gcab master - en to uk translation catalogue (31 entries)

en: Dumping data to:
uk: Створюємо дамп даних у:

en: Print program version
uk: Вивести дані щодо версії програми

en: Be verbose
uk: Режим докладних повідомлень

en: Create archive
uk: Створити архів

en: Extract all files
uk: Розпакувати всі файли

en: Dump reserved and extra data
uk: Створити дамп зарезервованих та додаткових даних

en: List content
uk: Вивести список вмісту

en: List content with file details
uk: Вивести список вмісту із подробицями щодо файлів

en: Change to directory DIR
uk: Перейти до теки КАТАЛОГ

en: DIR
uk: КАТАЛОГ

en: Use zip compression
uk: Використовувати метод стиснення zip

en: Do not include path
uk: Не включати шлях

en: Reserve space in cabinet for signing (e.g. -s 6144 reserves 6K bytes)
uk: Зарезервувати місце в архіві для підпису (наприклад -s 6144 резервує 6К байт)

en: FILE INPUT_FILES...
uk: ФАЙЛ ВХІДНІ_ФАЙЛИ...

en: - create a Cabinet file
uk: - створення файла архіву Cabinet

en: Report bugs to:
uk: Адреса для повідомлень про вади:

en: gcab saves many files together into a cabinet archive, and can restore
    individual files from the archive.
uk: gcab зберігає багато файлів разом в один архів cabinet і може
    відновити окремі файли з архіву.

en: Option parsing failed
uk: Не вдалося обробити параметри

en: Please specify a single operation
uk: Будь ласка, вкажіть лише одну дію

en: Cabinet file must be specified
uk: Слід вказати файл cabinet

en: Cannot open file for reading
uk: Не вдалося відкрити файл для читання

en: Error reading
uk: Помилка при читанні

en: <unknown-date>
uk: <невідома-дата>

en: Error during extraction
uk: Помилка при розпаковуванні

en: Error while reading signature
uk: Помилка під час читання підпису

en: No input files specified
uk: Не вказано вхідних файлів

en: Cannot add file
uk: Не вдалося додати файл

en: No files to be archived
uk: Не вказано файлів для архівування

en: Cannot create cab file
uk: Не вдалося створити файл cab

en: Cannot add folder to cab file
uk: Не вдалося додати теку до файла cab

en: Cannot write cab file
uk: Не вдалося записати файл cab
