gconf-editor - en to sr translation catalogue (97 entries)

en: Configuration Editor
sr: Уређивач подешавања

en: Directly edit your entire configuration database
sr: Непосредно уредите вашу базу са подешавањима

en: Bookmarks
sr: Обележивачи

en: gconf-editor folder bookmarks
sr: Обележивачи фасцикли самог уређивача

en: Edit Bookmarks
sr: Уреди обележиваче

en: <no value>
sr: <без вредности>

en: Couldn't display help: %s
sr: Не могу да прикажем помоћ: %s

en: An editor for the GConf configuration system.
sr: Уређивач за ГКонф систем подешавања.

en: Couldn't unset key. Error was:
    %s
sr: Не може да уклони вредност кључа. Грешка:
    %s

en: Could not create key. The error is:
    %s
sr: Не може да направи кључ. Грешка:
    %s

en: Could not change key value. Error message:
    %s
sr: Не може да измени вредност кључа. Грешка:
    %s

en: Currently pairs and schemas can't be edited. This will be changed in a later version.
sr: Тренутно није могуће уређивати парове и схеме. Ово ће бити измењено у будућим издањима.

en: Could not set value. Error was:
    %s
sr: Не могу да поставим вредност. Грешка:
    %s

en: Could not sync value. Error was:
    %s
sr: Не могу да ускладим вредност. Грешка:
    %s

en: _File
sr: _Датотека

en: _Edit
sr: _Уређивање

en: _Search
sr: _Тражи

en: _Bookmarks
sr: _Обележивачи

en: _Help
sr: _Помоћ

en: New _Settings Window
sr: _Нови прозор са подешавањима

en: Open a new Configuration Editor window editing current settings
sr: Отвори нови прозор уређивача подешавања на текућим подешавањима

en: New _Defaults Window
sr: Нови прозор са по_дразумеваним

en: Open a new Configuration Editor window editing system default settings
sr: Отвори нови прозор уређивача подешавања на подразумеваним подешавањима система

en: New _Mandatory Window
sr: Нови прозор са о_бавезним

en: Open a new Configuration Editor window editing system mandatory settings
sr: Отвори нови прозор уређивача подешавања на обавезним подешавањима система

en: _Close Window
sr: _Затвори прозор

en: Close this window
sr: Затвори овај прозор

en: _Quit
sr: _Изађи

en: Quit the Configuration Editor
sr: Затвори уређивач подешавања

en: _Copy Key Name
sr: _Умножи име кључа

en: Copy the name of the selected key
sr: Умножи име изабраног кључа

en: _Find...
sr: _Нађи...

en: Find patterns in keys and values
sr: Нађи обрасце у кључевима и вредностима

en: _List Recent Keys
sr: _Испиши скорашње кључеве

en: Show recently modified keys
sr: Прикажи недавно мењане кључеве

en: _Add Bookmark
sr: _Додај обележивач

en: Add a bookmark to the selected directory
sr: Додај обележивач ка изабраном директоријуму

en: _Edit Bookmarks
sr: У_реди обележиваче

en: Edit the bookmarks
sr: Уреди обележиваче

en: _Contents
sr: _Садржај

en: Open the help contents for the Configuration Editor
sr: Отвори садржај помоћи за Уређивач подешавања

en: _About
sr: _О програму

en: Show the about dialog for the Configuration Editor
sr: Прикажи прозорче о програму за Уређивач подешавања

en: _New Key...
sr: _Нови кључ...

en: Create a new key
sr: Направи нови кључ

en: _Edit Key...
sr: Ур_еди кључ...

en: Edit the selected key
sr: Уреди изабрани кључ

en: _Unset Key
sr: _Уклони вредност кључа

en: Unset the selected key
sr: Уклони вредност изабраног кључа

en: Set as _Default
sr: Постави као _подразумевано

en: Set the selected key to be the default
sr: Постави изабрани кључ на подразумевану вредност

en: Set as _Mandatory
sr: Постави као _обавезно

en: Set the selected key to the mandatory
sr: Постави изабрани кључ на обавезну вредност

en: Configuration Editor (Default settings)
sr: Уређивач подешавања (почетна подешавања)

en: Configuration Editor (Mandatory settings)
sr: Уређивач подешавања (обавезна подешавања)

en: (None)
sr: (ништа)

en: Cannot create GConf engine. Error was:
    %s
sr: Не може да покрене ГКонф. Грешка:
    %s

en: Configuration Editor (Defaults settings)
sr: Уређивач подешавања (подразумевана подешавања)

en: Name
sr: Име

en: Value
sr: Вредност

en: Key Documentation
sr: Документација за кључ

en: This key is not writable
sr: У овај кључ се не може уписивати

en: This key has no schema
sr: Овај кључ нема шему

en: Key name:
sr: Име кључа:

en: Key owner:
sr: Власник кључа:

en: Short description:
sr: Кратак опис:

en: Long description:
sr: Дужи опис:

en: T_rue
sr: _јесте

en: _False
sr: _није

note: These have to be ordered so the EDIT_ enum matches the * menu indices * combobox indices
en: Integer
sr: Цео број

en: Boolean
sr: Истинитосна вредност

en: String
sr: Ниска

note: Translators: this refers to "Floating point": * see http://en.wikipedia.org/wiki/Floating_point
en: Float
sr: Децимални број

en: List
sr: Списак

en: Add New List Entry
sr: Додај нову ставку у списак

en: _New list value:
sr: _Нова вредност у списку:

en: Edit List Entry
sr: Уреди ставку списка

en: _Edit list value:
sr: _Уреди вредност списка:

en: Path:
sr: Путања:

en: _Name:
sr: _Име:

en: _Type:
sr: _Врста:

en: _Value:
sr: _Вредност:

en: List _type:
sr: Врста _списка:

en: _Values:
sr: _Вредности:

en: New Key
sr: Нови кључ

en: Edit Key
sr: Уреди кључ

en: Pattern not found
sr: Образац није нађен

en: Find
sr: Нађи

en: _Search for:
sr: _Тражи:

en: Search also in key _names
sr: Тражи такође и међу _именима кључева

en: Search also in key _values
sr: Тражи такође и међу _вредностима кључева

en: Close the output window
sr: Затвори излазни прозор

en: Copy selected lines
sr: Умножи изабране редове

en: Clear the output window
sr: Очисти излазни прозор

en: Output Lines
sr: Испиши редове

en: [KEY]
sr: [КЉУЧ]

en: - Directly edit your entire configuration database
sr: — Непосредно уредите вашу базу са подешавањима
