gcab master - en to sl translation catalogue (34 entries)

en: Removing leading '%s' from member names
sl: Odstranjevanje začetnih '%s' iz imen

en: Dumping %s data to: %s ...
sl: Odlaganje zapisa podatkov %s v: %s ...

en: can't write file %s: %s
sl: ni mogoče pisati v datoteko %s: %s

en: Print program version
sl: Izpiši različico programa

en: Be verbose
sl: Podrobni izpis

en: Create archive
sl: Ustvari arhiv

en: Extract all files
sl: Razširi vse datoteke

en: Dump reserved and extra data
sl: Odloži izpis zadržani in posebnih podatkov

en: List content
sl: Izpiši vsebino

en: List content with file details
sl: Izpiši seznam s podrobnostmi o datotekah

en: Change to directory DIR
sl: Zamenjaj mapo v mapo DIR

en: DIR
sl: MAPA

en: Use zip compression
sl: Uporabi stiskanje zip

en: Do not include path
sl: Ne vključi poti

en: Reserve space in cabinet for signing (e.g. -s 6144 reserves 6K bytes)
sl: Zadrži prostor v kabinetu za podpisovanje (na primer -s 6144 zadrži 6Kb)

en: FILE INPUT_FILES...
sl: DATOTEKA VHODNE_DATOTEKE ...

en: - create a Cabinet file
sl: - ustvari datoteko cab

en: Report bugs to <%s>
sl: Pošljite poročilo o hroščih na <%s>

en: gcab saves many files together into a cabinet archive, and can restore
    individual files from the archive.
sl: Program gcab shrani več datotek v arhivsko datoteko cab, lahko pa tudi obnovi
    iz arhiva vse ali le posamične datoteke.

en: option parsing failed: %s
sl: razčlenjevanje možnosti je spodletelo: %s

en: Please specify a single operation.
sl: Navesti je treba le eno opravilo.

en: cabinet file must be specified.
sl: določena mora biti datoteka cab.

en: can't open %s for reading: %s
sl: ni mogoče odpreti %s za branje: %s

en: error reading %s: %s
sl: napaka med branjem %s: %s

en: error during extraction: %s
sl: napaka med razširjanjem: %s

en: error while reading signature: %s
sl: napaka med branjem podpisa: %s

en: please specify input files.
sl: določiti je treba vhodne datoteke

en: Can't add file %s: %s
sl: Ni mogoče dodati datoteke %s: %s

en: no files to be archived.
sl: ni datotek za arhiviranje.

en: can't create cab file %s: %s
sl: ni mogoče ustvariti datoteke cab %s: %s

en: can't add folder to cab file %s: %s
sl: ni mogoče dodati mape v datoteko cab %s: %s

en: can't write cab file %s: %s
sl: ni mogoče zapisati datoteke cab %s: %s

en: unsupported compression method %d
sl: nepodprt način stiskanja %d

en: incorrect checksum detected
sl: zaznana je nepravilna nadzorna vsota
