gconf-editor 2.9.90 - en to ca translation catalogue (97 entries)

en: Configuration Editor
ca: Editor de la configuració

en: Directly edit your entire configuration database
ca: Edita directament la base de dades de la configuració sencera

en: Bookmarks
ca: Adreces d'interés

en: gconf-editor folder bookmarks
ca: adreces d'interés de carpetes del gconf-editor

en: Edit Bookmarks
ca: Edita les adreces d'interés

en: <no value>
ca: <sense valor>

en: Couldn't display help: %s
ca: No s'ha pogut mostrar l'ajuda: %s

en: An editor for the GConf configuration system.
ca: Un editor per al sistema de configuració GConf.

en: Couldn't unset key. Error was:
    %s
ca: No s'ha pogut desestablir la clau. L'error és:
    %s

en: Could not create key. The error is:
    %s
ca: No s'ha pogut crear la clau. L'error és:
    %s

en: Could not change key value. Error message:
    %s
ca: No s'ha pogut canviar el valor de la clau. Missatge d'error:
    %s

en: Currently pairs and schemas can't be edited. This will be changed in a later version.
ca: Actualment no es poden editar parelles i esquemes. Açò canviarà en una versió posterior.

en: Could not set value. Error was:
    %s
ca: No s'ha pogut establir el valor. L'error és:
    %s

en: Could not sync value. Error was:
    %s
ca: No s'ha pogut sincronitzar el valor. L'error és:
    %s

en: _File
ca: _Fitxer

en: _Edit
ca: _Edita

en: _Search
ca: _Cerca

en: _Bookmarks
ca: _Adreces d'interés

en: _Help
ca: A_juda

en: New _Settings Window
ca: Nova finestra de _paràmetres

en: Open a new Configuration Editor window editing current settings
ca: Obri una finestra nova de l'editor de la configuració editant els paràmetres actuals

en: New _Defaults Window
ca: Nova finestra de pre_determinats

en: Open a new Configuration Editor window editing system default settings
ca: Obri una finestra nova de l'editor de la configuració editant els paràmetres predeterminats del sistema

en: New _Mandatory Window
ca: Nova finestra d'_obligatoris

en: Open a new Configuration Editor window editing system mandatory settings
ca: Obri una finestra nova de l'editor de la configuració editant els paràmetres obligatoris

en: _Close Window
ca: _Tanca la finestra

en: Close this window
ca: Tanca esta finestra

en: _Quit
ca: I_x

en: Quit the Configuration Editor
ca: Ix de l'editor de la configuració

en: _Copy Key Name
ca: _Copia el nom de la clau

en: Copy the name of the selected key
ca: Copia el nom de la clau seleccionada

en: _Find...
ca: _Cerca...

en: Find patterns in keys and values
ca: Troba patrons en claus i valors

en: _List Recent Keys
ca: _Llista les claus recents

en: Show recently modified keys
ca: Mostra les claus modificades recentment

en: _Add Bookmark
ca: _Afig una adreça d'interés

en: Add a bookmark to the selected directory
ca: Afig una adreça d'interés al directori seleccionat

en: _Edit Bookmarks
ca: _Edita les adreces d'interés

en: Edit the bookmarks
ca: Edita les adreces d'interés

en: _Contents
ca: _Continguts

en: Open the help contents for the Configuration Editor
ca: Obri els continguts de l'ajuda per a l'editor de la configuració

en: _About
ca: _Quant a

en: Show the about dialog for the Configuration Editor
ca: Mostra el diàleg «Quant a» per a l'editor de la configuració

en: _New Key...
ca: _Nova clau...

en: Create a new key
ca: Crea una clau nova

en: _Edit Key...
ca: _Edita la clau...

en: Edit the selected key
ca: Edita la clau seleccionada

en: _Unset Key
ca: _Desestableix la clau

en: Unset the selected key
ca: Desestableix la clau seleccionada

en: Set as _Default
ca: Estableix com a pre_determinada

en: Set the selected key to be the default
ca: Estableix la clau seleccionada com la predeterminada

en: Set as _Mandatory
ca: Estableix com o_bligada

en: Set the selected key to the mandatory
ca: Estableix la clau seleccionada com a obligada

en: Configuration Editor (Default settings)
ca: Editor de la configuració (paràmetres per defecte)

en: Configuration Editor (Mandatory settings)
ca: Editor de la configuració (paràmetres obligats)

en: (None)
ca: (Cap)

en: Cannot create GConf engine. Error was:
    %s
ca: No s'ha pogut crear el motor del GConf. L'error és:
    %s

en: Configuration Editor (Defaults settings)
ca: Editor de la configuració (paràmetres per defecte)

en: Name
ca: Nom

en: Value
ca: Valor

en: Key Documentation
ca: Documentació de la clau

en: This key is not writable
ca: Esta clau no és escrivible

en: This key has no schema
ca: Esta clau no té esquema

en: Key name:
ca: Nom de la clau:

en: Key owner:
ca: Propietari de la clau:

en: Short description:
ca: Descripció curta:

en: Long description:
ca: Descripció llarga:

en: T_rue
ca: Ce_rt

en: _False
ca: _Fals

note: These have to be ordered so the EDIT_ enum matches the * menu indices * combobox indices
en: Integer
ca: Enter

en: Boolean
ca: Booleà

en: String
ca: Cadena

note: Translators: this refers to "Floating point": * see http://en.wikipedia.org/wiki/Floating_point
en: Float
ca: Flotant

en: List
ca: Llista

en: Add New List Entry
ca: Afig una entrada nova de la llista

en: _New list value:
ca: _Nou valor de la llista:

en: Edit List Entry
ca: Edita l'entrada de la llista

en: _Edit list value:
ca: _Edita el valor de la llista:

en: Path:
ca: Camí:

en: _Name:
ca: _Nom:

en: _Type:
ca: _Tipus:

en: _Value:
ca: _Valor:

en: List _type:
ca: _Tipus de llista:

en: _Values:
ca: _Valors:

en: New Key
ca: Nova clau

en: Edit Key
ca: Edita la clau

en: Pattern not found
ca: No s'ha trobat el patró

en: Find
ca: Cerca

en: _Search for:
ca: _Cerca:

en: Search also in key _names
ca: Cerca també als _noms de les claus

en: Search also in key _values
ca: Cerca també als _valors de les claus

en: Close the output window
ca: Tanca la finestra d'eixida

en: Copy selected lines
ca: Copia les línies seleccionades

en: Clear the output window
ca: Neteja la finestra d'eixida

en: Output Lines
ca: Línies d'eixida

en: [KEY]
ca: [CLAU]

en: - Directly edit your entire configuration database
ca: - Edita directament la base de dades de la configuració sencera
