gconf-editor - en to tr translation catalogue (97 entries)

en: Configuration Editor
tr: Yapılandırma Düzenleyici

en: Directly edit your entire configuration database
tr: Bütün yapılandırma veritabanınızı doğrudan düzenleyin

en: Bookmarks
tr: Yer imleri

en: gconf-editor folder bookmarks
tr: gconf-editor klasör yer imleri

en: Edit Bookmarks
tr: Yer imlerini Düzenle

en: <no value>
tr: <değer yok>

en: Couldn't display help: %s
tr: Yardım gösterilemedi: %s

en: An editor for the GConf configuration system.
tr: GConf yapılandırma sistemi için bir düzenleyici.

en: Couldn't unset key. Error was:
    %s
tr: Anahtar temizlenemedi. Hata oluştu:
    %s

en: Could not create key. The error is:
    %s
tr: Anahtar yaratılamadı. Hata oluştu:
    %s

en: Could not change key value. Error message:
    %s
tr: Anahtar değeri değiştirilemedi. Hata iletisi:
    %s

en: Currently pairs and schemas can't be edited. This will be changed in a later version.
tr: Mevcut sürümde çiftler ve şemalar düzenlenemiyor. Bu özellik sonraki sürümlerde değişecektir.

en: Could not set value. Error was:
    %s
tr: Değer atanamadı. Hata oluştu:
    %s

en: Could not sync value. Error was:
    %s
tr: Değer eşleştirilemedi. Hata oluştu:
    %s

en: _File
tr: _Dosya

en: _Edit
tr: _Düzenle

en: _Search
tr: _Ara

en: _Bookmarks
tr: _Yer İmleri

en: _Help
tr: _Yardım

en: New _Settings Window
tr: Yeni _Ayarlar Penceresi

en: Open a new Configuration Editor window editing current settings
tr: Mevcut ayarları düzenleyen yeni bir Yapılandırma Düzenleyicisi penceresi aç

en: New _Defaults Window
tr: Yeni Öntanımlılar _Penceresi

en: Open a new Configuration Editor window editing system default settings
tr: Sistem öntanımlı ayarlarını düzenleyen yeni bir Yapılandırma Düzenleyicisi penceresi aç

en: New _Mandatory Window
tr: Yeni _Zorunlu Penceresi

en: Open a new Configuration Editor window editing system mandatory settings
tr: Zorunlu ayarları düzenleyen yeni bir Yapılandırma Düzenleyicisi penceresi aç

en: _Close Window
tr: _Pencereyi Kapat

en: Close this window
tr: Pencereyi kapat

en: _Quit
tr: Çı_k

en: Quit the Configuration Editor
tr: Yapılandırma Düzenleyici'sinden Çık

en: _Copy Key Name
tr: Anahtar _Adını Kopyala

en: Copy the name of the selected key
tr: Seçili anahtarın ismini kopyala

en: _Find...
tr: _Bul...

en: Find patterns in keys and values
tr: Anahtarlar ve değerler içinde parça bul

en: _List Recent Keys
tr: _En Son Anahtarları Listele

en: Show recently modified keys
tr: En son düzenlenen anahtarları göster

en: _Add Bookmark
tr: _Yer İmi Ekle

en: Add a bookmark to the selected directory
tr: Seçili dizine yer imi ekle

en: _Edit Bookmarks
tr: Yer İmlerini _Düzenle

en: Edit the bookmarks
tr: Yer imlerini düzenle

en: _Contents
tr: İçi_ndekiler

en: Open the help contents for the Configuration Editor
tr: Yapılandırma Düzenleyicisi için yardım içindekiler listesini aç

en: _About
tr: _Hakkında

en: Show the about dialog for the Configuration Editor
tr: Yapılandırma Düzenleyicisi için hakkında penceresi göster

en: _New Key...
tr: Ye_ni Anahtar...

en: Create a new key
tr: Yeni bir anahtar oluştur

en: _Edit Key...
tr: Anahtarı _Düzenle...

en: Edit the selected key
tr: Seçili anahtarı düzenle

en: _Unset Key
tr: Anahtarı _Temizle

en: Unset the selected key
tr: Seçili anahtarın değerini sil

en: Set as _Default
tr: Ö_ntanımlı Olarak Ata

en: Set the selected key to be the default
tr: Seçili anahtarı öntanımlı olarak ayarla

en: Set as _Mandatory
tr: _Zorunlu Olarak Ata

en: Set the selected key to the mandatory
tr: Seçili anahtarı zorunlu olarak ayara

en: Configuration Editor (Default settings)
tr: Yapılandırma Düzenleyici (Öntanılmlı ayarları)

en: Configuration Editor (Mandatory settings)
tr: Yapılandırma Düzenleyici (Zorunlu ayarlar)

en: (None)
tr: (Hiçbiri)

en: Cannot create GConf engine. Error was:
    %s
tr: GConf aracı oluşturulamadı. Hata oluştu:
    %s

en: Configuration Editor (Defaults settings)
tr: Yapılandırma Düzenleyici (Öntanılmlı ayarları)

en: Name
tr: Ad

en: Value
tr: Değer

en: Key Documentation
tr: Anahtar Belgeleri

en: This key is not writable
tr: Bu anahtar yazılabilir değil

en: This key has no schema
tr: Bu anahtarın şeması yok

en: Key name:
tr: Anahtar adı:

en: Key owner:
tr: Anahtar sahibi:

en: Short description:
tr: Kısa açıklama:

en: Long description:
tr: Uzun açıklama:

en: T_rue
tr: D_oğru

en: _False
tr: _Yanlış

note: These have to be ordered so the EDIT_ enum matches the * menu indices * combobox indices
en: Integer
tr: Tam Sayı

en: Boolean
tr: Mantıksal Değer

en: String
tr: Dizgi

note: Translators: this refers to "Floating point": * see http://en.wikipedia.org/wiki/Floating_point
en: Float
tr: Gerçel Sayı

en: List
tr: Liste

en: Add New List Entry
tr: Yeni Liste Girişi Ekle

en: _New list value:
tr: _Yeni liste değeri:

en: Edit List Entry
tr: Liste Girişi Düzenle

en: _Edit list value:
tr: L_iste değeri düzenle:

en: Path:
tr: Yol:

en: _Name:
tr: _Ad:

en: _Type:
tr: _Tür:

en: _Value:
tr: _Değer:

en: List _type:
tr: Liste _türü:

en: _Values:
tr: _Değerler:

en: New Key
tr: Yeni Anahtar

en: Edit Key
tr: Anahtarı Düzenle

en: Pattern not found
tr: Desen bulunamadı

en: Find
tr: Bul

en: _Search for:
tr: _Arama:

en: Search also in key _names
tr: Anathar _isimleri içinde de ara

en: Search also in key _values
tr: Anahtar _değerleri içinde de ara

en: Close the output window
tr: Çıktı penceresini kapat

en: Copy selected lines
tr: Seçili satırları kopyala

en: Clear the output window
tr: Çıktı penceresini temizle

en: Output Lines
tr: Çıktı Satırları

en: [KEY]
tr: [ANAHTAR]

en: - Directly edit your entire configuration database
tr: - Bütün yapılandırma veritabanınızı doğrudan düzenleyin
