gconf-editor - en to pl translation catalogue (98 entries)

en: Configuration Editor
pl: Redaktar naładaŭ

en: Directly edit your entire configuration database
pl: Naŭprost redahuj bazu naładaŭ

en: Bookmarks
pl: Zakładki

en: gconf-editor folder bookmarks
pl: zakładki na katalohi redaktara naładaŭ

en: Edit Bookmarks
pl: Źmiani zakładki

en: <no value>
pl: <biaz vartaści>

en: Couldn't display help: %s
pl: Niemahčyma adlustravać dapamohu: %s

en: An editor for the GConf configuration system.
pl: Redaktar naładaŭ systemy GConf.

en: Couldn't unset key. Error was:
    %s
pl: Niemahčyma źniać vartaść kluča. Pamyłka:
    %s

en: Could not create key. The error is:
    %s
pl: Niemahčyma stvaryć kluč. Pamyłka:
    %s

en: Could not change key value. Error message:
    %s
pl: Niemahčyma źmianić vartaści kluča. Pamyłka:
    %s

en: Currently pairs and schemas can't be edited. This will be changed in a later version.
pl: Pakul źmiena paraŭ i schiemaŭ nie padtrymvajecca, ale heta źmienicca ŭ nastupnych versijach.

en: Could not sync value. Error was:
    %s
pl: Niemahčyma synchranizavać vartaść. Pamyłka:
    %s

en: _File
pl: _Fajł

en: _Edit
pl: _Źmiani

en: _Search
pl: _Šukaj

en: _Bookmarks
pl: _Zakładki

en: _Help
pl: _Dapamoha

en: New _Settings Window
pl: _Novaje akno naładaŭ

en: Open a new Configuration Editor window editing current settings
pl: Adčyni novaje akno Redaktara dla redahavańnia dziejnych naładaŭ

en: New _Defaults Window
pl: Novaje _zmoŭčanaje akno

en: Open a new Configuration Editor window editing system default settings
pl: Adčyni novaje vakno Redaktara dla redahavańnia systemnych zmoŭčanych naładaŭ

en: New _Mandatory Window
pl: Novaje _vakno abaviazkovych naładaŭ

en: Open a new Configuration Editor window editing system mandatory settings
pl: Adčyni novaje akno Redaktara dla redahavańnia abaviazkovych naładaŭ

en: _Close Window
pl: Za_čyni akno

en: Close this window
pl: Začyni hetaje akno

en: _Quit
pl: _Vychad

en: Quit the Configuration Editor
pl: Vychad z Redaktara naładaŭ

en: _Copy Key Name
pl: _Skapijuj nazvu kluča

en: Copy the name of the selected key
pl: Skapijuj nazvu zaznačanaha kluča

en: _Find...
pl: _Šukaj...

en: Find patterns in keys and values
pl: Šukaj pa šablonie ŭ klučach i ichnych vartaściach

en: _List Recent Keys
pl: _Pakažy niadaŭnyja klučy

en: Show recently modified keys
pl: Pakažy klučy, jakija niadaŭna redahavalisia

en: _Add Bookmark
pl: _Dadaj zakładku

en: Add a bookmark to the selected directory
pl: Dadaj zakładku dla dziejnaha katalohu

en: _Edit Bookmarks
pl: _Źmiani zakładki

en: Edit the bookmarks
pl: Źmiani zakładki

en: _Contents
pl: _Źmieściva

en: Open the help contents for the Configuration Editor
pl: Adčyni źmieściva dapamohi dla Redaktara naładaŭ

en: _About
pl: _Ab prahramie

en: Show the about dialog for the Configuration Editor
pl: Pakažy źviestki ab Redaktary naładaŭ

en: _New Key...
pl: _Novy kluč...

en: Create a new key
pl: Stvary novy kluč

en: _Edit Key...
pl: _Źmiani kluč...

en: Edit the selected key
pl: Źmiani zaznačany kluč

en: _Unset Key
pl: _Vyčyść kluč

en: Unset the selected key
pl: Vyčyść zaznačany kluč

en: Set as _Default
pl: Zrabi _zmoŭčanaj vartaściu

en: Set the selected key to be the default
pl: Zrabi vartaść zaznačanaha kluča zmoŭčanaj

en: Set as _Mandatory
pl: Zrabi _abaviazkovaj vartaściu

en: Set the selected key to the mandatory
pl: Zrabi vartaść zaznačanaha kluča abaviazkovaj

en: Configuration Editor (Default settings)
pl: Redaktar naładaŭ (zmoŭčanyja vartaści)

en: Configuration Editor (Mandatory settings)
pl: Redaktar naładaŭ (abaviazkovyja vartaści)

en: (None)
pl: (Niama)

en: Cannot create GConf engine. Error was:
    %s
pl: Niemahčyma stvaryć mechanizm GConf. Pamyłka:
    %s

en: Configuration Editor (Defaults settings)
pl: Redaktar naładaŭ (zmoŭčanyja vartaści)

en: Type
pl: Typ

en: The Configuration Editor window type.
pl: Typ akna Redaktara naładaŭ.

en: Name
pl: Nazva

en: Value
pl: Vartaść

en: Key Documentation
pl: Dakumentacyja kluča

en: This key is not writable
pl: Hety kluč abaronieny ad zapisu

en: This key has no schema
pl: Hety kluč nia maje schiemy

en: Key name:
pl: Nazva kluča:

en: Key owner:
pl: Ułaśnik kluča:

en: Short description:
pl: Karotkaje apisańnie:

en: Long description:
pl: Poŭnaje apisańnie:

en: T_rue
pl: _Praŭda

en: _False
pl: _Niapraŭda

note: These have to be ordered so the EDIT_ enum matches the * menu indices * combobox indices
en: Integer
pl: Cełaja vartaść

en: Boolean
pl: Lohikavaja vartaść

en: String
pl: Radok

en: Float
pl: Lik ź niefiksavanaj koskaj

en: List
pl: Śpis

en: Add New List Entry
pl: Dadaj novy zapis u śpis

en: _New list value:
pl: _Novaja vartaść śpisu:

en: Edit List Entry
pl: Źmiani zapis sa śpisu

en: _Edit list value:
pl: _Źmienienaja vartaść śpisu:

en: Path:
pl: Ściežka:

en: _Name:
pl: _Nazva:

en: _Type:
pl: _Typ:

en: _Value:
pl: _Vartaść:

en: List _type:
pl: _Typ śpisu:

en: _Values:
pl: _Vartaści:

en: New Key
pl: Novy kluč

en: Edit Key
pl: Źmiani kluč

en: Pattern not found
pl: Šablon nia znojdzieny

en: Find
pl: Šukaj

en: _Search for:
pl: _Šukaj šablon:

en: Search also in key _names
pl: Šukaj u _nazvach klučoŭ

en: Search also in key _values
pl: Šukaj u _vartaściach klučoŭ

en: Close the output window
pl: Začyni akno vyjścia

en: Copy selected lines
pl: Skapijuj zaznačanyja radki

en: Clear the output window
pl: Ačyść akno vyjścia

en: Output Lines
pl: Radki vyjścia

en: [KEY]
pl: [KLUČ]

en: - Directly edit your entire configuration database
pl: - Naŭprost redahuj usiu svaju bazu naładaŭ
