gcab master - en to tr translation catalogue (31 entries)

en: Dumping data to:
tr: Veriler şuraya boşaltılıyor:

en: Print program version
tr: Program sürümünü yazdır

en: Be verbose
tr: Detaylı ol

en: Create archive
tr: Arşiv oluştur

en: Extract all files
tr: Tüm dosyaları çıkart

en: Dump reserved and extra data
tr: Ayrılmış ve ekstra veriyi dök

en: List content
tr: İçeriği listele

en: List content with file details
tr: İçeriği dosya ayrıntılarıyla birlikte listele

en: Change to directory DIR
tr: DİZİN klasörüne geç

en: DIR
tr: DİZİN

en: Use zip compression
tr: Zip sıkıştırma kullan

en: Do not include path
tr: Yolu dahil etme

en: Reserve space in cabinet for signing (e.g. -s 6144 reserves 6K bytes)
tr: İmzalamak için alan ayır (örneğin -s 6144, 6K bayt ayırır)

en: FILE INPUT_FILES...
tr: DOSYA GİRDİ_DOSYALARI...

en: - create a Cabinet file
tr: - bir Cabinet dosyası oluştur

en: Report bugs to:
tr: Hataları şuraya bildir:

en: gcab saves many files together into a cabinet archive, and can restore
    individual files from the archive.
tr: gcab bir çok dosyayı bir kabin arşivine kaydeder ve bu arşivden
    tekil dosyaları geri yükleyebilir.

en: Option parsing failed
tr: Seçenek ayrıştırma başarısız oldu

en: Please specify a single operation
tr: Lütfen tek bir işlem belirtin

en: Cabinet file must be specified
tr: Kabin dosyası belirtilmelidir

en: Cannot open file for reading
tr: Dosya okuma için açılamıyor

en: Error reading
tr: Okuma hatası

en: <unknown-date>
tr: <bilinmeyen-tarih>

en: Error during extraction
tr: Çıkartma sırasında hata oluştu

en: Error while reading signature
tr: İmza okunurken hata oluştu

en: No input files specified
tr: Girdi dosyaları belirtilmedi

en: Cannot add file
tr: Dosya eklenemiyor

en: No files to be archived
tr: Arşivlenecek dosya yok

en: Cannot create cab file
tr: Cab dosyası oluşturulamıyor

en: Cannot add folder to cab file
tr: Cab dosyasına klasör eklenemiyor

en: Cannot write cab file
tr: Cab dosyası yazılamıyor
