gconf-editor - en to uk translation catalogue (97 entries)

en: Configuration Editor
uk: Редактор конфігурації

en: Directly edit your entire configuration database
uk: Дозволяє безпосереднє редагування конфігураційної бази даних

en: Bookmarks
uk: Закладки

en: gconf-editor folder bookmarks
uk: Тека закладок gconf-editor

en: Edit Bookmarks
uk: Правка закладок

en: <no value>
uk: <немає значення>

en: Couldn't display help: %s
uk: Не вдається відобразити довідку: %s

en: An editor for the GConf configuration system.
uk: Редактор для системи конфігурації GConf.

en: Couldn't unset key. Error was:
    %s
uk: Не вдається видалити ключ. Помилка:
    %s

en: Could not create key. The error is:
    %s
uk: Не вдається створити ключ. Помилка:
    %s

en: Could not change key value. Error message:
    %s
uk: Не вдається змінити значення ключа. Помилка:
    %s

en: Currently pairs and schemas can't be edited. This will be changed in a later version.
uk: Зараз пари та схеми не можна редагувати. Це буде виправлено в наступних версіях програми.

en: Could not set value. Error was:
    %s
uk: Не вдається встановити значення. Помилка:
    %s

en: Could not sync value. Error was:
    %s
uk: Не вдається синхронізувати значення. Помилка:
    %s

en: _File
uk: _Файл

en: _Edit
uk: _Правка

en: _Search
uk: З_найти

en: _Bookmarks
uk: _Закладки

en: _Help
uk: _Довідка

en: New _Settings Window
uk: Створити вікно _параметрів

en: Open a new Configuration Editor window editing current settings
uk: Відкрити нове вікно редактора конфігурації для зміни поточних параметрів

en: New _Defaults Window
uk: Створити вікно _типових параметрів

en: Open a new Configuration Editor window editing system default settings
uk: Відкрити нове вікно редактора конфігурації для зміни системних параметрів

en: New _Mandatory Window
uk: Створити вікно п_ризначених параметрів

en: Open a new Configuration Editor window editing system mandatory settings
uk: Відкрити нове вікно редактора конфігурації для редагування призначених параметрів

en: _Close Window
uk: _Закрити вікно

en: Close this window
uk: Закрити це вікно

en: _Quit
uk: Ви_йти

en: Quit the Configuration Editor
uk: Вийти з редактора конфігурації

en: _Copy Key Name
uk: _Копіювати назву ключа

en: Copy the name of the selected key
uk: Копіювати назву виділеного ключа

en: _Find...
uk: З_найти...

en: Find patterns in keys and values
uk: Знайти шаблони у ключах та значеннях

en: _List Recent Keys
uk: _Перелік недавніх ключів

en: Show recently modified keys
uk: Показати нещодавно змінені ключі

en: _Add Bookmark
uk: _Додати закладку

en: Add a bookmark to the selected directory
uk: Додати закладку на поточний каталог

en: _Edit Bookmarks
uk: _Правка закладок

en: Edit the bookmarks
uk: Правка закладок

en: _Contents
uk: _Зміст

en: Open the help contents for the Configuration Editor
uk: Відкрити зміст довідки з редактора конфігурації

en: _About
uk: _Про програму

en: Show the about dialog for the Configuration Editor
uk: Вивести діалогове вікно з інформацією про редактор конфігурації

en: _New Key...
uk: _Створити ключ...

en: Create a new key
uk: Створити новий ключ

en: _Edit Key...
uk: _Правка ключа...

en: Edit the selected key
uk: Правити виділений ключ

en: _Unset Key
uk: В_идалити ключ

en: Unset the selected key
uk: Видалити виділений ключ

en: Set as _Default
uk: Встановити як _типовий

en: Set the selected key to be the default
uk: Встановити виділений ключ як типовий

en: Set as _Mandatory
uk: Встановити як п_ризначений

en: Set the selected key to the mandatory
uk: Встановити виділений ключ як призначений

en: Configuration Editor (Default settings)
uk: Редактор конфігурації (Типові параметри)

en: Configuration Editor (Mandatory settings)
uk: Редактор конфігурації (Призначені параметри)

en: (None)
uk: (Немає)

en: Cannot create GConf engine. Error was:
    %s
uk: Не вдається створити механізм "GConf". Помилка:
    %s

en: Configuration Editor (Defaults settings)
uk: Редактор конфігурації (Типові параметри)

en: Name
uk: Назва

en: Value
uk: Значення

en: Key Documentation
uk: Інформація про ключ

en: This key is not writable
uk: Цей ключ захищений від запису

en: This key has no schema
uk: Цей ключ не має схеми

en: Key name:
uk: Назва ключа:

en: Key owner:
uk: Власник ключа:

en: Short description:
uk: Короткий опис:

en: Long description:
uk: Докладний опис:

en: T_rue
uk: _Істина

en: _False
uk: _Хибність

note: These have to be ordered so the EDIT_ enum matches the * menu indices * combobox indices
en: Integer
uk: Ціле

en: Boolean
uk: Логічне

en: String
uk: Рядок

note: Translators: this refers to "Floating point": * see http://en.wikipedia.org/wiki/Floating_point
en: Float
uk: З рухомою комою

en: List
uk: Список

en: Add New List Entry
uk: Додати елемент списку

en: _New list value:
uk: _Створити елемент списку:

en: Edit List Entry
uk: Правка елементу списку

en: _Edit list value:
uk: _Правка елементу списку:

en: Path:
uk: Шлях:

en: _Name:
uk: _Назва

en: _Type:
uk: _Тип:

en: _Value:
uk: _Значення

en: List _type:
uk: Тип с_писку:

en: _Values:
uk: _Значення:

en: New Key
uk: Створення ключа

en: Edit Key
uk: Правка ключа

en: Pattern not found
uk: Шаблон не існує

en: Find
uk: Знайти

en: _Search for:
uk: _Шукати:

en: Search also in key _names
uk: Шукати також у _назвах ключів

en: Search also in key _values
uk: Шукати також у _значеннях ключів

en: Close the output window
uk: Закрити вікно виводу

en: Copy selected lines
uk: Копіювати виділені рядки

en: Clear the output window
uk: Очистити вікно виводу

en: Output Lines
uk: Рядки виводу

en: [KEY]
uk: [КЛЮЧ]

en: - Directly edit your entire configuration database
uk: - Безпосереднє редагування конфігураційної бази даних
