gcab master - en to sr translation catalogue (29 entries)

en: Dumping data to:
sr: Izbacujem podatke u:

en: Print program version
sr: Ispisuje izdanje programa

en: Be verbose
sr: Opširniji ispis

en: Create archive
sr: Pravi arhivu

en: Extract all files
sr: Izvlači sve datoteke

en: Dump reserved and extra data
sr: Izbacuje rezervisane i posebne podatke

en: List content
sr: Ispisuje sadržaj

en: List content with file details
sr: Ispisuje sadržaj sa pojedinostima datoteke

en: Change to directory DIR
sr: Prelazi u direktorijum DIR

en: Use zip compression
sr: Koristi zip sažimanje

en: Do not include path
sr: Ne uključuje putanju

en: Reserve space in cabinet for signing (e.g. -s 6144 reserves 6K bytes)
sr: Obezbeđuje prostor u kabinetu za potpis (npr. „-s 6144“ obezbeđuje 6K bajta)

en: FILE INPUT_FILES...
sr: ULAZNE_DATOTEKE DATOTEKE...

en: - create a Cabinet file
sr: — napravite Kabinet datoteku

en: Report bugs to:
sr: Greške prijavite na:

en: gcab saves many files together into a cabinet archive, and can restore
    individual files from the archive.
sr: gkab čuva zajedno mnogo datoteka u kabinet arhivi, i može da vrati
    pojedinačne datoteke iz arhive.

en: Option parsing failed
sr: Nije uspela obrada opcije

en: Please specify a single operation
sr: Navedite jednu radnju

en: Cabinet file must be specified
sr: Mora biti navedena kabinet datoteka

en: Cannot open file for reading
sr: Ne mogu da otvorim datoteku za čitanje

en: Error reading
sr: Greška čitanja

en: Error during extraction
sr: Greška prilikom izvlačenja

en: Error while reading signature
sr: Greška prilikom čitanja potpisa

en: No input files specified
sr: Nisu navedene ulazne datoteke

en: Cannot add file
sr: Ne mogu da dodam datoteku

en: No files to be archived
sr: Nema datoteka za arhiviranje

en: Cannot create cab file
sr: Ne mogu da napravim kab datoteku

en: Cannot add folder to cab file
sr: Ne mogu da dodam fasciklu u kab datoteku

en: Cannot write cab file
sr: Ne mogu da zapišem kab datoteku
