gconf-editor - en to cs translation catalogue (97 entries)

en: Configuration Editor
cs: Editor nastavení

en: Directly edit your entire configuration database
cs: Přímo upravovat celou databázi s nastavením

en: Bookmarks
cs: Záložky

en: gconf-editor folder bookmarks
cs: Záložky složek v Editoru nastavení

en: Edit Bookmarks
cs: Upravit záložky

en: <no value>
cs: <žádná hodnota>

en: Couldn't display help: %s
cs: Nepodařilo se zobrazit nápovědu: %s

en: An editor for the GConf configuration system.
cs: Editor systému nastavení GConf.

en: Couldn't unset key. Error was:
    %s
cs: Nepodařilo se odstranit klíč. Chyba:
    %s

en: Could not create key. The error is:
    %s
cs: Nepodařilo se vytvořit klíč. Chyba:
    %s

en: Could not change key value. Error message:
    %s
cs: Nepodařilo se změnit hodnotu klíče. Chyba:
    %s

en: Currently pairs and schemas can't be edited. This will be changed in a later version.
cs: V tuto chvíli nelze editovat páry a schémata. Bude to možné až v pozdější verzi.

en: Could not set value. Error was:
    %s
cs: Nepodařilo se nastavit hodnotu. Chyba:
    %s

en: Could not sync value. Error was:
    %s
cs: Nepodařilo se synchronizovat hodnotu. Chyba:
    %s

en: _File
cs: _Soubor

en: _Edit
cs: _Upravit

en: _Search
cs: _Hledat

en: _Bookmarks
cs: _Záložky

en: _Help
cs: _Nápověda

en: New _Settings Window
cs: _Nové okno nastavení

en: Open a new Configuration Editor window editing current settings
cs: Otevřít nové okno Editoru nastavení pro úpravu aktuálních nastavení

en: New _Defaults Window
cs: Nové okno _výchozích nastavení

en: Open a new Configuration Editor window editing system default settings
cs: Otevřít nové okno Editoru nastavení pro úpravu výchozích nastavení systému

en: New _Mandatory Window
cs: Nové okno _povinných nastavení

en: Open a new Configuration Editor window editing system mandatory settings
cs: Otevřít nové okno Editoru nastavení pro úpravu povinných nastavení systému

en: _Close Window
cs: _Zavřít okno

en: Close this window
cs: Zavřít toto okno

en: _Quit
cs: U_končit

en: Quit the Configuration Editor
cs: Ukončit Editor nastavení

en: _Copy Key Name
cs: _Kopírovat název klíče

en: Copy the name of the selected key
cs: Zkopírovat název vybraného klíče

en: _Find...
cs: _Hledat…

en: Find patterns in keys and values
cs: Hledat vzory v klíčích a hodnotách

en: _List Recent Keys
cs: _Vypsat nedávné klíče

en: Show recently modified keys
cs: Zobrazit nedávno změněné klíče

en: _Add Bookmark
cs: _Přidat záložku

en: Add a bookmark to the selected directory
cs: Přidat záložku pro vybranou složku

en: _Edit Bookmarks
cs: _Upravit záložky

en: Edit the bookmarks
cs: Upravit záložky

en: _Contents
cs: _Obsah

en: Open the help contents for the Configuration Editor
cs: Otevřít obsah nápovědy Editoru nastavení

en: _About
cs: O _aplikaci

en: Show the about dialog for the Configuration Editor
cs: Zobrazit informace o aplikaci Editor nastavení

en: _New Key...
cs: _Nový klíč…

en: Create a new key
cs: Vytvořit nový klíč

en: _Edit Key...
cs: _Upravit klíč…

en: Edit the selected key
cs: Upravit vybraný klíč

en: _Unset Key
cs: _Odstranit klíč

en: Unset the selected key
cs: Odstranit vybraný klíč

en: Set as _Default
cs: Nastavit jako _výchozí

en: Set the selected key to be the default
cs: Nastavit vybraný klíč jako výchozí

en: Set as _Mandatory
cs: Nastavit jako _povinné

en: Set the selected key to the mandatory
cs: Nastavit vybraný klíč jako povinný

en: Configuration Editor (Default settings)
cs: Editor nastavení (výchozí nastavení)

en: Configuration Editor (Mandatory settings)
cs: Editor nastavení (povinná nastavení)

en: (None)
cs: (Nic)

en: Cannot create GConf engine. Error was:
    %s
cs: Nepodařilo se vytvořit engine GConfu. Chyba:
    %s

en: Configuration Editor (Defaults settings)
cs: Editor nastavení (výchozí nastavení)

en: Name
cs: Název

en: Value
cs: Hodnota

en: Key Documentation
cs: Dokumentace ke klíči

en: This key is not writable
cs: Do tohoto klíče není možné zapisovat

en: This key has no schema
cs: Tento klíč nemá schéma

en: Key name:
cs: Název klíče:

en: Key owner:
cs: Vlastník klíče:

en: Short description:
cs: Krátký popis:

en: Long description:
cs: Dlouhý popis:

en: T_rue
cs: _Pravda

en: _False
cs: _Nepravda

note: These have to be ordered so the EDIT_ enum matches the * menu indices * combobox indices
en: Integer
cs: Celé číslo

en: Boolean
cs: Logická hodnota

en: String
cs: Řetězec

note: Translators: this refers to "Floating point": * see http://en.wikipedia.org/wiki/Floating_point
en: Float
cs: Reálné číslo

en: List
cs: Seznam

en: Add New List Entry
cs: Přidat novou položku do seznamu

en: _New list value:
cs: _Nová hodnota položky seznamu:

en: Edit List Entry
cs: Upravit položku seznamu

en: _Edit list value:
cs: _Upravit hodnotu položky seznamu:

en: Path:
cs: Cesta:

en: _Name:
cs: Náz_ev:

en: _Type:
cs: _Typ:

en: _Value:
cs: _Hodnota:

en: List _type:
cs: Typ _seznamu:

en: _Values:
cs: _Hodnoty:

en: New Key
cs: Nový klíč

en: Edit Key
cs: Upravit klíč

en: Pattern not found
cs: Vzorek nenalezen

en: Find
cs: Hledání

en: _Search for:
cs: _Vyhledat:

en: Search also in key _names
cs: Hledat také v _názvech klíčů

en: Search also in key _values
cs: Hledat také v _hodnotách klíčů

en: Close the output window
cs: Zavřít okno výstupu

en: Copy selected lines
cs: Zkopírovat vybrané řádky

en: Clear the output window
cs: Vymazat okno výstupu

en: Output Lines
cs: Řádky výstupu

en: [KEY]
cs: [KLÍČ]

en: - Directly edit your entire configuration database
cs: – Přímo upravovat celou databázi s nastavením
