gconf-editor - en to ka translation catalogue (92 entries)

en: Configuration Editor
ka: კონფიგურაციის რედაქტორი

en: Directly edit your entire configuration database
ka: კონფიგურაციის მონაცემთა ბაზის პირდაპირი რედაქტირება

en: Bookmarks
ka: სანიშნეები

en: gconf-editor folder bookmarks
ka: gconf-editor სანიშნეების დასტა

en: Edit Bookmarks
ka: სანიშნეების დამუშავება

en: <no value>
ka: <არავითარი>

en: Couldn't display help: %s
ka: ვერ ვრთავ დახმარებას: %s

en: An editor for the GConf configuration system.
ka: რედაქტორი GConf კონფიგურაციის სისტემისთვის.

en: Couldn't unset key. Error was:
    %s
ka: ვერ ვხსნი გასახებს. დაიშვა შეცდომა: 
    %s

en: Could not create key. The error is:
    %s
ka: ვერ ვქმნი გასაღებს. შეცდომა:
    %s

en: Could not change key value. Error message:
    %s
ka: ვერ ვცვლი გასაღების მნიშვნელობას. შეცდომის შეტყობინება:
    %s

en: Currently pairs and schemas can't be edited. This will be changed in a later version.
ka: Currently·pairs·and·schemas·can't·be·edited.·This·will·be·changed·in·a·later·version.

en: Could not sync value. Error was:
    %s
ka: Could·not·sync·value. დაიშვა შეცდომა:
    %s

en: _File
ka: _ფაილი

en: _Edit
ka: _დამუშავება

en: _Search
ka: _ძებნა

en: _Bookmarks
ka: _სანიშნეები

en: _Help
ka: _დახმარება

en: New _Settings Window
ka: ახალი _პარამეტრების ფანჯარა

en: Open a new Configuration Editor window editing current settings
ka: კონფიგურაციის რედაქტორის გახსნა მიმდინარე პარამეტრების შესაცვლელად

en: New _Defaults Window
ka: ახალი ნაგულისხმევი ფანჯარა

en: Open a new Configuration Editor window editing system default settings
ka: კონფიგურაციის რედაქტორის გახსნა სისტემის ნაგულისხმევი პარამეტრების შესაცვლელად

en: New _Mandatory Window
ka: ახალი _სავალდებულო ფანჯარა

en: Open a new Configuration Editor window editing system mandatory settings
ka: კონფიგურაციის რედაქტორის გახსნა სავალდებულო პარამეტრების შესაცვლელად

en: _Close Window
ka: _ფანჯრის დახურვა

en: Close this window
ka: ამ ფანჯრის დახურვა

en: _Quit
ka: _გასვლა

en: Quit the Configuration Editor
ka: გამოსვლა კონფიგურაციის რედაქტორიდან

en: _Copy Key Name
ka: გასაღები სახელის _კოპირება

en: Copy the name of the selected key
ka: მოცემული გასაღების სახელის კოპირება

en: _Find...
ka: _ძიება...

en: Find patterns in keys and values
ka: Find·patterns·in·keys·and·values

en: _List Recent Keys
ka: _ბოლოს დამუშავებული გასაღებების სია

en: Show recently modified keys
ka: ანახე ახლახანს შეცვლილი გასაღებები

en: _Add Bookmark
ka: სანიშნეს _დამატება

en: Add a bookmark to the selected directory
ka: მოცემული დასტის სანიშნეებში ჩამატება

en: _Edit Bookmarks
ka: სანიშნეს და_მუშავება

en: Edit the bookmarks
ka: სანიშნეების რედაქტირება

en: _Contents
ka: _შინაარსი

en: Open the help contents for the Configuration Editor
ka: კონფიგურაციის რედაქტორის დახმარების ფანჯრის გახსნა

en: _About
ka: _შესახებ

en: Show the about dialog for the Configuration Editor
ka: ანახე კონფიგურაციის რედაქტორის 'პროგრამის შესახებ' ფანჯარა

en: _New Key...
ka: _ახალი გასაღები...

en: Create a new key
ka: ახალი გასაღების შექმნა

en: _Edit Key...
ka: გასაღების _რედაქტირება...

en: Edit the selected key
ka: მონიშნული გასაღების რედაქტირება

en: _Unset Key...
ka: გასაღების _მოშორება

en: Unset the selected key
ka: მონიშნული გასაღების მოხსნა

en: Set as _Default
ka: _გახადე ნაგულისხმევი

en: Set the selected key to be the default
ka: მოცემული გასაღების ნაგულიხმევად გახდომა

en: Set as _Mandatory
ka: დააყენე როგორც _სავალდებულო

en: Set the selected key to the mandatory
ka: გახადე მოცემული გასაღები სავალდებულო

en: Configuration Editor (Default settings)
ka: კონფიგურაციის რედაქტორი (ნაგულისხმევი პარამეტრები)

en: Configuration Editor (Mandatory settings)
ka: კონფიგურაციის რედაქტორი (სავალდებულო პარამეტრები)

en: (None)
ka: (არავითარი)

en: Cannot create GConf engine. Error was:
    %s
ka: Cannot·create·GConf·engine.·დაშვებული შეცდომა:
    %s

en: Configuration Editor (Defaults settings)
ka: კონფიგურაციის რედაქტორი (საწყისი პარამეტრები)

en: Type
ka: ტიპი

en: The Configuration Editor window type.
ka: კონფიგურაციის რედაქტორის ფანჯრის ტიპი.

en: Name
ka: სახელი

en: Value
ka: მნიშვნელობა

en: Key Documentation
ka: გასაღების დოკუმენტაცია

en: This key is not writable
ka: გასაღები არ არის წერადი

en: This key has no schema
ka: გასაღები სქემის გარეშეა

en: Key name:
ka: გასაღების სახელი:

en: Key owner:
ka: გასაღების პატრონი:

en: Short description:
ka: მოკლე აღწერა:

en: Long description:
ka: ვრცელი აღწერა:

en: _False
ka: _მცდარი

en: List
ka: სია

en: Add New List Entry
ka: სიაში ახალი ელემენტის დამატება

en: _New list value:
ka: _სიის ახალი პარამეტრი:

en: Edit List Entry
ka: სიის ელემენტის რედაქტირება

en: _Edit list value:
ka: _სიის პარამეტრის რედაქტირება:

en: Path:
ka: გეზი:

en: _Name:
ka: _სახელი:

en: _Type:
ka: _ტიპი:

en: _Value:
ka: _მნიშვნელობა:

en: List _type:
ka: სიის _ტიპი:

en: _Values:
ka: _მნიშვნელობები:

en: New Key
ka: ახალი გასაღები

en: Edit Key
ka: გასაღების რედაქტირება

en: Pattern not found
ka: ნიმუში არ არის ნაპოვნი

en: Find
ka: ძიება

en: _Search for:
ka: _ძებნა

en: Search also in key _names
ka: ძებნა აგრეთვე გასაღებთა სახელებში

en: Search also in key _values
ka: ძებნა აგრეთვე გასაღებთა პარამეტრებში

en: Close the output window
ka: გამოტანის ფანჯრის დახურვა

en: Copy selected lines
ka: დააკოპირე მონიშნული სტრიონი

en: Clear the output window
ka: გამოტანის ფანჯრის გაწმენდა

en: Output Lines
ka: გამოტანის სტრიქონები

en: Invalid key "%s": %s
ka: არასწორი გასაღები "%s": %s
