gconf-editor HEAD - en to ga translation catalogue (61 entries)

en: Configuration Editor
ga: Eagarthóir Cumraíochta

en: Bookmarks
ga: Leabharmharcanna

en: gconf-editor folder bookmarks
ga: leabharmharcanna fhillteán gconf-editor

en: Edit Bookmarks
ga: Cuir Leabharmharcanna in Eagar

en: <no value>
ga: <gan luach>

en: Couldn't display help: %s
ga: Níorbh fhéidir cabhair a thaispeáint: %s

en: An editor for the GConf configuration system.
ga: Eagarthóir le haighaidh an GConf an coráis le haighaidh an socrú

en: Could not create key. The error is:
    %s
ga: Theip ag cruthaigh eochair. Bá é seo an earraid:
    %s

en: Could not change key value. Error message:
    %s
ga: Theip ag athrú an luach ag an eochair. Earraid:
    %s

en: _File
ga: _Comhad

en: _Edit
ga: _Eagar

en: _Search
ga: Cuar_daigh

en: _Bookmarks
ga: _Leabharmharcanna

en: _Help
ga: Cab_hair

en: _Close Window
ga: _Dún Fuinneog

en: Close this window
ga: Dún an fhuinneog seo

en: _Quit
ga: Scoi_r

en: Quit the Configuration Editor
ga: Scoir an t-Eagarthóir Cumraíochta

en: _Copy Key Name
ga: _Cóipeáil Ainm Eochrach

en: _Find...
ga: _Aimsigh...

en: _Add Bookmark
ga: Cuir Leabharmharc _Leis

en: _Edit Bookmarks
ga: Cuir Leabharmharcanna in _Eagar

en: Edit the bookmarks
ga: Cuir na leabharmharcanna in eagar

en: _Contents
ga: _Inneachar

en: _About
ga: _Maidir Leis Seo

en: Show the about dialog for the Configuration Editor
ga: Taispeáin an dialóg maidir leis an Eagarthóir Cumraíochta

en: _New Key...
ga: Eochair _Nua...

en: _Edit Key...
ga: Cuir Eochair in _Eagar...

en: _Unset Key
ga: _Díshocraigh Eochair

en: Configuration Editor (Default settings)
ga: Eagarthóir Cumraíochta (Socruithe Réamhshocraithe)

en: Configuration Editor (Mandatory settings)
ga: Eagarthóir Cumraíochta (Socruithe Éigeantacha)

en: (None)
ga: (Neamhní)

en: Cannot create GConf engine. Error was:
    %s
ga: Ní féidir inneall GConf a chruthú. Bhí an earráid:
    %s

en: Configuration Editor (Defaults settings)
ga: Eagarthóir Cumraíochta (Socruithe Réamhshocruithe)

en: Type
ga: Cineál

en: Name
ga: Ainm

en: Value
ga: Luach

en: Key Documentation
ga: Doiciméadú Eochrach

en: This key is not writable
ga: Níl in ann scríobh an eochair seo

en: This key has no schema
ga: Níl aon scéimre ag an eochair seo

en: Key name:
ga: Ainm eochrach:

en: Key owner:
ga: Úinéir eochrach:

en: Short description:
ga: Cur síos gairid:

en: Long description:
ga: Cur síos fada:

en: T_rue
ga: Fío_r

en: _False
ga: _Falsa

note: These have to be ordered so the EDIT_ enum matches the * menu indices * combobox indices
en: Integer
ga: Slánuimhir

en: Boolean
ga: Boole

en: String
ga: Teaghrán

en: Float
ga: Snámhphointe

en: List
ga: Liosta

en: Path:
ga: Conair:

en: _Name:
ga: _Ainm:

en: _Type:
ga: C_ineál:

en: _Value:
ga: _Luach:

en: List _type:
ga: Cineál _liosta:

en: _Values:
ga: _Luachanna:

en: New Key
ga: Eochair Nua

en: Edit Key
ga: Cuir Eochair in Eagar

en: Find
ga: Aimsigh

en: [KEY]
ga: [EOCHAIR]
