GCONF-EDITOR - en to mg translation catalogue (96 entries)

en: Configuration Editor
mg: Mpanova kirakira

en: Directly edit your entire configuration database
mg: Manova avy hatrany ny soratra fototry ny kirakiranao manontolo

en: Bookmarks
mg: Tobin-drohy

en: gconf-editor folder bookmarks
mg: Rohin'ny lahatahirin'ny gconf-editor

en: Edit Bookmarks
mg: Hanova ny tobin-drohy

en: <no value>
mg: <tsy misy sanda>

en: Couldn't display help: %s
mg: Tsy afaka naneho ny toro-làlana: %s

en: An editor for the GConf configuration system.
mg: Mpanova ny rafitry ny kirakiran'ny GConf.

en: Couldn't unset key. Error was:
    %s
mg: Tsy afaka nanafoana ilay famaha. Tsy fetezana:
    %s

en: Could not create key. The error is:
    %s
mg: Tsy afaka namorona famaha. Tsy fetezana:
    %s

en: Could not change key value. Error message:
    %s
mg: Tsy afaka nanova ny sandan'ilay famaha. Filazana tsy fetezana:
    %s

en: Currently pairs and schemas can't be edited. This will be changed in a later version.
mg: Amin'izao fotoana izao aloha dia tsy mety ovaina ireo pairs sy drafitra. Hiova izany amin'ny kinova manaraka.

en: Could not sync value. Error was:
    %s
mg: Tsy afaka nampiaraka ireo sanda. Tsy fetezana:
    %s

en: _File
mg: _Rakitra

en: _Edit
mg: _Ovay

en: _Search
mg: _Karoy

en: _Bookmarks
mg: _Tobin-drohy

en: _Help
mg: _Toro-làlana

en: New _Settings Window
mg: fikandrana fi_kirakirana vaovao

en: Open a new Configuration Editor window editing current settings
mg: Manokatra mpanova kirakira vaovao izay manova ny kirakira izao

en: New _Defaults Window
mg: Fikandran'ny fandrindrana _tsotra vaovao

en: Open a new Configuration Editor window editing system default settings
mg: Manokatra mpanova kirakira vaovao manova ny fandrindra tsotran'ny rafitra

en: New _Mandatory Window
mg: Fikandran'ny tsy _maintsy atao vaovao

en: Open a new Configuration Editor window editing system mandatory settings
mg: Manokatra mpanova kirakira vaovao manova ny fandrindran'ny rafitra tsy maintsy atao

en: _Close Window
mg: _Hidio ny fikandrana

en: Close this window
mg: Manidy io fikandrana io

en: _Quit
mg: _Ajanony

en: Quit the Configuration Editor
mg: Manajanona ilay mpanova kirakira

en: _Copy Key Name
mg: _Adikao ny anaran'ilay famaha

en: Copy the name of the selected key
mg: Mandika ny anaran'ny famaha voafaritra

en: _Find...
mg: _Tadiavo...

en: Find patterns in keys and values
mg: Mitady rafitra anaty famaha na sanda

en: _List Recent Keys
mg: _Asehoy ireo famaha vao novaina

en: Show recently modified keys
mg: Maneho ireo famaha vao novaina

en: _Add Bookmark
mg: _Hampiditra rohy

en: Add a bookmark to the selected directory
mg: Mampiditra rohy anatin'ny lahatahiry voafaritra

en: _Edit Bookmarks
mg: _Hanova ireo rohy

en: Edit the bookmarks
mg: Manova ireo rohy

en: _Contents
mg: _Mpiaty

en: Open the help contents for the Configuration Editor
mg: Manokatra ny mpiatin'ny toro-làlan'ny mpanova kirakira

en: _About
mg: _Mombamomba

en: Show the about dialog for the Configuration Editor
mg: Maneho ny takila milazalaza ny momba ny mpanova kirakira

en: _New Key...
mg: _Famaha vaovao...

en: Create a new key
mg: Mamorona famaha vaovao

en: _Edit Key...
mg: _Hanova famaha...

en: Edit the selected key
mg: Manova ny famaha voafaritra

en: _Unset Key...
mg: _Foano ilay famaha...

en: Unset the selected key
mg: Manafoana ny famaha voafaritra

en: Set as _Default
mg: Ataovy _tsotra

en: Set the selected key to be the default
mg: Mampanjary ny famaha voafaritra hoa tsotra

en: Set as _Mandatory
mg: Ataovy _tsy maintsy

en: Set the selected key to the mandatory
mg: Mampanjary ny famaha voafaritra ho tsy maintsy atao

en: Configuration Editor (Default settings)
mg: Mpanova kirakira (fandrindrana tsotra)

en: Configuration Editor (Mandatory settings)
mg: Mpanova kirakira (fandrindrana tsy maintsy atao)

en: (None)
mg: (Tsy misy)

en: Cannot create GConf engine. Error was:
    %s
mg: Tsy afaka namorona ny milina GConf. Tsy fetezana:
    %s

en: Configuration Editor (Defaults settings)
mg: Mpanova kirakira (Fandrindrana tsotra)

en: Type
mg: Karazana

en: The Configuration Editor window type.
mg: Ny karazan'ilay fikandran'ny mpanova kirakira.

en: Name
mg: Anarana

en: Value
mg: Sanda

en: Key Documentation
mg: Loharanon-kevitr'ilay famaha

en: This key is not writable
mg: Tsy azo anoratana io famaha io

en: This key has no schema
mg: Tsy manana drafitra io famaha io

en: Key name:
mg: Anaran'ilay famaha:

en: Key owner:
mg: Tompon'ilay famaha:

en: Short description:
mg: Fanoritsoritrana fohy:

en: Long description:
mg: Fanoritsoritrana lava:

en: T_rue
mg: _Marina

en: _False
mg: _Diso

note: These have to be ordered so the EDIT_ enum matches the * menu indices * combobox indices
en: Integer
mg: Feno

en: Boolean
mg: Boleanina

en: String
mg: Laha-daza

en: List
mg: Lisitra

en: Add New List Entry
mg: Manampy zavatra vaovao anatin'ilay lisitra

en: _New list value:
mg: Sandan'ilay lisitra vaovao:

en: Edit List Entry
mg: Manova ny zavatra anatin'ilay lisitra

en: _Edit list value:
mg: _Hanova ny sandan'ny lisitra:

en: Path:
mg: Sori-dàlana:

en: _Name:
mg: _Anarana:

en: _Type:
mg: _Karazana:

en: _Value:
mg: _Sanda:

en: List _type:
mg: Karazan'ilay lisitra:

en: _Values:
mg: _Sanda:

en: New Key
mg: Famaha vaovao

en: Edit Key
mg: Hanova ilay famaha

en: Pattern not found
mg: Tsy hita ilay rafitra

en: Find
mg: Tadiavo

en: _Search for:
mg: _Hikaroka ny:

en: Search also in key _names
mg: Karohy koa anatin'ny _anaran'ny famaha

en: Search also in key _values
mg: Karohy koa anatin'ny _sandan'ny famaha

en: Close the output window
mg: Hidio ilay fikandrana famoahana

en: Copy selected lines
mg: Adikao ireo andian-teny voafaritra

en: Clear the output window
mg: Foano ilay fikandrana famoahana

en: Output Lines
mg: Andalan'ny famoahana

en: [KEY]
mg: [FAMAHA]
