gcab master - en to el translation catalogue (32 entries)

en: Removing leading '%s' from member names
el: Αφαίρεση αρχικού '%s' από ονόματα μέλους

en: Dumping %s data to: %s ...
el: Αποτύπωση δεδομένων %s σε %s ...

en: can't write file %s: %s
el: αδύνατη η εγγραφή στο αρχείο %s: %s

en: Print program version
el: Εμφάνιση έκδοσης προγράμματος

en: Be verbose
el: Αναλυτικά

en: Create archive
el: Δημιουργία αρχειοθήκης

en: Extract all files
el: Εξαγωγή όλων των αρχείων

en: Dump reserved and extra data
el: Αποτύπωση δεσμευμένων και πρόσθετων δεδομένων

en: List content
el: Περιεχόμενο λίστας

en: List content with file details
el: Προβολή περιεχομένου με λεπτομέρειες του αρχείου

en: Change to directory DIR
el: Αλλαγή στον κατάλογο DIR

en: Use zip compression
el: Χρήση συμπίεσης zip

en: Do not include path
el: Να μην περιληφθεί η διαδρομή

en: Reserve space in cabinet for signing (e.g. -s 6144 reserves 6K bytes)
el: Δέσμευση χώρου σε cabinet για υπογραφή (π.χ. -s 6144 δεσμεύει 6Κ bytes)

en: - create a Cabinet file
el: - δημιουργία αρχείου Cabinet

en: Report bugs to <%s>
el: Αναφορά σφαλμάτων σε <%s>

en: gcab saves many files together into a cabinet archive, and can restore
    individual files from the archive.
el: Το gcab αποθηκεύει πολλά αρχεία μαζί σε μια αρχειοθήκη cabinet και μπορεί να επαναφέρει
    μεμονωμένα αρχεία από την αρχειοθήκη.

en: option parsing failed: %s
el: αποτυχία ανάλυσης επιλογής: %s

en: Please specify a single operation.
el: Παρακαλούμε ορίστε μία μόνο λειτουργία.

en: cabinet file must be specified.
el: πρέπει να καθοριστεί το αρχείο cabinet.

en: can't open %s for reading: %s
el: αδυναμία ανοίγματος του %s για ανάγνωση: %s

en: error reading %s: %s
el: σφάλμα ανάγνωσης του %s: %s

en: error during extraction: %s
el: σφάλμα κατά την εξαγωγή: %s

en: error while reading signature: %s
el: σφάλμα κατά την ανάγνωση της υπογραφής: %s

en: please specify input files.
el: παρακαλούμε ορίστε αρχεία εισόδου.

en: Can't add file %s: %s
el: Αδύνατη η προσθήκη αρχείου %s: %s

en: no files to be archived.
el: δεν υπάρχουν αρχεία για αρχειοθέτηση.

en: can't create cab file %s: %s
el: αδύνατη η δημιουργία αρχείου cab %s: %s

en: can't add folder to cab file %s: %s
el: αδύνατη η προσθήκη φακέλου στο αρχείο cab %s: %s

en: can't write cab file %s: %s
el: αδύνατη η εγγραφή αρχείου cab %s: %s

en: unsupported compression method %d
el: ανυποστήρικτη μέθοδος συμπίεσης %d

en: incorrect checksum detected
el: εντοπίστηκε εσφαλμένο άθροισμα ελέγχου
