gconf-editor 0 - en to hr translation catalogue (23 entries)

en: Configuration Editor
hr: Uređivač postavki

en: Directly edit your entire configuration database
hr: Direktno ažuriraj cijelu konfiguracijsku bazu podataka

en: <no value>
hr: <nema vrijednosti>

en: An editor for the GConf configuration system.
hr: Uređivač za GConf konfiguracijski sustav.

en: Couldn't unset key. Error was:
    %s
hr: Ne mogu ukloniti ključ. Greška je:
    %s

en: Could not create key. The error is:
    %s
hr: Ne mogu stvoriti ključ. Greška je:
    %s

en: Could not change key value. Error message:
    %s
hr: Ne mogu promijeniti vrijednost ključa. Greška je:
    %s

en: Currently pairs and schemas can't be edited. This will be changed in a later version.
hr: Trenutno se parovi i sheme ne mogu uređivati. Ovo će se promijeniti u kasnijim inačicama.

en: Could not sync value. Error was:
    %s
hr: Ne mogu sinkronizirati vrijednost. Greška je:
    %s

en: (None)
hr: (Nijedno)

en: Cannot create GConf engine. Error was:
    %s
hr: Ne mogu stvoriti GConf mašinu. Greška je:
    %s

en: Name
hr: Ime

en: Value
hr: Vrijednost

en: Key Documentation
hr: Dokumentacija ključa

en: This key is not writable
hr: U ovaj ključ se ne može pisati

en: T_rue
hr: _Točno

en: _False
hr: _Netočno

note: These have to be ordered so the EDIT_ enum matches the * menu indices * combobox indices
en: Integer
hr: Cijeli broj

en: String
hr: Znakovni niz

en: Float
hr: Plutajuće

en: List
hr: Popis

en: _Type:
hr: _Tip:

en: List _type:
hr: Vrsta _popisa:
