gconf-editor master - en to kk translation catalogue (27 entries)

en: Configuration Editor
kk: Баптаулар түзетушісі

en: Bookmarks
kk: Бетбелгілер

en: Edit Bookmarks
kk: Бетбелгілерді түзету

en: <no value>
kk: <мәні жоқ>

en: Couldn't display help: %s
kk: Көмекті көрсету мүмкін емес: %s

en: _File
kk: _Файл

en: _Edit
kk: Тү_зету

en: _Search
kk: І_здеу

en: _Bookmarks
kk: Б_етбелгілер

en: _Help
kk: _Көмек

en: _Close Window
kk: Те_резені жабу

en: Close this window
kk: Бұл терезені жабу

en: _Quit
kk: _Шығу

en: _Find...
kk: _Табу...

en: _Contents
kk: Құра_масы

en: _About
kk: О_сы туралы

en: (None)
kk: (Ешнәрсе)

en: Name
kk: Аты

en: Value
kk: Мәні

en: List
kk: Тізім

en: Path:
kk: Жолы:

en: _Name:
kk: _Аты:

en: _Type:
kk: _Түрі:

en: _Value:
kk: Мә_ні:

en: Find
kk: Табу

en: _Search for:
kk: _Нені іздеу керек:

en: [KEY]
kk: [КІЛТ]
