gconf-editor HEAD - en to fa translation catalogue (97 entries)

en: Configuration Editor
fa: ویراستار پیکربندی

en: Directly edit your entire configuration database
fa: ویرایش مستقیم کل پایگاه‌داده‌ی پیکربندی

en: Bookmarks
fa: چوب‌الف‌ها

en: gconf-editor folder bookmarks
fa: چوب الف های پوشه‌ی gconf-editor

en: Edit Bookmarks
fa: ویرایش چوب‌الف‌ها

en: <no value>
fa: <بدون مقدار>

en: Couldn't display help: %s
fa: نمی‌توان راهنما را نمایش داد:  %s

en: An editor for the GConf configuration system.
fa: ویراستاری برای سیستم پیکربندی GConf.

en: Couldn't unset key. Error was:
    %s
fa: نمی‌توان کلید را خاموش کرد. خطا عبارت بود از:
    %s

en: Could not create key. The error is:
    %s
fa: نمی‌توان کلید ایجاد کرد. خطا عبارت است از:
    %s

en: Could not change key value. Error message:
    %s
fa: نمی‌توان مقدار کلید را تغییر داد. پیغام خطا:
    %s

en: Currently pairs and schemas can't be edited. This will be changed in a later version.
fa: در حال حاضر نمی‌توان زوج‌ها و شماها را ویرایش کرد. این وضع در نسخه‌های بعدی تغییر خواهد کرد.

en: Could not set value. Error was:
    %s
fa: نمی‌توان مقدار را همگام کرد. خطا عبارت بود از:
    %s

en: Could not sync value. Error was:
    %s
fa: نمی‌توان مقدار را همگام کرد. خطا عبارت بود از:
    %s

en: _File
fa: _پرونده

en: _Edit
fa: _ویرایش

en: _Search
fa: _جستجو

en: _Bookmarks
fa: _چوب‌الف‌ها

en: _Help
fa: _راهنما

en: New _Settings Window
fa: پنجره‌ی _تنظیمات جدید

en: Open a new Configuration Editor window editing current settings
fa: بازکردن یک پنجره‌ی ویرایشگر پیکربندی جدید برای ویرایش تنظیمات فعلی

en: New _Defaults Window
fa: پنجره‌ی _پیش‌فرض‌های جدید

en: Open a new Configuration Editor window editing system default settings
fa: بازکردن یک پنجره‌ی ویرایشگر پیکربندی جدید برای ویرایش تنظیمات پیش‌فرض سیستم

en: New _Mandatory Window
fa: پنجره‌ی ا_جباری جدید

en: Open a new Configuration Editor window editing system mandatory settings
fa: بازکردن یک پنجره‌ی ویرایشگر پیکربندی جدید برای ویرایش تنظیمات اجباری سیستم

en: _Close Window
fa: _بستن پنجره

en: Close this window
fa: بستن این پنجره

en: _Quit
fa: _ترک

en: Quit the Configuration Editor
fa: ترک ویراستار پیکربندی

en: _Copy Key Name
fa: _نسخه‌برداری از نام کلید

en: Copy the name of the selected key
fa: نسخه‌برداری نام کلید انتخاب شده

en: _Find...
fa: _یافتن...

en: Find patterns in keys and values
fa: یافتن الگوها در کلیدها و مقادیر

en: _List Recent Keys
fa: فهرست کلیدهای اخیر

en: Show recently modified keys
fa: نمایش کلیدهای تغییر یافته‌ی اخیر

en: _Add Bookmark
fa: ا_فزودن چوب الف

en: Add a bookmark to the selected directory
fa: افزودن چوب الف به شاخه‌ی انتخاب شده

en: _Edit Bookmarks
fa: _ویرایش چوب‌الف‌ها

en: Edit the bookmarks
fa: ویرایش چوب‌الف‌ها

en: _Contents
fa: _محتویات

en: Open the help contents for the Configuration Editor
fa: بازکردن محتویات راهنمای ویرایشگر پیکربندی

en: _About
fa: _درباره

en: Show the about dialog for the Configuration Editor
fa: نمایش محاوره‌ی درباره‌ی ویرایشگر پیکربندی

en: _New Key...
fa: _کلید جدید...

en: Create a new key
fa: ایجاد کلید جدید

en: _Edit Key...
fa: _ویرایش کلید...

en: Edit the selected key
fa: ویرایش کلید انتخاب شده

en: _Unset Key
fa: _خاموش کردن کلید

en: Unset the selected key
fa: خاموش کردن کلید انتخاب شده

en: Set as _Default
fa: تنظیم به عنوان _پیش‌فرض

en: Set the selected key to be the default
fa: تنظیم کلید انتخاب شده به پیش‌فرض

en: Set as _Mandatory
fa: تنظیم به عنوان ا_جباری

en: Set the selected key to the mandatory
fa: تنظیم کلید انتخاب شده به اجباری

en: Configuration Editor (Default settings)
fa: ویراستار پیکربندی (تنظیمات پیش‌فرض)‏

en: Configuration Editor (Mandatory settings)
fa: ویراستار پیکربندی (تنظیمات اجباری)‏

en: (None)
fa: (هیچ‌کدام)

en: Cannot create GConf engine. Error was:
    %s
fa: نمی‌توان موتور GConf را ایجاد کرد. خطا عبارت است از:
    %s

en: Configuration Editor (Defaults settings)
fa: ویراستار پیکربندی (تنظیمات پیش‌فرض)‏

en: Name
fa: نام

en: Value
fa: مقدار

en: Key Documentation
fa: مستندات کلید

en: This key is not writable
fa: این کلید قابل نوشتن نیست

en: This key has no schema
fa: این کلید شمایی ندارد

en: Key name:
fa: نام کلید:

en: Key owner:
fa: مالک کلید:

en: Short description:
fa: شرح کوتاه:

en: Long description:
fa: شرح بلند:

en: T_rue
fa: _درست

en: _False
fa: _نادرست

note: These have to be ordered so the EDIT_ enum matches the * menu indices * combobox indices
en: Integer
fa: عدد صحیح

en: Boolean
fa: بولی

en: String
fa: رشته

note: Translators: this refers to "Floating point": * see http://en.wikipedia.org/wiki/Floating_point
en: Float
fa: ممیز شناور

en: List
fa: فهرست

en: Add New List Entry
fa: افزودن مدخل فهرست جدید

en: _New list value:
fa: مقدار فهرست _جدید:

en: Edit List Entry
fa: ویرایش مدخل فهرست

en: _Edit list value:
fa: _ویرایش مقدار فهرست:

en: Path:
fa: مسیر:

en: _Name:
fa: _نام:

en: _Type:
fa: ن_وع:

en: _Value:
fa: _مقدار:

en: List _type:
fa: _نوع فهرست:

en: _Values:
fa: _مقادیر:

en: New Key
fa: کلید جدید

en: Edit Key
fa: ویرایش کلید

en: Pattern not found
fa: الگو پیدا نشد

en: Find
fa: یافتن

en: _Search for:
fa: _جستجو به دنبال:

en: Search also in key _names
fa: در نام کلیدها هم جستجو شود

en: Search also in key _values
fa: در مقادیر کلیدها هم جستجو شود

en: Close the output window
fa: بستن پنجره‌ی خروجی

en: Copy selected lines
fa: نسخه‌برداری از سطرهای انتخاب‌شده

en: Clear the output window
fa: پاک کردن  پنجره‌ی خروجی

en: Output Lines
fa: سطرهای خروجی

en: [KEY]
fa: [کلید]

en: - Directly edit your entire configuration database
fa: - ویرایش مستقیم کل پایگاه‌داده‌ی پیکربندی
