gconf-editor - en to eo translation catalogue (97 entries)

en: Configuration Editor
eo: Agordoredaktilo

en: Directly edit your entire configuration database
eo: Rekte redakti vian tutan agordodatumbazon

en: Bookmarks
eo: Legosignoj

en: gconf-editor folder bookmarks
eo: Dosierujaj legosignoj de gconf-redaktilo

en: Edit Bookmarks
eo: Redakti legosignojn

en: <no value>
eo: <neniu valoro>

en: Couldn't display help: %s
eo: Ne eblis montri helpon: %s

en: An editor for the GConf configuration system.
eo: Redaktilo por la GConf-agordsistemo.

en: Couldn't unset key. Error was:
    %s
eo: Ne eblis elŝalti ŝlosilon. Eraro estis:
    %s

en: Could not create key. The error is:
    %s
eo: Ne eblis krei ŝlosilon. La eraro estas:
    %s

en: Could not change key value. Error message:
    %s
eo: Ne eblis ŝanĝi ŝlosilvaloron. Erarmesaĝo:
    %s

en: Currently pairs and schemas can't be edited. This will be changed in a later version.
eo: Aktuale ne eblas redakti nek parojn nek skemojn. Tio ŝanĝiĝos en venonta versio.

en: Could not set value. Error was:
    %s
eo: Ne eblis agordi valoron. Eraro estis:
    %s

en: Could not sync value. Error was:
    %s
eo: Ne eblis sinkronigi valoron. Eraro estis:
    %s

en: _File
eo: _Dosiero

en: _Edit
eo: R_edakti

en: _Search
eo: _Serĉi

en: _Bookmarks
eo: _Legosignoj

en: _Help
eo: _Helpo

en: New _Settings Window
eo: Nova _agordfenestro

en: Open a new Configuration Editor window editing current settings
eo: Malfermi novan redaktil-fenestron pri la aktualaj agordoj

en: New _Defaults Window
eo: Nova _defaŭltofenestro

en: Open a new Configuration Editor window editing system default settings
eo: Malfermi novan redaktil-fenestron por redakti la sistemajn defaŭltagordojn

en: New _Mandatory Window
eo: Nova _nepraĵ-fenestro

en: Open a new Configuration Editor window editing system mandatory settings
eo: Malfermi novan redaktil-fenestron por redakti la sistemajn nepraĵagordojn

en: _Close Window
eo: _Fermi fenestron

en: Close this window
eo: Fermi ĉi tiun fenestron

en: _Quit
eo: Ĉ_esi

en: Quit the Configuration Editor
eo: Ĉesi la agordoredaktilon

en: _Copy Key Name
eo: _Kopii ŝlosilnomon

en: Copy the name of the selected key
eo: Kopii la nomon de la elektita ŝlosilo

en: _Find...
eo: _Serĉi...

en: Find patterns in keys and values
eo: Serĉi ŝablonojn en ŝlosiloj kaj valoroj

en: _List Recent Keys
eo: _Listigi lastatempajn ŝlosilojn

en: Show recently modified keys
eo: _Listigi ŝlosilojn lastatempe modifitajn

en: _Add Bookmark
eo: _Aldoni legosignon

en: Add a bookmark to the selected directory
eo: Aldoni legosignon al la elektita dosierujo

en: _Edit Bookmarks
eo: _Redakti legosignojn

en: Edit the bookmarks
eo: Redakti la legosignojn

en: _Contents
eo: _Enhavo

en: Open the help contents for the Configuration Editor
eo: Malfermi helpenhavon por la agordoredaktilo

en: _About
eo: _Pri

en: Show the about dialog for the Configuration Editor
eo: Montri la Pri-dialogon de la agordoredaktilo

en: _New Key...
eo: _Nova ŝlosilo...

en: Create a new key
eo: Krei novan ŝlosilon

en: _Edit Key...
eo: _Redakti ŝlosilon...

en: Edit the selected key
eo: Redakti la elektitan ŝlosilon

en: _Unset Key
eo: _Elŝalti ŝlosilon

en: Unset the selected key
eo: Elŝalti la elektitan ŝlosilon

en: Set as _Default
eo: Ŝalti al ‘_defaŭlto’

en: Set the selected key to be the default
eo: Ŝalti la elektitan ŝlosilon al ‘defaŭlto’

en: Set as _Mandatory
eo: Ŝalti al ‘_nepraĵo’

en: Set the selected key to the mandatory
eo: Ŝalti elektitan ŝlosilon al ‘nepraĵo’

en: Configuration Editor (Default settings)
eo: Agordoredaktilo (defaŭltaj agordoj)

en: Configuration Editor (Mandatory settings)
eo: Agordoredaktilo (nepraj agordoj)

en: (None)
eo: (Neniu)

en: Cannot create GConf engine. Error was:
    %s
eo: Ne eblas krei GConf-modulon. Eraro estis:
    %s

en: Configuration Editor (Defaults settings)
eo: Agordoredaktilo (defaŭltaj agordoj)

en: Name
eo: Nomo

en: Value
eo: Valoro

en: Key Documentation
eo: Ŝlosil-dokumentaro

en: This key is not writable
eo: Tiu ŝlosilo ne estas skribebla

en: This key has no schema
eo: Tiu ŝlosilo ne havas skemon

en: Key name:
eo: Ŝlosilnomo:

en: Key owner:
eo: Ŝlosilposedanto:

en: Short description:
eo: Mallonga priskribo:

en: Long description:
eo: Longa priskribo:

en: T_rue
eo: Ve_ra

en: _False
eo: _Falsa

note: These have to be ordered so the EDIT_ enum matches the * menu indices * combobox indices
en: Integer
eo: Entjero

en: Boolean
eo: Buleo

en: String
eo: Signoĉeno

note: Translators: this refers to "Floating point": * see http://en.wikipedia.org/wiki/Floating_point
en: Float
eo: Glitkomo

en: List
eo: Listo

en: Add New List Entry
eo: Aldoni novan listenigon

en: _New list value:
eo: _Nova listvaloro:

en: Edit List Entry
eo: Redakti listenigon

en: _Edit list value:
eo: _Redakti listvaloron:

en: Path:
eo: Vojo:

en: _Name:
eo: _Nomo:

en: _Type:
eo: _Tipo:

en: _Value:
eo: _Valoro:

en: List _type:
eo: List_tipo:

en: _Values:
eo: _Valoroj:

en: New Key
eo: Nova ŝlosilo

en: Edit Key
eo: Redakti ŝlosilon

en: Pattern not found
eo: Ne trovis ŝablonon

en: Find
eo: Serĉi

en: _Search for:
eo: _Serĉi:

en: Search also in key _names
eo: Serĉi ankaŭ en ŝlosil_nomoj

en: Search also in key _values
eo: Serĉi ankaŭ en ŝlosil_valoroj

en: Close the output window
eo: Fermi la elig-fenestron

en: Copy selected lines
eo: Kopii la elektitajn liniojn

en: Clear the output window
eo: Vakigi la elig-fenestron

en: Output Lines
eo: Elig-linioj

en: [KEY]
eo: [ŜLOSILO]

en: - Directly edit your entire configuration database
eo: - Rekte redakti vian tutan agordodatumbazon
