gconf-editor - en to az translation catalogue (86 entries)

en: Configuration Editor
az: Quraşdırma Editoru

en: Directly edit your entire configuration database
az: Birbaşa bütün quraşdırma verilənlər bazasını düzəlt

en: Bookmarks
az: Nişanlar

en: gconf-editor folder bookmarks
az: gconf-editor qovluq nişanları

en: Edit Bookmarks
az: Nişanları Düzəlt

en: Cannot create GConf engine. Error was:
    %s
az: GConf motoru yaradıla bilmədi. Xəta:
    %s

en: Couldn't display help: %s
az: Yardım göstərilə bilmədi: %s

en: GConf-Editor
az: GConf-Editoru

en: An editor for the GConf configuration system.
az: GConf quraşdırma sistemi üçün editor.

en: Couldn't unset key. Error was:
    %s
az: Açarı silə bilmədim. Xəta :
    %s

en: Could not create key. The error is:
    %s
az: Açarı yarada bilmədim. Xətalar :
    %s

en: Could not change key value. Error message:
    %s
az: Açar qiymətini dəyişə bilmədim. Xəta :
    %s

en: Currently pairs and schemas can't be edited. This will be changed in a later version.
az: Hazırda cütlər və sxemlər düzəldilə bilmir. Daha sonrakı buraxılışlarda bu dəyişəcək

en: Could not sync value. Error was:
    %s
az: Qiymət sinxronlaşdırıla bilmədi. Xəta:
    %s

en: _File
az: _Fayl

en: _Edit
az: _Düzəlt

en: _Search
az: _Axtar

en: _Bookmarks
az: _Nişanlar

en: _Help
az: _Yardım

en: New _Settings Window
az: Yeni _Qurğular Pəncərəsi

en: Open a new gconf editor window editing current settings
az: Yeni gconf editoru pəncərəsi açaraq sistemin hazırkı qurğularını dəyişdir

en: New _Defaults Window
az: Yeni Ö_n Qurğular Pəncərəsi

en: Open a new gconf editor window editing system default settings
az: Yeni gconf editoru pəncərəsi açaraq sistemin ön qurğularını dəyişdir

en: New _Mandatory Window
az: Yeni Ə_sas Pəncərə

en: Open a new gconf editor window editing system mandatory settings
az: Yeni gconf editoru pəncərəsi açaraq sistemin əsas qurğularını dəyişdir

en: _Close Window
az: Pəncərəni _Bağla

en: Close this window
az: Bu pəncərəni bağla

en: _Quit
az: Çı_x

en: Quit the gconf editor
az: GConf editorundan çıx

en: _Copy Key Name
az: Açar Adını _köçür

en: Copy the name of the selected key
az: Seçili açarın adını köçür

en: _Find...
az: _Axtar...

en: Find patterns in keys and values
az: Açarlarda və qiymətlərində mətn axtar

en: _List Recent Keys
az: _Son İşlədilən Açarlar

en: Show recently modified keys
az: Son təkmilləşdirilən açarları göstər

en: _Add Bookmark
az: Nişan Ə_lavə Et

en: Add a bookmark to the selected directory
az: Seçili qovluğa nişan əlvə et

en: _Edit Bookmarks
az: Nişanları _Düzəlt

en: Edit the bookmarks
az: Nişanları düzəlt

en: _Contents
az: _Məzmun

en: Open the help contents for the gconf editor
az: gconf editorunun yardım məzmununu aç

en: _About
az: _Haqqında

en: Show the about dialog for the gconf editor
az: gconf editoru haqqında məlumat göstər

en: _New Key...
az: Ye_ni Açar...

en: Create a new key
az: Yeni açar yarat

en: _Edit Key...
az: Açarı _Düzəlt...

en: Edit the selected key
az: Seçili açarı düzəlt

en: _Unset Key...
az: Açarı _Sil...

en: Unset the selected key
az: Seçili açarın qiymətini sil

en: Set as _Default
az: Ö_n Qurğulu Olaraq Seç

en: Set the selected key to be the default
az: Seçili açarı ön qurğulu et

en: Set as _Mandatory
az: _Lazımlı Qurğulu Olaraq Seç

en: Set the selected key to the mandatory
az: Seçili açarı ön məcburi et

en: GConf editor
az: GConf editoru

en: GConf editor - %s
az: GConf editoru - %s

en: (None)
az: (Yox)

en: Name
az: Ad

en: Value
az: Qiymət

en: Key Documentation
az: Açarın Sənədləri

en: This key is not writable
az: Bu açar yazıla bilən deyil

en: This key has no schema
az: Bu açarın sxemi yoxdur

en: Key Name:
az: Açar Adı:

en: Key Owner:
az: Açar Yiyəsi

en: Short Description:
az: Qısa İzahat:

en: Long Description:
az: Uzun İzahat:

en: Add new list entry
az: Yeni siyahı girişi əlavə et

en: _New list element:
az: _Yeni siyahı elementi:

en: Edit list entry
az: Siyahı girişini düzəlt

en: _Edit list element:
az: Siyahı elementini _düzəlt:

en: Key path:
az: Açar cığırı:

en: Key _name:
az: Açar _adı:

en: _Type:
az: _Növ:

en: Key _value:
az: Açarın _qiyməti:

en: List _type:
az: Siyahı _növü:

en: New key
az: Yeni açar

en: Edit key
az: Açarı düzəlt

en: Pattern not found
az: Mətn tapıla milmədi

en: Find
az: Axtar

en: _Search for:
az: _Axtarılacaq mətn:

en: Search also in key _names
az: Əlavə olaraq açar _adlarında da axtar

en: Search also in key _values
az: Əlavə olaraq açar _qiymətlərində də axtar

en: Close the output window
az: Çıxış pəncərəsini bağla

en: Copy selected lines
az: Seçili sətirləri köçür

en: Clear the output window
az: Nəticə pəncrəsini bağla

en: Output Lines
az: Nəticə Sətirləri

en: Invalid key "%s": %s
az: Hökmsüz açar "%s": %s
