gconf-editor HEAD - en to et translation catalogue (96 entries)

en: Configuration Editor
et: Seadistuste redaktor

en: Directly edit your entire configuration database
et: Kogu seadistuste andmebaasi vahetu redigeerimine

en: Bookmarks
et: Järjehoidjad

en: gconf-editor folder bookmarks
et: gconf-editor'i kataloogijärjehoidjaid

en: Edit Bookmarks
et: Järjehoidjate redigeerimine

en: <no value>
et: <väärtus puudub>

en: Couldn't display help: %s
et: Abiteavet pole võimalik kuvada: %s

en: An editor for the GConf configuration system.
et: GConf seadistuste süsteemi redaktor.

en: Couldn't unset key. Error was:
    %s
et: Võtit pole võimalik tühistada. Viga:
    %s

en: Could not create key. The error is:
    %s
et: Võtit pole võimalik luua. Viga:
    %s

en: Could not change key value. Error message:
    %s
et: Võtme väärtust pole võimalik muuta. Veateade:
    %s

en: Currently pairs and schemas can't be edited. This will be changed in a later version.
et: Käesolevaga pole paare ja skeeme võimalik redigeerida. Seda saab teha järgmistes versioonides.

en: Could not set value. Error was:
    %s
et: Väärtust pole võimalik määrata. Veateade:
    %s

en: Could not sync value. Error was:
    %s
et: Väärtust pole võimalik sünkroniseerida. Veateade:
    %s

en: _File
et: _Fail

en: _Edit
et: _Redaktor

en: _Search
et: _Otsing

en: _Bookmarks
et: _Järjehoidjad

en: _Help
et: A_bi

en: New _Settings Window
et: _Uus sätete aken

en: Open a new Configuration Editor window editing current settings
et: Seadistusteredaktori uue akna avamine käesolevate sätete redigeerimiseks

en: New _Defaults Window
et: Uus _vaikesätete aken

en: Open a new Configuration Editor window editing system default settings
et: Seadistusteredaktori uue akna avamine süsteemi vaikesätete redigeerimiseks

en: New _Mandatory Window
et: Uus _kohustuslike sätete aken

en: Open a new Configuration Editor window editing system mandatory settings
et: Seadistusteredaktori uue akna avamine süsteemi kohustuslike sätete redigeerimiseks

en: _Close Window
et: _Sulge aken

en: Close this window
et: Selle akna sulgemine

en: _Quit
et: _Lõpeta

en: Quit the Configuration Editor
et: Seadistuste redaktori töö lõpetamine

en: _Copy Key Name
et: _Kopeeri võtme nimi

en: Copy the name of the selected key
et: Valitud võtme nime kopeerimine

en: _Find...
et: _Otsi...

en: Find patterns in keys and values
et: Mustri otsimine võtmetest ja väärtustest

en: _List Recent Keys
et: _Viimaste võtmete loend

en: Show recently modified keys
et: Viimati muudetud võtmete näitamine

en: _Add Bookmark
et: _Lisa järjehoidja

en: Add a bookmark to the selected directory
et: Järjehoidja lisamine valitud kataloogi

en: _Edit Bookmarks
et: _Redigeeri järjehoidjaid

en: Edit the bookmarks
et: Järjehoidjate redigeerimine

en: _Contents
et: _Sisukord

en: Open the help contents for the Configuration Editor
et: Seadistuste redaktori abiteabe sisukorra avamine

en: _About
et: _Programmist lähemalt

en: Show the about dialog for the Configuration Editor
et: Lähema teabe näitamine Seadistuste redaktori kohta

en: _New Key...
et: _Uus võti...

en: Create a new key
et: Uue võtme loomine

en: _Edit Key...
et: _Redigeeri võtit...

en: Edit the selected key
et: Võtme redigeerimine

en: _Unset Key
et: _Tühista võti

en: Unset the selected key
et: Valitud võtme tühistamine

en: Set as _Default
et: Määra _vaikimisi

en: Set the selected key to be the default
et: Valitud võtme määramine vaikimisi võtmeks

en: Set as _Mandatory
et: Märgi _kohustuslikuks

en: Set the selected key to the mandatory
et: Valitud võtme määramine kohustuslikuks

en: Configuration Editor (Default settings)
et: Seadistuste redaktor (Vaikimisi sätted)

en: Configuration Editor (Mandatory settings)
et: Seadistuste redaktor (Kohustuslikud sätted)

en: (None)
et: (Puudub)

en: Cannot create GConf engine. Error was:
    %s
et: GConf mootorit pole võimalik luua. Veateade:
    %s

en: Configuration Editor (Defaults settings)
et: Seadistuste redaktor (Vaikimisi sätted)

en: Name
et: Nimi

en: Value
et: Väärtus

en: Key Documentation
et: Võtme dokumentatsioon

en: This key is not writable
et: See võti pole kirjutatav

en: This key has no schema
et: Sel võtmel pole skeemi

en: Key name:
et: Võtme nimi:

en: Key owner:
et: Võtme omanik:

en: Short description:
et: Lühikirjeldus:

en: Long description:
et: Pikk kirjeldus:

en: T_rue
et: Tõ_ene

en: _False
et: Vää_r

note: These have to be ordered so the EDIT_ enum matches the * menu indices * combobox indices
en: Integer
et: Täisarv

en: Boolean
et: Tõeväärtus

note: Translators: this refers to "Floating point": * see http://en.wikipedia.org/wiki/Floating_point
en: Float
et: Ujukomaarv

en: List
et: Loend

en: Add New List Entry
et: Uue loendikirje lisamine

en: _New list value:
et: _Uus loendi väärtus:

en: Edit List Entry
et: Loendikirje muutmine

en: _Edit list value:
et: _Loendi väärtuse muutmine

en: Path:
et: Rada:

en: _Name:
et: _Nimi

en: _Type:
et: _Tüüp:

en: _Value:
et: _Väärtus

en: List _type:
et: Loendi _tüüp:

en: _Values:
et: _Väärtused:

en: New Key
et: Uus võti

en: Edit Key
et: Võtme redigeerimine

en: Pattern not found
et: Mustrit ei leitud

en: Find
et: Otsing

en: _Search for:
et: _Mida otsida:

en: Search also in key _names
et: Otsida ka võtmete _nimedest

en: Search also in key _values
et: Otsida ka võtmete _väärtustest

en: Close the output window
et: Väljundakna sulgemine

en: Copy selected lines
et: Valitud ridade kopeerimine

en: Clear the output window
et: Väljundakna puhastamine

en: Output Lines
et: Väljundread

en: [KEY]
et: [VÕTI]

en: - Directly edit your entire configuration database
et: - Kogu seadistuste andmebaasi vahetu redigeerimine
