gconf-editor - en to sl translation catalogue (97 entries)

en: Configuration Editor
sl: Urejevalnik nastavitev

en: Directly edit your entire configuration database
sl: Neposredno urejanje celotne zbirke podatkov nastavitev

en: Bookmarks
sl: Zaznamki

en: gconf-editor folder bookmarks
sl: gconf-editor zaznamki map

en: Edit Bookmarks
sl: Uredi zaznamke

en: <no value>
sl: <brez vrednosti>

en: Couldn't display help: %s
sl: Ni mogoče pokazati pomoči: %s

en: An editor for the GConf configuration system.
sl: Urejevalnik za nastavitveni sistem GConf.

en: Couldn't unset key. Error was:
    %s
sl: Ni mogoče odstraniti nastavitve ključa. Sporočilo napake:
    %s

en: Could not create key. The error is:
    %s
sl: Ni mogoče ustvariti ključa. Sporočilo napake:
    %s

en: Could not change key value. Error message:
    %s
sl: Ni mogoče spremeniti vrednosti ključa. Sporočilo napake:
    %s

en: Currently pairs and schemas can't be edited. This will be changed in a later version.
sl: Trenutno parov in shem ni mogoče urejati. Možnost bo omogočena v kasnejših različicah programa.

en: Could not set value. Error was:
    %s
sl: Ni mogoče določiti vrednosti. Sporočilo napake:
    %s

en: Could not sync value. Error was:
    %s
sl: Ni mogoče uskladiti vrednosti. Napaka je bila:
    %s

en: _File
sl: _Datoteka

en: _Edit
sl: _Urejanje

en: _Search
sl: _Poišči

en: _Bookmarks
sl: _Zaznamki

en: _Help
sl: Pomo_č

en: New _Settings Window
sl: Novo okno _nastavitev

en: Open a new Configuration Editor window editing current settings
sl: Odpri novo okno urejevalnika nastavitev za urejanje trenutnih nastavitev

en: New _Defaults Window
sl: Novo _privzeto okno

en: Open a new Configuration Editor window editing system default settings
sl: Odpri novo okno urejevalnika nastavitev za urejanje privzetih nastavitev sistema

en: New _Mandatory Window
sl: Novo _obvezno okno

en: Open a new Configuration Editor window editing system mandatory settings
sl: Odpri novo okno urejevalnika nastavitev za urejanje obveznih nastavitev

en: _Close Window
sl: _Zapri okno

en: Close this window
sl: Zapri okno

en: _Quit
sl: _Končaj

en: Quit the Configuration Editor
sl: Končaj urejevalnik nastavitev

en: _Copy Key Name
sl: _Kopiraj ime ključa

en: Copy the name of the selected key
sl: Kopiraj ime izbranega ključa

en: _Find...
sl: _Najdi ...

en: Find patterns in keys and values
sl: Najdi vzorce v ključih in vrednostih

en: _List Recent Keys
sl: Seznam nedavnih _ključev

en: Show recently modified keys
sl: Pokaži nedavno spremenjene ključe

en: _Add Bookmark
sl: _Dodaj zaznamek

en: Add a bookmark to the selected directory
sl: Dodaj zaznamek izbrani mapi

en: _Edit Bookmarks
sl: _Uredi zaznamke

en: Edit the bookmarks
sl: Uredi zaznamke

en: _Contents
sl: _Vsebina

en: Open the help contents for the Configuration Editor
sl: Odpri vsebino pomoči za urejevalnika nastavitev

en: _About
sl: _O programu

en: Show the about dialog for the Configuration Editor
sl: Pokaži pogovorno okno urejevalnika nastavitev

en: _New Key...
sl: _Nov ključ ...

en: Create a new key
sl: Ustvari nov ključ

en: _Edit Key...
sl: U_redi ključ ...

en: Edit the selected key
sl: Uredi izbran ključ

en: _Unset Key
sl: _Nenastavljen ključ ...

en: Unset the selected key
sl: Odstrani nastavitev ključa

en: Set as _Default
sl: Nastavi kot _privzeto

en: Set the selected key to be the default
sl: Nastavi izbran ključ kot privzet

en: Set as _Mandatory
sl: Nastavi kot _obvezno

en: Set the selected key to the mandatory
sl: Nastavi izbran ključ kot obvezen

en: Configuration Editor (Default settings)
sl: Urejevalnik nastavitev (privzete nastavitve)

en: Configuration Editor (Mandatory settings)
sl: Urejevalnik nastavitev (obvezne nastavitve)

en: (None)
sl: (Brez)

en: Cannot create GConf engine. Error was:
    %s
sl: Ni mogoče ustvariti strojnika GConf. Sporočilo napake:
    %s

en: Configuration Editor (Defaults settings)
sl: Urejevalnik nastavitev (privzete nastavitve)

en: Name
sl: Ime

en: Value
sl: Vrednost

en: Key Documentation
sl: Dokumentacija ključa

en: This key is not writable
sl: Ta ključ ni pisljiv

en: This key has no schema
sl: Ključ nima določene sheme

en: Key name:
sl: Ime ključa:

en: Key owner:
sl: Lastnik ključa:

en: Short description:
sl: Kratek opis:

en: Long description:
sl: Podrobni opis:

en: T_rue
sl: _Prav

en: _False
sl: _Napak

note: These have to be ordered so the EDIT_ enum matches the * menu indices * combobox indices
en: Integer
sl: Celo število

en: Boolean
sl: Boolova vrednost

en: String
sl: Niz

note: Translators: this refers to "Floating point": * see http://en.wikipedia.org/wiki/Floating_point
en: Float
sl: Število s plavajočo vejico

en: List
sl: Seznam

en: Add New List Entry
sl: Dodaj nov vnos seznama

en: _New list value:
sl: _Nova vrednost seznama:

en: Edit List Entry
sl: Uredi vnos seznama

en: _Edit list value:
sl: _Uredi vrednost seznama:

en: Path:
sl: Pot:

en: _Name:
sl: _Ime:

en: _Type:
sl: _Vrsta:

en: _Value:
sl: _Vrednost:

en: List _type:
sl: _Vrste seznama:

en: _Values:
sl: _Vrednosti:

en: New Key
sl: Nov ključ

en: Edit Key
sl: Uredi ključ

en: Pattern not found
sl: Vzorca ni mogoče najti

en: Find
sl: Najdi

en: _Search for:
sl: _Poišči:

en: Search also in key _names
sl: Poišči tudi v _imenih ključev

en: Search also in key _values
sl: Poišči tudi v _vrednosti ključev

en: Close the output window
sl: Zapri izhodno okno

en: Copy selected lines
sl: Kopiraj izbrane vrstice

en: Clear the output window
sl: Počisti izhodno okno

en: Output Lines
sl: Izhodne vrstice

en: [KEY]
sl: [KLJUČ]

en: - Directly edit your entire configuration database
sl: - Neposredno urejanje celotne zbirke podatkov nastavitev
