gconf-editor - en to pl translation catalogue (97 entries)

en: Configuration Editor
pl: Edytor konfiguracji

en: Directly edit your entire configuration database
pl: Bezpośrednie modyfikowanie bazy danych z konfiguracją

en: Bookmarks
pl: Zakładki

en: gconf-editor folder bookmarks
pl: Zakładki katalogu edytora konfiguracji

en: Edit Bookmarks
pl: Modyfikacja zakładek

en: <no value>
pl: <brak wartości>

en: Couldn't display help: %s
pl: Nie można wyświetlić pomocy: %s

en: An editor for the GConf configuration system.
pl: Edytor systemu konfiguracji GConf.

en: Couldn't unset key. Error was:
    %s
pl: Nie można wyczyścić klucza. Komunikat błędu:
    %s

en: Could not create key. The error is:
    %s
pl: Nie można utworzyć klucza. Komunikat błędu:
    %s

en: Could not change key value. Error message:
    %s
pl: Nie można zmienić wartości klucza. Komunikat błędu:
    %s

en: Currently pairs and schemas can't be edited. This will be changed in a later version.
pl: Aktualnie nie można modyfikować par i schematów. W późniejszej wersji zostanie to zmienione.

en: Could not set value. Error was:
    %s
pl: Nie można ustawić wartości. Komunikat o błędzie:
    %s

en: Could not sync value. Error was:
    %s
pl: Nie można zsynchronizować wartości. Komunikat błędu:
    %s

en: _File
pl: _Plik

en: _Edit
pl: _Edycja

en: _Search
pl: Wy_szukaj

en: _Bookmarks
pl: Zakła_dki

en: _Help
pl: Pomo_c

en: New _Settings Window
pl: Nowe okno u_stawień

en: Open a new Configuration Editor window editing current settings
pl: Otwiera nowe okno edytora konfiguracji, modyfikujące bieżące ustawienia

en: New _Defaults Window
pl: Nowe okno _domyślnych

en: Open a new Configuration Editor window editing system default settings
pl: Otwiera nowe okno edytora konfiguracji, modyfikujące domyślne ustawienia systemu

en: New _Mandatory Window
pl: Nowe okno _obowiązujących

en: Open a new Configuration Editor window editing system mandatory settings
pl: Otwiera nowe okno edytora konfiguracji, modyfikujące obowiązkowe ustawienia

en: _Close Window
pl: Za_mknij okno

en: Close this window
pl: Zamyka to okno

en: _Quit
pl: Za_kończ

en: Quit the Configuration Editor
pl: Kończy pracę edytora konfiguracji

en: _Copy Key Name
pl: S_kopiuj nazwę klucza

en: Copy the name of the selected key
pl: Kopiuje nazwę zaznaczonego klucza

en: _Find...
pl: Z_najdź...

en: Find patterns in keys and values
pl: Wyszukuje wzorce w kluczach i wartościach

en: _List Recent Keys
pl: _Wyświetl ostatnie klucze

en: Show recently modified keys
pl: Wyświetla ostatnio zmodyfikowane klucze

en: _Add Bookmark
pl: _Dodaj zakładkę

en: Add a bookmark to the selected directory
pl: Dodaje zakładkę do zaznaczonego katalogu

en: _Edit Bookmarks
pl: Z_modyfikuj zakładki

en: Edit the bookmarks
pl: Modyfikuje zakładki

en: _Contents
pl: _Spis treści

en: Open the help contents for the Configuration Editor
pl: Otwiera spis treści pomocy dla edytora konfiguracji

en: _About
pl: _O programie

en: Show the about dialog for the Configuration Editor
pl: Wyświetla okno informacyjne edytora konfiguracji

en: _New Key...
pl: _Nowy klucz...

en: Create a new key
pl: Tworzy nowy klucz

en: _Edit Key...
pl: Zmo_dyfikuj klucz...

en: Edit the selected key
pl: Modyfikuje zaznaczony klucz

en: _Unset Key
pl: Wy_czyść klucz

en: Unset the selected key
pl: Czyści zawartość zaznaczonego klucza

en: Set as _Default
pl: Ustaw jako wartość _domyślną

en: Set the selected key to be the default
pl: Ustawia zaznaczony klucz na wartość domyślną

en: Set as _Mandatory
pl: Ustaw jako wartość _obowiązującą

en: Set the selected key to the mandatory
pl: Ustawia zaznaczony klucz jako obowiązujący

en: Configuration Editor (Default settings)
pl: Edytor konfiguracji (domyślne ustawienia)

en: Configuration Editor (Mandatory settings)
pl: Edytor konfiguracji (obowiązujące ustawienia)

en: (None)
pl: (Brak)

en: Cannot create GConf engine. Error was:
    %s
pl: Nie można utworzyć mechanizmu GConf. Komunikat błędu:
    %s

en: Configuration Editor (Defaults settings)
pl: Edytor konfiguracji (domyślne ustawienia)

en: Name
pl: Nazwa

en: Value
pl: Wartość

en: Key Documentation
pl: Dokumentacja klucza

en: This key is not writable
pl: Ten klucz jest zabezpieczony przed zapisem

en: This key has no schema
pl: Ten klucz nie posiada schematu

en: Key name:
pl: Nazwa klucza:

en: Key owner:
pl: Właściciel klucza:

en: Short description:
pl: Krótki opis:

en: Long description:
pl: Pełny opis:

en: T_rue
pl: _Prawda

en: _False
pl: _Fałsz

note: These have to be ordered so the EDIT_ enum matches the * menu indices * combobox indices
en: Integer
pl: Całkowity

en: Boolean
pl: Logiczny

en: String
pl: Tekstowy

note: Translators: this refers to "Floating point": * see http://en.wikipedia.org/wiki/Floating_point
en: Float
pl: Zmiennoprzecinkowy

en: List
pl: Lista

en: Add New List Entry
pl: Dodanie nowego elementu listy

en: _New list value:
pl: _Nowa wartość listy:

en: Edit List Entry
pl: Modyfikacja elementu listy

en: _Edit list value:
pl: _Zmodyfikowana wartość listy:

en: Path:
pl: Ścieżka:

en: _Name:
pl: _Nazwa:

en: _Type:
pl: _Typ:

en: _Value:
pl: _Wartość:

en: List _type:
pl: _Typ listy:

en: _Values:
pl: _Wartości:

en: New Key
pl: Nowy klucz

en: Edit Key
pl: Modyfikacja klucza

en: Pattern not found
pl: Nie odnaleziono wzorca

en: Find
pl: Znajdź

en: _Search for:
pl: Wy_szukiwanie:

en: Search also in key _names
pl: Wyszukiwanie w _nazwach kluczy

en: Search also in key _values
pl: Wyszukiwanie w _wartościach kluczy

en: Close the output window
pl: Zamyka okno wyjściowe

en: Copy selected lines
pl: Kopiuje zaznaczone wiersze

en: Clear the output window
pl: Czyści okno wyjściowe

en: Output Lines
pl: Wiersze wyjścia

en: [KEY]
pl: [KLUCZ]

en: - Directly edit your entire configuration database
pl: - bezpośrednie modyfikowanie bazy danych z konfiguracją
