gcab master - en to sr translation catalogue (31 entries)

en: Dumping data to:
sr: Избацујем податке у:

en: Print program version
sr: Исписује издање програма

en: Be verbose
sr: Опширнији испис

en: Create archive
sr: Прави архиву

en: Extract all files
sr: Извлачи све датотеке

en: Dump reserved and extra data
sr: Избацује резервисане и посебне податке

en: List content
sr: Исписује садржај

en: List content with file details
sr: Исписује садржај са појединостима датотеке

en: Change to directory DIR
sr: Прелази у директоријум ДИР

en: DIR
sr: ДИР

en: Use zip compression
sr: Користи зип сажимање

en: Do not include path
sr: Не укључује путању

en: Reserve space in cabinet for signing (e.g. -s 6144 reserves 6K bytes)
sr: Обезбеђује простор у кабинету за потпис (нпр. „-s 6144“ обезбеђује 6K бајта)

en: FILE INPUT_FILES...
sr: УЛАЗНЕ_ДАТОТЕКЕ ДАТОТЕКЕ...

en: - create a Cabinet file
sr: — направите Кабинет датотеку

en: Report bugs to:
sr: Грешке пријавите на:

en: gcab saves many files together into a cabinet archive, and can restore
    individual files from the archive.
sr: гкаб чува заједно много датотека у кабинет архиви, и може да врати
    појединачне датотеке из архиве.

en: Option parsing failed
sr: Није успела обрада опције

en: Please specify a single operation
sr: Наведите једну радњу

en: Cabinet file must be specified
sr: Мора бити наведена кабинет датотека

en: Cannot open file for reading
sr: Не могу да отворим датотеку за читање

en: Error reading
sr: Грешка читања

en: <unknown-date>
sr: <непознат-датум>

en: Error during extraction
sr: Грешка приликом извлачења

en: Error while reading signature
sr: Грешка приликом читања потписа

en: No input files specified
sr: Нису наведене улазне датотеке

en: Cannot add file
sr: Не могу да додам датотеку

en: No files to be archived
sr: Нема датотека за архивирање

en: Cannot create cab file
sr: Не могу да направим каб датотеку

en: Cannot add folder to cab file
sr: Не могу да додам фасциклу у каб датотеку

en: Cannot write cab file
sr: Не могу да запишем каб датотеку
