gcab master - en to oc translation catalogue (32 entries)

en: Removing leading '%s' from member names
oc: Supression dels '%s' en tèsta dels noms de membre

en: Dumping %s data to: %s ...
oc: Voidatge de las donadas %s cap a : %s ...

en: can't write file %s: %s
oc: Impossible d'escriure lo fichièr %s : %s

en: Print program version
oc: Afichar la version del programa

en: Be verbose
oc: Èsser verbós

en: Create archive
oc: Crear un archiu

en: Extract all files
oc: Extraire totes los fichièrs

en: Dump reserved and extra data
oc: Voidar las donadas extra e reservadas

en: List content
oc: Listar lo contengut

en: List content with file details
oc: Listar lo contengut amb losdetalhs del fichièr

en: Change to directory DIR
oc: Cambiar cap al repertòri DIR

en: Use zip compression
oc: Utilizar la compression zip

en: Do not include path
oc: Inclure pas lo camin

en: Reserve space in cabinet for signing (e.g. -s 6144 reserves 6K bytes)
oc: Reservar d'espaci dins lo cabinet per la signatura (p.e. -s 6144 resèrva 6K octets)

en: FILE INPUT_FILES...
oc: FICHIÈR INPUT_FILES...

en: - create a Cabinet file
oc: - crear un fichièr Cabinet

en: Report bugs to <%s>
oc: Senhalar d'anomalias a <%s>

en: gcab saves many files together into a cabinet archive, and can restore
    individual files from the archive.
oc: GCAB enregistra mantun fichièr en mème temps dins un archiu cabinet, e pòt restablir los fichièrs individuals a partir de l'archiu.

en: option parsing failed: %s
oc: L'analisi de las opcions a fracassat : %s

en: Please specify a single operation.
oc: Especificatz una sola operacion.

en: cabinet file must be specified.
oc: lo fichièr cabinet deu èsser especificat.

en: can't open %s for reading: %s
oc: Impossible de dobrir %s en lectura : %s

en: error reading %s: %s
oc: error pendent la lectura %s : %s

en: error during extraction: %s
oc: error pendent l'extraccion : %s

en: error while reading signature: %s
oc: error pendent la lectura de la signatura : %s

en: please specify input files.
oc: Especificatz los fichièrs d'entrada.

en: Can't add file %s: %s
oc: Impossible d'apondre lo fichièr %s : %s

en: no files to be archived.
oc: Pas cap de fichièr d'archivar.

en: can't create cab file %s: %s
oc: Impossible de crear lo fichièr cab %s : %s

en: can't add folder to cab file %s: %s
oc: Impossible d'apondre lo dorsièr al fichièr cab %s : %s

en: can't write cab file %s: %s
oc: Impossible d'escriure lo fichièr cab %s : %s

en: unsupported compression method %d
oc: Metòde de compression %d pas pres en carga
