gconf-editor 2.14 - en to br translation catalogue (83 entries)

en: Configuration Editor
br: Kemmer kefluniad

en: Bookmarks
br: Sinedoù

en: gconf-editor folder bookmarks
br: Teuliad ar sinedoù gconf-editor

en: Edit Bookmarks
br: Kemmañ ar sinedoù

en: <no value>
br: <Gwerzhad ebet>

en: Couldn't display help: %s
br: N'eus ket tu da ziskouez skoazell : %s

en: An editor for the GConf configuration system.
br: Un kemmer evit ar reizhiad kefluniadur GConf.

en: Couldn't unset key. Error was:
    %s
br: N'eus ket tu da lemel an alc'hwez. Ar fazi a zo bet :
    %s

en: Could not create key. The error is:
    %s
br: N'eus ket tu da grouiñ an alc'hwez. Ar fazi zo :
    %s

en: Could not change key value. Error message:
    %s
br: N'eus ket tu da gemm gwerzhad d'an alc'hwez. Fazi :
    %s

en: Could not sync value. Error was:
    %s
br: N'eus ket tu da c'houbredañ ar werzhad. Ar Fazi a zo bet :
    %s

en: _File
br: _Restr

en: _Edit
br: K_emmañ

en: _Search
br: _Klask

en: _Bookmarks
br: _Sinedoù

en: _Help
br: _Skoazell

en: New _Settings Window
br: Prenestr ar reizhidiegezhoù nevez

en: New _Defaults Window
br: Prenestr nevez dre _ziouer

en: _Close Window
br: _Serriñ ar prenestr

en: Close this window
br: Serriñ ar prenestr-mañ

en: _Quit
br: _Mont kuit

en: Quit the Configuration Editor
br: Mont kuit an aozer kenneuziadur

en: _Copy Key Name
br: _Eilañ anv d'an alc'hwez

en: Copy the name of the selected key
br: Eilañ anv d'an alc'hwez diuzet

en: _Find...
br: _Kavout...

en: Find patterns in keys and values
br: Kavout patromoù e-barzh alc'hwezioù ha gwerzhadoù

en: _List Recent Keys
br: Roll an alc'hwezioù nevesañ

en: Show recently modified keys
br: Diskouez an alc'hwezioù kemmet nevez zo

en: _Add Bookmark
br: _Ouzhpennañ ur sined

en: Add a bookmark to the selected directory
br: Ouzhpenañ ur sined e-barzh ar renkell diuzet

en: _Edit Bookmarks
br: K_emmañ ar sinedoù

en: Edit the bookmarks
br: Kemmañ ar sinedoù

en: _Contents
br: Endal_c'hadoù

en: Open the help contents for the Configuration Editor
br: Digeriñ ar skoazell evit an aozer kenneuziadur

en: _About
br: _A-zivout

en: Show the about dialog for the Configuration Editor
br: Diskouez ar voest "a-zivout" evit an aozer kenneuziadur

en: _New Key...
br: Alc'hwez _nevez...

en: Create a new key
br: Krouiñ an alc'hwez nevez

en: _Edit Key...
br: K_emmañ an alc'hwez...

en: Edit the selected key
br: Kemmañ an alc'hwez diuzet

en: _Unset Key
br: _Lemel an alc'hwez

en: Unset the selected key
br: Lemel an alc'hwez diuzet

en: Configuration Editor (Default settings)
br: Kemmer kefluniad (arventennoù dre ziouer)

en: (None)
br: (Tra ebet)

en: Cannot create GConf engine. Error was:
    %s
br: N'eus ket tu da grouiñ ar c'heflusker GConf. Ar fazi a zo bet :
    %s

en: Configuration Editor (Defaults settings)
br: Aozer kefluniad (reizhidigezhoù dre ziouer)

en: Name
br: Anv

en: Value
br: Gwerzhad

en: Key Documentation
br: Teuliadur an alc'hwez

en: This key is not writable
br: N'eus ket tu da skrivañ war an alc'hwez-mañ

en: This key has no schema
br: An alc'hwez-mañ n'am eus ket goulun

en: Key name:
br: Anv an alc'hwez :

en: Key owner:
br: Perc'henn an alc'hwez :

en: Short description:
br: Diskrivadur berr :

en: Long description:
br: Diskrivadur hir :

en: T_rue
br: G_wir

en: _False
br: _Diwir

note: These have to be ordered so the EDIT_ enum matches the * menu indices * combobox indices
en: Integer
br: Niver kevan

en: Boolean
br: Boolead

en: String
br: Hedad

en: List
br: Roll

en: Add New List Entry
br: Ouzhpennañ ur werzhad nevez e-barzh ar roll

en: _New list value:
br: Gwerzhad roll _nevez :

en: Edit List Entry
br: Kemmañ alc'hwez ar roll

en: _Edit list value:
br: K_emmañ gwerzhad ar roll :

en: Path:
br: Treug :

en: _Name:
br: _Anv

en: _Type:
br: _Rizh :

en: _Value:
br: _Gwerzhad :

en: List _type:
br: Rizh ar roll :

en: _Values:
br: _Gwerzhadoù :

en: New Key
br: Alc'hwez nevez

en: Edit Key
br: Kemmañ an alc'hwez

en: Pattern not found
br: Ne gaver ket ar goustur

en: Find
br: Kavout

en: _Search for:
br: _Klask :

en: Search also in key _names
br: Klask anv an alc'hwezoù ivez

en: Search also in key _values
br: Klask gwerzhadoù an alc'hwez ivez

en: Close the output window
br: Serriñ ar prenestr disoc'had

en: Copy selected lines
br: Eilañ linennoù diuzet

en: Clear the output window
br: Skarzhañ ar prenestr ec'hankad

en: Output Lines
br: Linennoù disoc'had

en: [KEY]
br: [ALC'HWEZ]
