gconf-editor - en to sk translation catalogue (97 entries)

en: Configuration Editor
sk: Editor konfigurácie

en: Directly edit your entire configuration database
sk: Priamo upraviť celú vašu konfiguračnú databázu

en: Bookmarks
sk: Záložky

en: gconf-editor folder bookmarks
sk: záložky priečinka pre gconf-editor

en: Edit Bookmarks
sk: Upraviť záložky

en: <no value>
sk: <bez hodnoty>

en: Couldn't display help: %s
sk: Nepodarilo sa zobraziť pomocníka: %s

en: An editor for the GConf configuration system.
sk: Editor pre konfiguračný systém GConf.

en: Couldn't unset key. Error was:
    %s
sk: Nepodarilo sa zrušiť kľúč. Chyba bola:
    %s

en: Could not create key. The error is:
    %s
sk: Nepodarilo sa vytvoriť kľúč. Chyba je:
    %s

en: Could not change key value. Error message:
    %s
sk: Nepodarilo sa zmeniť hodnotu kľúča. Chybová správa:
    %s

en: Currently pairs and schemas can't be edited. This will be changed in a later version.
sk: V súčasnosti sa páry a schémy nedajú upravovať. Toto sa zmení v neskoršej verzii.

en: Could not set value. Error was:
    %s
sk: Nepodarilo sa nastaviť hodnotu. Chyba bola:
    %s

en: Could not sync value. Error was:
    %s
sk: Nepodarilo sa synchronizovať hodnotu. Chyba bola:
    %s

en: _File
sk: _Súbor

en: _Edit
sk: _Upraviť

en: _Search
sk: _Hľadať

en: _Bookmarks
sk: _Záložky

en: _Help
sk: _Pomocník

en: New _Settings Window
sk: Okno nových na_stavení

en: Open a new Configuration Editor window editing current settings
sk: Otvoriť nové okno Editora konfigurácie s úpravou aktuálnych nastavení

en: New _Defaults Window
sk: Nové okno _predvolených nastavení

en: Open a new Configuration Editor window editing system default settings
sk: Otvoriť nové okno Editora konfigurácie s úpravou predvolených nastavení systému

en: New _Mandatory Window
sk: Nové okno p_ovinných nastavení

en: Open a new Configuration Editor window editing system mandatory settings
sk: Otvoriť nové okno Editora konfigurácie s úpravou povinných nastavení systému

en: _Close Window
sk: _Zatvoriť okno

en: Close this window
sk: Zatvoriť toto okno

en: _Quit
sk: _Koniec

en: Quit the Configuration Editor
sk: Ukončiť Editor konfigurácie

en: _Copy Key Name
sk: _Kopírovať názov kľúča

en: Copy the name of the selected key
sk: Kopírovať názov označeného kľúča

en: _Find...
sk: _Nájsť...

en: Find patterns in keys and values
sk: Nájsť vzory v kľúčoch a hodnotách

en: _List Recent Keys
sk: _Vypísať nedávne kľúče

en: Show recently modified keys
sk: Zobraziť nedávno upravované kľúče

en: _Add Bookmark
sk: _Pridať záložku

en: Add a bookmark to the selected directory
sk: Pridať záložku do vybraného priečinka

en: _Edit Bookmarks
sk: _Upraviť záložky

en: Edit the bookmarks
sk: Upraviť záložky

en: _Contents
sk: _Obsah

en: Open the help contents for the Configuration Editor
sk: Otvoriť obsah pomocníka pre Editor konfigurácie

en: _About
sk: _O programe

en: Show the about dialog for the Configuration Editor
sk: Zobraziť dialógové okno s informáciami o Editore konfigurácie

en: _New Key...
sk: _Nový kľúč...

en: Create a new key
sk: Vytvoriť nový kľúč

en: _Edit Key...
sk: _Upraviť kľúč...

en: Edit the selected key
sk: Upraviť označený kľúč

en: _Unset Key
sk: _Zrušiť kľúč

en: Unset the selected key
sk: Zrušiť označený kľúč

en: Set as _Default
sk: Nastaviť ako pre_dvolený

en: Set the selected key to be the default
sk: Nastaviť označený kľúč ako predvolený

en: Set as _Mandatory
sk: Nastaviť ako _povinný

en: Set the selected key to the mandatory
sk: Nastaviť označený kľúč ako povinný

en: Configuration Editor (Default settings)
sk: Editor konfigurácie (Predvolené nastavenia)

en: Configuration Editor (Mandatory settings)
sk: Editor konfigurácie (Povinné nastavenia)

en: (None)
sk: (Nič)

en: Cannot create GConf engine. Error was:
    %s
sk: Nepodarilo sa vytvoriť jadro GConf. Chyba bola:
    %s

en: Configuration Editor (Defaults settings)
sk: Editor konfigurácie (Predvolené nastavenia)

en: Name
sk: Názov

en: Value
sk: Hodnota

en: Key Documentation
sk: Dokumentácia kľúča

en: This key is not writable
sk: Tento kľúč nie je zapisovateľný

en: This key has no schema
sk: Tento kľúč nemá schému

en: Key name:
sk: Názov kľúča:

en: Key owner:
sk: Vlastník kľúča:

en: Short description:
sk: Krátky popis:

en: Long description:
sk: Dlhý popis:

en: T_rue
sk: _Pravda

en: _False
sk: _Nepravda

note: These have to be ordered so the EDIT_ enum matches the * menu indices * combobox indices
en: Integer
sk: Celé číslo

en: Boolean
sk: Booleovský

en: String
sk: Reťazec

note: Translators: this refers to "Floating point": * see http://en.wikipedia.org/wiki/Floating_point
en: Float
sk: Pohyblivá desatinná čiarka

en: List
sk: Zoznam

en: Add New List Entry
sk: Pridať novú položku zoznamu

en: _New list value:
sk: _Nová hodnota zoznamu:

en: Edit List Entry
sk: Upraviť položku zoznamu

en: _Edit list value:
sk: _Upraviť hodnotu zoznamu:

en: Path:
sk: Cesta:

en: _Name:
sk: _Názov:

en: _Type:
sk: _Typ:

en: _Value:
sk: _Hodnota:

en: List _type:
sk: _Typ zoznamu:

en: _Values:
sk: _Hodnoty:

en: New Key
sk: Nový kľúč

en: Edit Key
sk: Upraviť kľúč

en: Pattern not found
sk: Vzor nebol nájdený

en: Find
sk: Nájsť

en: _Search for:
sk: _Vyhľadať:

en: Search also in key _names
sk: Hľadať tiež v _názvoch kľúčov

en: Search also in key _values
sk: Hľadať tiež v _hodnotách kľúčov

en: Close the output window
sk: Zatvoriť okno výstupu

en: Copy selected lines
sk: Kopírovať označené riadky

en: Clear the output window
sk: Vyčistiť okno výstupu

en: Output Lines
sk: Výstupné riadky

en: [KEY]
sk: [KĽÚČ]

en: - Directly edit your entire configuration database
sk: - Priamo upraviť celú vašu konfiguračnú databázu
