gconf - en to am translation catalogue (15 entries)

note: -- end debug only
en: No such file `%s'
am: ፋይሉ `%s'ን የለም

en: GConf Error: %s
am: የGConf ብልሽት፦ %s

en: none
am: ምንም

en: Key "%s" is NULL
am: ቁልፉን "%s" NULL ነው

en: CORBA error: %s
am: የCORBA ብልሽት፦ %s

en: DESCRIPTION
am: መግለጫ

en: OWNER
am: ባለቤት

en: FILENAME
am: የፋይል ስም

en: SOURCE
am: ምንጭ

en: Type: %s
am: ዓይነት፦ %s

en: List Type: %s
am: የዝርዝር ዓይነት፦ %s

en: Default Value: %s
am: የነበረው ዕሴት፦ %s

en: Owner: %s
am: ባለቤት፦ %s

en: Error: %s
am: ስህተት፦ %s

en: Document `%s' is empty?
am: ሰንዱን `%s' ባዶ ነው?
