gcab master - en to lt translation catalogue (30 entries)

en: Dumping data to:
lt: Duomenys įrašomi į:

en: Print program version
lt: Atspausdinti programos versiją

en: Be verbose
lt: Būti išsamiu

en: Create archive
lt: Sukurti archyvą

en: Extract all files
lt: Išskleisti visus failus

en: Dump reserved and extra data
lt: Įrašyti rezervuotus ir papildomus duomenis

en: List content
lt: Išvardinti turinį

en: List content with file details
lt: Išvardinti turinį su failų informacija

en: Change to directory DIR
lt: Keisti aplanką į KAT

en: DIR
lt: KAT

en: Use zip compression
lt: Naudoti zip suspaudimą

en: Do not include path
lt: Neįtraukti kelio

en: Reserve space in cabinet for signing (e.g. -s 6144 reserves 6K bytes)
lt: Rezervuoti vietos archyve pasirašymui (pvz. -s 6144 rezervuoja 6K baitų)

en: FILE INPUT_FILES...
lt: FILE ĮVESTIES_FAILAI...

en: - create a Cabinet file
lt: - sukurti Cabinet failą

en: Report bugs to:
lt: Pranešti apie klaidas adresu:

en: gcab saves many files together into a cabinet archive, and can restore
    individual files from the archive.
lt: gcab įrašo daug failų kartu viename cabinet archyve ir gali atkurti
    pavienius failus iš archyvo.

en: Option parsing failed
lt: nepavyko perskaityti parametro

en: Please specify a single operation
lt: Nurodykite vieną veiksmą

en: Cabinet file must be specified
lt: turi būti nurodytas cabinet failas

en: Cannot open file for reading
lt: nepavyksta atverti skaitymui

en: Error reading
lt: klaida skaitant

en: Error during extraction
lt: klaida išskleidžiant

en: Error while reading signature
lt: klaida skaitant parašą

en: No input files specified
lt: turi būti nurodyti įvesties failai

en: Cannot add file
lt: Nepavyksta pridėti failo

en: No files to be archived
lt: nėra archyvuojamų failų

en: Cannot create cab file
lt: nepavyksta sukurti cab failo

en: Cannot add folder to cab file
lt: nepavyksta pridėti aplanko į cab failą

en: Cannot write cab file
lt: nepavyksta įrašyti cab failo
