gconf-editor - en to xh translation catalogue (97 entries)

en: Configuration Editor
xh: Umhleli wokuMiselwa kweNkqubo yeKhompyutha

en: Directly edit your entire configuration database
xh: Hlela ngqo yonke i-database yakho yokumiselwa kwenkqubo yekhompyutha

en: Bookmarks
xh: Izinto zokuphawula

en: gconf-editor folder bookmarks
xh: Izinto zokuphawula zesiqulathi seefayili se-gconf-editor

en: Edit Bookmarks
xh: Hlela izinto zokuPhawula

en: Couldn't display help: %s
xh: Ayikwazanga ukuveza uncedo: %s

en: An editor for the GConf configuration system.
xh: Umhleli wenkqubo yokumiselwa kwenkqubo yekhompyutha ye-Gconf.

en: Couldn't unset key. Error was:
    %s
xh: Ayikwazanga ukumisela iqhosha. Impazamo ibi:
    %s

en: Could not create key. The error is:
    %s
xh: Ayikwazanga ukudala iqhosha. Impazamo yi-:
    %s

en: Could not change key value. Error message:
    %s
xh: Ayikwazanga ukutshintsha ixabiso leqhosha. Umyalezo wempazamo:
    %s

en: Currently pairs and schemas can't be edited. This will be changed in a later version.
xh: Okwangoku iipere kunye ne-schemas azihleleki. Oku kuya kutshintshwa kuhlobo lwakamva.

en: Could not sync value. Error was:
    %s
xh: Ayikwazanga uku-sync ixabiso. Impazamo iye yaba:
    %s

en: _File
xh: i_Fayili

en: _Edit
xh: _Hlela

en: _Search
xh: _Khangela

en: _Bookmarks
xh: _Izinto zokuphawula

en: _Help
xh: _Uncedo

en: New _Settings Window
xh: IFestile ye_Mimiselo eNtsha

en: Open a new Configuration Editor window editing current settings
xh: Vula iFestile yoMhleli wokuMiselwa kweNkqubo yeKhompyutha ehlela imimiselo yangoku

en: New _Defaults Window
xh: IFestile eMi_selweyo eNtsha

en: Open a new Configuration Editor window editing system default settings
xh: Vula ifestile yoMhleli yokuMiselwa kweNkqubo yeKhompyutha entsha ehlela inkqubo yemimiselo emiselweyo

en: New _Mandatory Window
xh: IFestile yo_Lawulo eNtsha

en: Open a new Configuration Editor window editing system mandatory settings
xh: Vula ifestile yoMhleli wokuMiselwa kweNkqubo yeKhompyutha entsha ehlela inkqubo yemimiselo yolawulo

en: _Close Window
xh: _Vala iFestile

en: Close this window
xh: Vala ifestile

en: _Quit
xh: _Phuma

en: Quit the Configuration Editor
xh: Phuma kuMhleli wokuMiselwa kweNkqubo yeKhompyutha

en: _Copy Key Name
xh: _Kopa iGama leQhosha

en: Copy the name of the selected key
xh: Kopa igama leqhosha elikhethiweyo

en: _Find...
xh: _Fumana...

en: Find patterns in keys and values
xh: Fuman iipateni kumaqhosha kunye namaxabiso

en: _List Recent Keys
xh: _Dwelisa amaQhosha aNgoku

en: Show recently modified keys
xh: Bonisa amaqhosha asanda kulungiswa

en: _Add Bookmark
xh: _Yongeza iNto yokuPhawula

en: Add a bookmark to the selected directory
xh: Yongeza into yokuphawula kuvimba weefayili okhethiweyo

en: _Edit Bookmarks
xh: _Hlela iziNto zokuPhawula

en: Edit the bookmarks
xh: Hlela izinto zokuphawula

en: _Contents
xh: _Okuqulethweyo

en: Open the help contents for the Configuration Editor
xh: Vulela okuqulathiweyo kuncedo uMhleli wokuMiselwa kweNkqubo yeKhompyutha

en: _About
xh: _Malunga

en: Show the about dialog for the Configuration Editor
xh: Bonisa unxibelelwano kuMhleli wokuMiselwa kweNkqubo yeKhompyutha

en: _New Key...
xh: _Iqhosha eliTsha...

en: Create a new key
xh: Dala iqhosha elitsha

en: _Edit Key...
xh: _Hlela iQhosha...

en: Edit the selected key
xh: Hlela iqhosha elikhethiweyo

en: _Unset Key...
xh: _Ungalimiseli Iqhosha...

en: Unset the selected key
xh: Ungalimiseli iqhosha elikhethiweyo

en: Set as _Default
xh: Misela _njengeliMiselweyo

en: Set the selected key to be the default
xh: Misela iqhosha elikhethiweyo njengeliMiselweyo

en: Set as _Mandatory
xh: Misela njengo _Lawulo

en: Set the selected key to the mandatory
xh: Misela iqhosha elikhethiweyo kuLawulo

en: Configuration Editor (Default Settings)
xh: Umhleli weMimiselo yeNkqubo yeKhompyutha (Imimiselo eMiselweyo)

en: Configuration Editor (Mandatory Settings)
xh: uMhleli wokuMiselwa kweNkqubo yeKhompyutha (Imimiselo yoLawulo)

en: (None)
xh: (Akukho nanye)

en: Cannot create GConf engine. Error was:
    %s
xh: Ayikwazi ukudala injini ye-GConf. Impazamo ibi:
    %s

en: Configuration Editor (Defaults settings)
xh: Umhleli wokuMiselwa kwenkqubo yeKhompyutha (Imimiselo emiselweyo)

en: Configuration Editor (Mandatory settings)
xh: Umhleli wokuMiselwa kweNkqubo yeKhompyutha (umiselo oluYalelayo)

en: Type
xh: Uhlobo

en: The Configuration Editor window type.
xh: Uhlobo lwefestile loMhleli wokuMiselwa kweNkqubo yeKhompyutha.

en: Name
xh: Igama

en: Value
xh: Ixabiso

en: Key Documentation
xh: Iqhosha lokufaka kuXwebhu

en: This key is not writable
xh: Eli qhosha akubhalwa kulo

en: This key has no schema
xh: Eli qhosha alinaso i-schema

en: Key name:
xh: Igama leqhosha:

en: Key owner:
xh: Umnini weqhosha:

en: Short description:
xh: Inkcazo emfutshane:

en: Long description:
xh: Inkcazo ende:

en: T_rue
xh: Y_inyani

en: _False
xh: _Ayiyonyani

en: Integer
xh: i-Integer

en: Boolean
xh: i-Boolean

en: String
xh: Uluhlu lwamagama

en: Float
xh: i-Float

en: List
xh: Uluhlu

en: Add New List Entry
xh: Yongeza uNgeniso loluHlu oluTsha

en: _New list value:
xh: _Uluhlu olutsha lwexabiso:

en: Edit List Entry
xh: Hlela uluHlu loNgeniso

en: _Edit list value:
xh: _Hlela uluhlu lwexabiso:

en: Path:
xh: Indlela:

en: _Name:
xh: _iGama:

en: _Type:
xh: _Uhlobo:

en: _Value:
xh: _Ixabiso:

en: List _type:
xh: uHlobo _loluhlu:

en: _Values:
xh: _Amaxabiso:

en: New Key
xh: iQhosha eliTsha

en: Edit Key
xh: Iqhosha lokuHlela

en: Pattern not found
xh: Ipateni ayifunyanwanga

en: Find
xh: Fumana

en: _Search for:
xh: _Khangela i:

en: Search also in key _names
xh: Khangela kwakhona kwiqhosha _amagama

en: Search also in key _values
xh: Khangela kwakhona kumaxabiso _eqhosha

en: Close the output window
xh: Vala ifestile yeziphumo

en: Copy selected lines
xh: Kopa imigca ekhethiweyo

en: Clear the output window
xh: Cima ifestile yeziphumo

en: Output Lines
xh: Imigca yeziPhumo

en: Invalid key "%s": %s
xh: Iqhosha elingasebenziyo "%s": %s
