკითხად გახსნის შეცდომა

en: Error reading
ka: წაკითხვის შეცდომა

en: <unknown-date>
ka: <უცნობი-თარიღი>

en: Error during extraction
ka: შეცდომა გაშლისას

en: Error while reading signature
ka: შეცდომა ხელმოწერის კითხვისას

en: No input files specified
ka: შეყვანის ფაილები მითითებული არაა

en: Cannot add file
ka: ფაილის დამატება შეუძლებელია

en: No files to be archived
ka: დასაარქივებელი ფაილების გარეშე

en: Cannot create cab file
ka: Cab ფაილის შექმნის შეცდომა

en: Cannot add folder to cab file
ka: Cab ფაილში საქაღალდის დამატება შეუძლებელია

en: Cannot write cab file
ka: Cab ფაილის ჩაწერის შეცდომა
