gconf-editor 2.12 - en to rw translation catalogue (12 entries)

en: Bookmarks
rw: Ibirango

en: (None)
rw: (Ntacyo)

en: Type
rw: Ubwoko

en: Name
rw: Izina

en: Value
rw: Agaciro

en: Integer
rw: Umubare wuzuye

en: Boolean
rw: Icyungo

en: String
rw: Ikurikiranyanyuguti

en: Float
rw: Kureremba

en: List
rw: Urutonde

en: Path:
rw: Inzira:

en: Find
rw: Gushaka
