gconf - en to eo translation catalogue (112 entries)

en: Failed to get configuration file path from '%s'
eo: Fiaskis akiri vojon de la agordardosiero de "%s"

en: Unable to parse XML file '%s'
eo: Ne eblis analizi la XML-dosieron "%s"

en: Config file '%s' is empty
eo: La agordardosiero "%s" estas malplena

en: Root node of '%s' must be <evoldap>, not <%s>
eo: Radika nodo de '%s' estu <evoldap> ne <%s>

en: No <template> specified in '%s'
eo: Neniu <template> estas specifita en '%s'

en: No "filter" attribute specified on <template> in '%s'
eo: Neniu "filter"-atributo estas specifita je <template> en '%s'

en: Failed to contact LDAP server: %s
eo: Fiaskis kontakti al LDAP-servilo: %s

en: Searching for entries using filter: %s
eo: Serĉo de elementoj uzante filtrilon: %s

en: Error querying LDAP server: %s
eo: Eraro dum demandpeto de LDAP-servilo: %s

en: Got %d entries using filter: %s
eo: Ricevis %d elementojn uzante filtrilon: %s

en: Cannot find directory %s
eo: Ne eblis trovi la dosierujon "%s"

en: Error saving GConf tree to '%s': %s
eo: Eraro dum konservo de GConf-arbo al '%s': %s

en: Usage: %s <dir>
eo: Uzo: %s <dir>

en: Usage: %s <dir>
      Merges a markup backend filesystem hierarchy like:
        dir/%%gconf.xml
            subdir1/%%gconf.xml
            subdir2/%%gconf.xml
      to:
        dir/%%gconf-tree.xml
eo: Uzo: %s <dir>
      Kunfandas Markad-Internan dosiersisteman hierarkion kiel:
        dosierujo/%%gconf.xml
            subdosierujo1/%%gconf.xml
            subdosierujo2/%%gconf.xml
      al:
        dosierujo/%%gconf-tree.xml

en: Couldn't find the XML root directory in the address `%s'
eo: Ne eblis trovi la XML-radikdosierujon en la adreso '%s'

en: Could not make directory `%s': %s
eo: Ne eblis krei la dosierujon `%s': %s

en: Can't read from or write to the XML root directory in the address "%s"
eo: Ne eblis legi aŭ skribi al la XML-radikdosierujo en la adreso '%s'

en: Could not remove file %s: %s
eo: Ne eblas forigi dosieron %s: %s

en: Could not make directory "%s": %s
eo: Ne eblas krei dosierujon "%s": %s

en: Could not remove "%s": %s
eo: Ne eblas forigi je "%s": %s

en: Failed to write "%s": %s
eo: Fiaskis skribi je "%s": %s

en: Failed to load file "%s": %s
eo: Fiaskis ŝargi dosieron "%s": %s

en: Line %d character %d: %s
eo: Linio %d signo %d: %s

en: Attribute "%s" is invalid on <%s> element in this context
eo: Atributo "%s" ne estas valida en elemento <%s> en tiu ĉi kunteksto

en: Didn't understand `%s' (expected integer)
eo: Ne komprenas na "%s" (atendis entjeron)

en: Integer `%s' is too large or small
eo: Entjero '%s' estas tro granda aŭ tro malgranda

en: Didn't understand `%s' (expected true or false)
eo: Ne komprenas na "%s" (atendis "vere" aŭ "false")

en: Didn't understand `%s' (expected real number)
eo: Ne komprenas na "%s" (atendis reelan numeron)

en: Invalid cdr_type "%s" on <%s>
eo: Nevalida "cdr"_tipo "%s" ĉe <%s>

en: Element <%s> is not allowed below <%s>
eo: Elemento <%s> ne estas permesita sub <%s>

en: <li> has wrong type %s
eo: <li> havas falsan tipon %s

en: Failed to open "%s": %s
eo: Fiaskis malfermi na "%s": %s

en: Error reading "%s": %s
eo: Eraro dum legado de "%s": %s

en: Error writing file "%s": %s
eo: Eraro dum skribo de dosiero "%s": %s

en: XML filename `%s' is a directory
eo: La XML-dosiernomo "%s" estas dosierujo

en: Failed to delete "%s": %s
eo: Fiaskis forigi na "%s": %s

en: Failed to write file `%s': %s
eo: Fiaskis skribi la dosieron "%s": %s

en: Failed to write XML data to `%s': %s
eo: Fiaskis skribi XML-datojn al "%s": %s

en: Failed to close file `%s': %s
eo: Fiaskis fermi la dosieron "%s": %s

en: Failed to rename `%s' to `%s': %s
eo: Fiaskis alinomi la dosieron "%s" al "%s": %s

en: Failed to delete old file `%s': %s
eo: Fiaskis forigi la malnovan dosieron "%s": %s

en: Failed to create file `%s': %s
eo: Fiaskis krei la dosieron "%s": %s

en: Failed to parse XML file "%s"
eo: Fiaskis analizi la XML-dosieron "%s"

en: Change GConf system values
eo: Ŝanĝi la sistemvalorojn de GConf

note: -- end debug only
en: No such file `%s'
eo: La dosiero "%s" ne ekzistas

en: Bad address `%s': %s
eo: Malbona adreso `%s': %s

en: Bad address `%s'
eo: Malbona adreso `%s'

en: GConf Error: %s
eo: GConf-eraro: %s

en: Expected `%s' got `%s' for key %s
eo: Atendis por `%s' kaj ricevis `%s' por ŝlosilo %s

en: Error removing directory "%s": %s
eo: Eraro dum la forigo de la dosierujo "%s": %s

en: Unknown error
eo: Nekonata eraro

en: Unknown error %s: %s
eo: Nekonata eraro %s: %s

en: Couldn't get value
eo: Ne eblis akiri valoron

en: Success
eo: Sukceso

en: Failed
eo: Fiaskis

en: Permission denied
eo: Permeso rifuzita

en: Type mismatch
eo: Tipoj ne kongruas

en: Failed to get a lock
eo: Ŝlosado fisaksis

en: Adding source `%s'
eo: Aldonanta la fonton "%s"

en: Read error on file `%s': %s
eo: Eraro dum legado de la dosiero "%s": %s

en: Text contains invalid UTF-8
eo: La teksto entenas nevalidan UTF-8

en: Failed to create or open '%s'
eo: Fiaskis krei aŭ malfermi na "%s"

en: Failed to remove '%s': %s
eo: Fiaskis forigi na "%s": %s

en: GetIOR failed: %s
eo: GetIOR fiaskis: %s

en: couldn't create directory `%s': %s
eo: ne eblis krei la dosierujon "%s": %s

en: Can't write to file `%s': %s
eo: ne eblis skribi la dosieron "%s": %s

en: none
eo: neniu

en: Can't remove file %s: %s
eo: Ne eblis forigi la dosieron %s: %s

en: Error reading the file:
eo: Eraro dum legado de la dosiero:

en: _Log Out
eo: E_lsaluti

en: _Continue
eo: _Daŭrigi

en: %s Continue (y/n)?
eo: %s Ĉu daŭrigi (j/n)?

en: Schema contains invalid UTF-8
eo: La skemo entenas nevalidan UTF-8-on

en: Failed to load source "%s": %s
eo: Fiaskis ŝagi la fonton "%s": %s

en: Key is NULL
eo: Ŝlosilo estas NULO

en: CORBA error: %s
eo: CORBA-eraro: %s

en: Shutdown request received
eo: Ricevis peton por elŝalti

en: Exiting
eo: Ĉesante

en: Return 0 if the directory exists, 2 if it does not.
eo: Redoni na 0 se la dosierujo ekzistas, na 2 se ne.

en: Get the name of the default source
eo: Akiri la nomon de la defaŭlta fonto

en: FILENAME
eo: DOSIERNOMO

en: SOURCE
eo: FONTO

en: DESCRIPTION
eo: PRISKRIBO

en: OWNER
eo: POSEDANTO

en: Print version
eo: Pres-versio

en: [FILE...]|[KEY...]|[DIR...]
eo: [DOSIERO...]|[ŜLOSILO...]|[DOSIERUJO...]

en: Run '%s --help' to see a full list of available command line options.
eo: Ruli '%s --help' por vidigi tutan liston de disponeblajn komandliniaj opciojn.

en: Can't use --all-entries with --get or --set
eo: Ne eblas uzi na "--all-entries" kun "--get" aŭ "--set"

en: Can't use --all-dirs with --get or --set
eo: Ne eblas uzi na "--all-dirs" kun "--get" aŭ "--set"

en: Failed to init GConf: %s
eo: Fiaskis prepari GConf: %s

en: GCONF_DISABLE_MAKEFILE_SCHEMA_INSTALL is set, not installing schemas
eo: GCONF_DISABLE_MAKEFILE_SCHEMA_INSTALL estas agordata, ne instalante skemojn

en: Must set the GCONF_CONFIG_SOURCE environment variable
eo: Devas agordi la median variablon GCONF_CONFIG_SOURCE

en: Failed to access configuration source(s): %s
eo: Fiaskis atingi agorda(j)n fonto(j)n: %s

en: Shutdown error: %s
eo: Elŝalta eraro: %s

en: Type: %s
eo: Tipo: %s

en: List Type: %s
eo: Listtipo: %s

en: Car Type: %s
eo: car-tipo: %s

en: Cdr Type: %s
eo: cdr-tipo: %s

en: Default Value: %s
eo: Defaŭlta valoro: %s

en: Unset
eo: Elŝalti

en: Owner: %s
eo: Posedanto: %s

en: Error: %s
eo: Eraro: %s

en: Key %s is not a list.
eo: La ŝlosilo "%s" ne estas listo.

en: No schema known for `%s'
eo: Neniu skemo estas konata por "%s"

en: Value at '%s' is not a schema
eo: La valoro ĉe "%s" ne estas skemo

en: Error setting value: %s
eo: Eraro dum agordado de valoro: %s

en: Error syncing: %s
eo: Eraro dum sinkronigo: %s

en: WARNING: no key specified for schema
eo: AVERTO: neniu ŝlosilo specifita por skemo

en: Failed to open `%s': %s
eo: Fiaskis malfermi na "%s": %s

en: Document `%s' is empty?
eo: Ĉu la dokumento "%s" estas malplena?

en: GSettings Data Conversion
eo: GSettings-datumkonverto

en: Migrates user settings from GConf to dconf
eo: Transmetas uzantoagordojn de GConf al dconf
