gconf - en to nl translation catalogue (492 entries)

en: Failed to get configuration file path from '%s'
nl: Kon het pad van het configuratiebestand niet verkrijgen van ‘%s’

en: Created Evolution/LDAP source using configuration file '%s'
nl: Evolution/LDAP-bron aangemaakt met configuratiebestand ‘%s’

en: Unable to parse XML file '%s'
nl: Kon XML-bestand ‘%s’ niet verwerken

en: Config file '%s' is empty
nl: Configuratiebestand ‘%s’ is leeg

en: Root node of '%s' must be <evoldap>, not <%s>
nl: Root-node van ‘%s’ moet <evoldap> zijn, niet <%s>

en: No <template> specified in '%s'
nl: Geen <sjabloon> opgegeven in ‘%s’

en: No "filter" attribute specified on <template> in '%s'
nl: Geen "filter"-attribuut gegeven op <sjabloon> in ‘%s’

en: No LDAP server or base DN specified in '%s'
nl: Geen LDAP-server of basis-DN gegeven in ‘%s’

en: Contacting LDAP server: host '%s', port '%d', base DN '%s'
nl: Contact maken met LDAP-server: host ‘%s’, poort '%d', basis DN ‘%s’

en: Failed to contact LDAP server: %s
nl: Contact leggen met LDAP server %s is mislukt.

en: Searching for entries using filter: %s
nl: Zoeken via filter: %s

en: Error querying LDAP server: %s
nl: Fout bij bevragen van LDAP-server: %s

en: Got %d entries using filter: %s
nl: %d resultaten gevonden via filter: %s

en: Cannot find directory %s
nl: Kan map niet vinden: %s

en: Error saving GConf tree to '%s': %s
nl: Fout bij het opslaan van GConf boom voor ‘%s’: %s

en: Usage: %s <dir>
nl: Gebruik: %s <map>

en: Usage: %s <dir>
      Merges a markup backend filesystem hierarchy like:
        dir/%%gconf.xml
            subdir1/%%gconf.xml
            subdir2/%%gconf.xml
      to:
        dir/%%gconf-tree.xml
nl: Gebruik: %s <map>
      Samenvoegen van opmaak bestandssysteem-hiërarchie, bijvoorbeeld:
        map/%%gconf.xml
          submap1/%%gconf.xml
          submap2/%%gconf.xml
      naar:
        map/%%gconf-tree.xml

en: Unloading text markup backend module.
nl: Bezig met uitladen tekst-opmaak backend module.

en: Couldn't find the XML root directory in the address `%s'
nl: Kan de XML root-map niet vinden op het adres ‘%s’

en: Could not make directory `%s': %s
nl: Kan map ‘%s’ niet aanmaken: %s

en: Can't read from or write to the XML root directory in the address "%s"
nl: Kan niet lezen of schrijven naar de XML root-map op het adres "%s"

en: Directory/file permissions for XML source at root %s are: %o/%o
nl: Map/bestands-permissies voor XML-bron bij root %s zijn: %o/%o

en: Remove directory operation is no longer supported, just remove all the values in the directory
nl: Map-verwijderen is niet langer ondersteund, verwijder gewoon alle waardes in de map

en: Could not open lock directory for %s to remove locks: %s
nl: Kan de blokkerings-map niet openen voor %s voor het verwijderen van blokkeringen: %s

en: Could not remove file %s: %s
nl: Kan bestand %s niet verwijderen: %s

en: Initializing Markup backend module
nl: Bezig met initialiseren opmaak backend-module

en: Failed to give up lock on XML directory "%s": %s
nl: Ontgrendelen van XML-map "%s" mislukt: %s

en: Failed to write some configuration data to disk
nl: Fout bij schrijven van enige configuratiedata naar de schijf

en: Could not make directory "%s": %s
nl: Kan map "%s" niet aanmaken: %s

en: Could not remove "%s": %s
nl: Kon "%s" niet verwijderen: %s

en: Failed to write "%s": %s
nl: Schrijven van "%s" is mislukt: %s

en: Failed to load file "%s": %s
nl: Laden van bestand "%s" is mislukt: %s

en: Line %d character %d: %s
nl: Regel %d teken %d: %s

en: Attribute "%s" is invalid on <%s> element in this context
nl: Attribuut "%s" is ongeldig op <%s> element in deze context

en: Didn't understand `%s' (expected integer)
nl: ‘%s’ niet begrepen (er werd een geheel getal verwacht)

en: Integer `%s' is too large or small
nl: Getal ‘%s’ is te groot of te klein

en: Didn't understand `%s' (expected true or false)
nl: ‘%s’ niet begrepen (er werd true of false verwacht)

en: Didn't understand `%s' (expected real number)
nl: ‘%s’ niet begrepen (er werd een reëel getal verwacht)

en: Unknown value "%s" for "%s" attribute on element <%s>
nl: Onbekende waarde "%s" voor attribuut "%s" op element <%s>

en: No "%s" attribute on element <%s>
nl: Geen attribuut "%s" op knooppunt <%s>

en: Invalid ltype "%s" on <%s>
nl: Ongeldig ltype "%s" op <%s>

en: Invalid first-element type "%s" on <%s>
nl: Ongeldig eerste-element type "%s" op <%s>

en: Invalid cdr_type "%s" on <%s>
nl: Ongeldig cdr_type "%s" op <%s>

en: Invalid list_type "%s" on <%s>
nl: Ongeldig list_type "%s" op <%s>

en: Two <default> elements below a <local_schema>
nl: Twee <standaard> elementen onder een <local_schema>

en: Two <longdesc> elements below a <local_schema>
nl: Twee <longdesc> elementen onder een <local_schema>

en: Element <%s> is not allowed below <%s>
nl: Element <%s> is niet toegestaan onder <%s>

en: <%s> provided but current element does not have type %s
nl: gegeven werd <%s>  maar huidige element heeft niet het type %s

en: Two <car> elements given for same pair
nl: Twee <car> elementen gegeven voor hetzelfde paar

en: Two <cdr> elements given for same pair
nl: Twee <cdr> elementen gegeven voor hetzelfde paar

en: <li> has wrong type %s
nl: <li> heeft een verkeerd type %s

en: <%s> provided but parent <entry> does not have a value
nl: gegeven werd <%s> maar moeder-<veld> heeft geen waarde

en: Element <%s> is not allowed inside current element
nl: Element <%s> is niet toegestaan binnen het huidige element

en: Outermost element in menu file must be <gconf> not <%s>
nl: Buitenste element in menubestand moet zijn: <gconf> en niet <%s>

en: Element <%s> is not allowed inside a <%s> element
nl: Element <%s> is niet toegestaan binnen een <%s> element

en: No text is allowed inside element <%s>
nl: Geen tekst toegestaan binnen element <%s>

en: Failed to open "%s": %s
nl: Openen van "%s" is mislukt: %s

en: Error reading "%s": %s
nl: Fout bij lezen van "%s": %s

en: Could not flush file '%s' to disk: %s
nl: Kan bestand ‘%s’ niet naar schijf schrijven: %s

en: Error writing file "%s": %s
nl: Fout bij het schrijven van bestand "%s": %s

en: Failed to move temporary file "%s" to final location "%s": %s
nl: Verplaatsen van tijdelijk bestand "%s" naar bestemming "%s" is mislukt: %s

en: Unloading XML backend module.
nl: Bezig met uitladen XML backend module.

en: Error syncing the XML backend directory cache: %s
nl: Fout bij synchroniseren van XML map-cache: %s

en: Initializing XML backend module
nl: Bezig met initialiseren XML backend-module

en: Failed to sync XML cache contents to disk
nl: XML cache-inhoud synchroniseren op schijf is mislukt

en: Unable to remove directory `%s' from the XML backend cache, because it has not been successfully synced to disk
nl: Kan map ‘%s’ niet verwijderen van de XML backend cache, omdat het synchroniseren naar de schijf niet succesvol is verlopen

en: Could not stat `%s': %s
nl: Kan status voor ‘%s’ niet verkrijgen: %s

en: XML filename `%s' is a directory
nl: XML- bestandsnaam ‘%s’ is een map

en: Failed to delete "%s": %s
nl: Fout bij verwijderen ‘%s’: %s

en: Failed to write file `%s': %s
nl: Fout bij het schrijven naar bestand ‘%s’: %s

en: Failed to set mode on `%s': %s
nl: Fout bij instellen modus op ‘%s’: %s

en: Failed to write XML data to `%s': %s
nl: Fout bij het schrijven van XML gegevens naar  ‘%s’: %s

en: Failed to close file `%s': %s
nl: Fout bij sluiten bestand ‘%s’: %s

en: Failed to rename `%s' to `%s': %s
nl: Fout bij het wijzigen van de naam van ‘%s’ naar ‘%s’: %s

en: Failed to restore `%s' from `%s': %s
nl: Fout bij het terugzetten ‘%s’ van ‘%s’: %s

en: Failed to delete old file `%s': %s
nl: Fout bij het verwijderen van oud bestand ‘%s’: %s

note: These are all fatal errors
en: Failed to stat `%s': %s
nl: Fout bij vergaren status van ‘%s’: %s

en: Duplicate entry `%s' in `%s', ignoring
nl: Dubbele "entry" ‘%s’ in ‘%s’, genegeerd

en: Entry with no name in XML file `%s', ignoring
nl: "Entry" zonder naam in XML bestand ‘%s’, genegeerd

en: A toplevel node in XML file `%s' is <%s> rather than <entry>, ignoring
nl: Hoogste knooppunt in XML bestand ‘%s’ is <%s> in plaats van <entry>, wordt genegeerd

en: Failed to create file `%s': %s
nl: Fout bij maken bestand ‘%s’: %s

en: Failed to parse XML file "%s"
nl: Niet gelukt om XML bestand te verwerken: "%s"

note: There was an error
en: Ignoring XML node with name `%s': %s
nl: XML knooppunt met naam ‘%s’ wordt genegeerd: %s

en: Ignoring schema name `%s', invalid: %s
nl: Schemanaam ‘%s’ wordt genegeerd, ongeldig: %s

en: Ignoring XML node `%s': %s
nl: XML knooppunt met naam ‘%s’ wordt genegeerd: %s

en: Failed reading default value for schema: %s
nl: Fout bij het lezen van standaardwaarde voor schema: %s

en: No "type" attribute for <%s> node
nl: Geen "type" attribuut voor <%s> knooppunt

en: A node has unknown "type" attribute `%s', ignoring
nl: Een knooppunt heeft een onbekend "type" attribuut ‘%s’, wordt genegeerd

en: No "value" attribute for node
nl: Geen "value" attribuut voor knooppunt

en: Didn't understand XML node <%s> inside an XML list node
nl: XML node <%s> niet begrepen binnen een XML lijst-knooppunt

en: Invalid type (list, pair, or unknown) in a list node
nl: Ongeldig type (lijst, paar, of onbekend) in een lijst-knooppunt

en: Bad XML node: %s
nl: Foutief XML knooppunt: %s

en: List contains a badly-typed node (%s, should be %s)
nl: Lijst bevat een foutief-getypeerd knooppunt (%s, zou %s moeten zijn)

en: Ignoring bad car from XML pair: %s
nl: Foutief teken van XML genegeerd: %s

en: parsing XML file: lists and pairs may not be placed inside a pair
nl: ontleden van XML bestand: lijsten en paren mogen niet binnen een paar worden geplaatst

en: Ignoring bad cdr from XML pair: %s
nl: Foutief ‘cdr’ van XML paar genegeerd: %s

en: Didn't understand XML node <%s> inside an XML pair node
nl: XML-knoop <%s> niet begrepen binnen een XML paar knooppunt

en: Didn't find car and cdr for XML pair node
nl: Kan ‘car’ en ‘cdr’ voor XML paar knooppunt niet vinden

en: Missing cdr from pair of values in XML file
nl: Ontbrekende ‘cdr’ van waarde paar in XML bestand

en: Missing car from pair of values in XML file
nl: Ontbrekende ‘car’ van waarde pair in XML bestand

en: Missing both car and cdr values from pair in XML file
nl: Zowel ‘car’ als ‘cdr’ waarden ontbreken van paar in XML bestand

en: Change GConf mandatory values
nl: Verplichte waarden GConf aanpassen

en: Change GConf system values
nl: Systeemwaarden GConf aanpassen

en: Privileges are required to change GConf mandatory values
nl: Er zijn toegangsrechten nodig om verplichte waarden in GConf aan te passen

en: Privileges are required to change GConf system values
nl: Er zijn toegangsrechten nodig om systeemwaarden in GConf aan te passen

en: `%c' is an invalid character in a configuration storage address
nl: ‘%c’ is een ongeldig teken in een configuratieopslagadres

note: -- end debug only
en: No such file `%s'
nl: Bestand ‘%s’ bestaat niet

en: Backend `%s' failed to return a vtable
nl: Backend ‘%s’ heeft geen vtable teruggegeven

en: Backend `%s' missing required vtable member `%s'
nl: Backend ‘%s’ ontbeert een vereist vtable lid ‘%s’

en: Bad address `%s': %s
nl: Foutief adres ‘%s’: %s

en: Bad address `%s'
nl: Foutief adres ‘%s’

en: GConf won't work without dynamic module support (gmodule)
nl: GConf werkt niet zonder dynamische module ondersteuning (gmodule)

en: Error opening module `%s': %s
nl: Fout bij openen module ‘%s’: %s

en: Error initializing module `%s': %s
nl: Fout bij initialiseren module ‘%s’: %s

en: Couldn't locate backend module for `%s'
nl: Kan backend module voor ‘%s’ niet vinden

en: Failed to shut down backend
nl: Fout bij stoppen van backend

en: GConf Error: %s
nl: GConf Fout: %s

en: GConf warning: failure listing pairs in `%s': %s
nl: GConf waarschuwing: fout bij het weergeven van paren in ‘%s’: %s

en: Expected `%s' got `%s' for key %s
nl: Verwachte ‘%s’ kreeg ‘%s’ voor sleutel %s

en: Received invalid value in set request
nl: Ongeldige waarde ontvangen in instelverzoek

en: Couldn't make sense of CORBA value received in set request for key `%s'
nl: De CORBA waarde die ontvangen werd in een instelverzoek voor sleutel ‘%s’ is onbegrijpelijk

en: Received request to drop all cached data
nl: Verzoek ontvangen om alle gebufferde gegevens te laten vallen

en: Received request to sync synchronously
nl: Verzoek ontvangen om synchroon te synchroniseren

en: Fatal error: failed to get object reference for ConfigDatabase
nl: Fatale fout: fout bij het verkrijgen van object referentie naar ConfigDatabase

en: Failed to sync one or more sources: %s
nl: Fout bij synchroniseren van een of meer bronnen: %s

en: Error obtaining new value for `%s' after change notification from backend `%s': %s
nl: Fout bij verkrijgen van nieuwe waarde voor ‘%s’ na een ‘change notification’ van backend ‘%s’: %s

en: Failed to log addition of listener %s (%s); will not be able to restore this listener on gconfd restart, resulting in unreliable notification of configuration changes.
nl: Fout bij logaanvulling van listener %s (%s); niet in staat deze listener te herstellen bij herstart van gconfd, waardoor de doorgifte van configuratiewijzingen onbetrouwbaar wordt.

en: Listener ID %lu doesn't exist
nl: Luisteraar ID %lu bestaat niet

en: Failed to log removal of listener to logfile (most likely harmless, may result in a notification weirdly reappearing): %s
nl: Fout bij het loggen van het verwijderen van luisteraar naar logbestand (waarschijnlijk niet gevaarlijk, kan resulteren in een notificatie die opnieuw weer verschijnt): %s

en: Error getting value for `%s': %s
nl: Fout bij het vergaren van waarde voor ‘%s’: %s

en: Error setting value for `%s': %s
nl: Fout bij het instellen van waarde voor ‘%s’: %s

en: Error unsetting `%s': %s
nl: Fout bij het ontzetten ‘%s’: %s

en: Error getting default value for `%s': %s
nl: Fout bij het vergaren van de standaardwaarde voor ‘%s’: %s

en: Error unsetting "%s": %s
nl: Fout bij het ontzetten `%s': %s

en: Error getting new value for "%s": %s
nl: Fout bij het vergaren van nieuwe waarde voor ‘%s’: %s

en: Error checking existence of `%s': %s
nl: Fout bij het controleren van bestaan van ‘%s’: %s

en: Error removing directory "%s": %s
nl: Fout bij het verwijderen van map "%s": %s

en: Failed to get all entries in `%s': %s
nl: Fout bij het vergaren van alle "entries" in ‘%s’: %s

en: Error listing dirs in `%s': %s
nl: Fout bij het opsommen mappen in ‘%s’: %s

en: Error setting schema for `%s': %s
nl: Fout bij het instellen van schema voor ‘%s’: %s

en: Notification on %s doesn't exist
nl: Notificatie op %s bestaat niet

en: D-BUS error: %s
nl: D-BUS-fout: %s

en: Unknown error
nl: Onbekende fout

en: Unknown error %s: %s
nl: Onbekende fout %s: %s

en: No D-BUS daemon running
nl: Er draait geen D_BUS-daemon

en: Failed to activate configuration server: %s
nl: Configuratieserver activeren is mislukt: %s

en: Server couldn't resolve the address `%s'
nl: Server kan adres ‘%s’ niet vinden

en: Can't add notifications to a local configuration source
nl: Kan notificaties niet toevoegen aan lokale configuratie bron

en: Couldn't get value
nl: Kon waarde niet verkrijgen

en: Success
nl: Geslaagd

en: Failed
nl: Mislukt

en: Configuration server couldn't be contacted
nl: Er kan geen contact worden gemaakt met de configuratieserver

en: Permission denied
nl: Toestemming geweigerd

en: Couldn't resolve address for configuration source
nl: Kan adres voor configuratiebron niet vinden

en: Bad key or directory name
nl: Foutieve sleutel of mapnaam

en: Parse error
nl: Fout tijdens ontleden

en: Corrupt data in configuration source database
nl: Beschadigde gegevens in configuratiebron-databank

en: Type mismatch
nl: Ongelijk type

en: Key operation on directory
nl: Sleutel-bewerking op map

en: Directory operation on key
nl: Map-bewerking op een sleutel

en: Can't overwrite existing read-only value
nl: Kan bestaande (alleen-lezen) waarde niet overschrijven

en: Object Activation Framework error
nl: Object Activation Framework-fout

en: Operation not allowed without configuration server
nl: Bewerking niet toegestaan zonder configuratie server

en: Failed to get a lock
nl: Verkrijgen van blokkering mislukt

en: No database available to save your configuration
nl: Geen databank beschikbaar om configuratie naar op te slaan

en: No '/' in key "%s"
nl: Geen '/' in sleutel "%s"

en: Invalid UTF-8 in string value in '%s'
nl: Ongeldige UTF-8 in string waarde ‘%s’

en: Couldn't interpret CORBA value for list element
nl: Kan CORBA waarde voor lijst element niet interpreteren

en: Incorrect type for list element in %s
nl: Ongeldig type voor lijst element in %s

en: Received list from gconfd with a bad list type
nl: Lijst van gconfd ontvangen met een foutief lijsttype

en: Failed to convert object to IOR
nl: Converteren van object naar IOR mislukt

en: Invalid UTF-8 in locale for schema
nl: Ongeldige UTF-8 in locale voor schema

en: Invalid UTF-8 in short description for schema
nl: Ongeldige UTF-8 in korte beschrijving  van schema

en: Invalid UTF-8 in long description for schema
nl: Ongeldige UTF-8 in lange beschrijving  van schema.

en: Invalid UTF-8 in owner for schema
nl: Ongeldige UTF-8 in eigenaar van schema

en: Couldn't open path file `%s': %s
nl: Kan pad bestand ‘%s’ niet openen: %s

en: Adding source `%s'
nl: Bezig met toevoegen bron ‘%s’

en: Read error on file `%s': %s
nl: Leesfout op bestand ‘%s’: %s

en: Text contains invalid UTF-8
nl: Tekst bevat ongeldige UTF-8

en: Expected list, got %s
nl: Verwachtte lijst, kreeg %s

en: Expected list of %s, got list of %s
nl: Verwachtte lijst van %s, kreeg lijst van %s

en: Expected pair, got %s
nl: Verwachtte paar, kreeg %s

en: Expected (%s,%s) pair, got a pair with one or both values missing
nl: Verwachtte paar (%s,%s), ontving een paar waarin Ã©Ã©n of beide waarden ontbraken

en: Expected pair of type (%s,%s) got type (%s,%s)
nl: Verwacht paar van type (%s,%s) kreeg type (%s,%s)

en: Quoted string doesn't begin with a quotation mark
nl: Aangehaalde tekenreeks begint niet met een aanhalingsteken

en: Quoted string doesn't end with a quotation mark
nl: Aangehaalde tekenreeks eindigt niet met een aanhalingsteken

en: Encoded value is not valid UTF-8
nl: Gecodeerde waarde is ongeldige UTF-8

en: Could not lock temporary file '%s': %s
nl: Kan tijdelijk bestand ‘%s’ niet blokkeren: %s

en: Could not create file '%s', probably because it already exists
nl: Kan bestand ‘%s’ niet maken, waarschijnlijk bestaat deze al

en: Failed to create or open '%s'
nl: Fout bij maken of openen van bestand ‘%s’

en: Failed to lock '%s': probably another process has the lock, or your operating system has NFS file locking misconfigured (%s)
nl: Niet gelukt om ‘%s’ te blokkeren. Waarschijnlijk heeft een ander proces de blokkering, of heeft uw besturingssysteem NFS bestands blokkering niet goed geconfigureerd (%s)

en: Failed to remove '%s': %s
nl: Verwijderen van ‘%s’ is mislukt: %s

en: Not running within active session
nl: Niet actief binnen de lopende sessie

en: Failed to get connection to session: %s
nl: Verbinding maken met de sessie is mislukt: %s

en: GetIOR failed: %s
nl: GetIOR mislukt: %s

en: couldn't contact ORB to resolve existing gconfd object reference
nl: Kon geen contact opnemen met ORB om de bestaande gconfd objectreferentie te vinden

en: Failed to convert IOR '%s' to an object reference
nl: Converteren van IOR ‘%s’ naar een objectreferentie is mislukt

en: couldn't create directory `%s': %s
nl: kan map ‘%s’ niet aanmaken: %s

en: Can't write to file `%s': %s
nl: Kan niet schrijven naar bestand ‘%s’: %s

en: We didn't have the lock on file `%s', but we should have
nl: We hadden geen blokkering op bestand ‘%s’, maar we zouden het moeten hebben

en: Failed to link '%s' to '%s': %s
nl: Fout bij het verwijzen van ‘%s’ naar ‘%s’: %s

en: Failed to remove lock file `%s': %s
nl: Verwijderen blokkeringsbestand ‘%s’ mislukt: %s

en: Failed to clean up file '%s': %s
nl: Opschonen van bestand ‘%s’ mislukt: %s

en: Failed to remove lock directory `%s': %s
nl: Vrijgegeven van vergrendelingsmap ‘%s’ mislukt: %s

en: Server ping error: %s
nl: Server ping-fout: %s

en: Failed to contact configuration server; the most common cause is a missing or misconfigured D-Bus session bus daemon. See http://projects.gnome.org/gconf/ for information. (Details - %s)
nl: Niet gelukt contact te leggen met de configuratieserver; meestal komt dit door een onjuist functionerende D-Bus-sessiebus. Zie http://projects.gnome.org/gconf/ voor meer informatie. Details: %s

en: none
nl: geen

en: - Sanity checks for GConf
nl: - Correctheidscontrole voor GConf

en: Error while parsing options: %s.
    Run '%s --help' to see a full list of available command line options.
nl: Fout bij het analyseren van opties: %s.
    Typ '%s --help' voor een volledige lijst met beschikbare opties

en: Please contact your system administrator to resolve the following problem:
    Could not open or create the file "%s"; this indicates that there may be a problem with your configuration, as many programs will need to create files in your home directory. The error was "%s" (errno = %d).
nl: Vraag uw systeembeheerder om het volgende probleem op te lossen:
    Kan het bestand "%s" niet maken of openen ; dit betekent dat er een probleem kan zijn met de configuratie, omdat veel programma's bestanden moeten kunnen maken in uw persoonlijke map. De fout was "%s" (foutnummer = %d).

en: Please contact your system administrator to resolve the following problem:
    Could not lock the file "%s"; this indicates that there may be a problem with your operating system configuration. If you have an NFS-mounted home directory, either the client or the server may be set up incorrectly. See the rpc.statd and rpc.lockd documentation. A common cause of this error is that the "nfslock" service has been disabled.The error was "%s" (errno = %d).
nl: Vraag uw systeembeheerder om het volgende probleem op te lossen:
    Kan bestand "%s" niet blokkeren; dit betekent dat er een probleem kan zijn met de configuratie van het besturingssysteem. Als u een NFS-gekoppelde persoonlijke map hebt, kan zowel de cliënt als de server verkeerd ingesteld zijn. Zie ook de rpc.statd en rpc.lockd documentatie. Een vaak voorkomende reden is dat de "nfslock" dienst uitgeschakeld is. De fout was "%s" (foutnummer = %d).

en: Can't remove file %s: %s
nl: Kan bestand %s niet verwijderen: %s

en: Please contact your system administrator to resolve the following problem:
    No configuration sources in the configuration file "%s"; this means that preferences and other settings can't be saved. %s%s
nl: Vraag uw systeembeheerder om het volgende probleem op te lossen:
    Geen configuratiebronnen in het configuratiebestand "%s"; Dit betekent dat voorkeuren en andere instellingen niet bewaard kunnen worden. %s%s

en: Error reading the file:
nl: Fout bij lezen van het bestand:

en: Please contact your system administrator to resolve the following problem:
    Could not resolve the address "%s" in the configuration file "%s": %s
nl: Vraag uw systeembeheerder om het volgende probleem op te lossen:
    Kan het adres "%s" in configuratiebestand "%s" niet vinden: %s

en: The files that contain your preference settings are currently in use.
    
    You might be logged in to a session from another computer, and the other login session is using your preference settings files.
    
    You can continue to use the current session, but this might cause temporary problems with the preference settings in the other session.
    
    Do you want to continue?
nl: De bestanden die uw instellingen bevatten zijn in gebruik.
    
    Het kan zijn dat u in een sessie bent ingelogd vanaf een andere computer, en dat die sessie uw instellings bestanden gebruikt.
    
    U kunt doorgaan met de huidige sessie, maar dit kan tijdelijke problemen veroorzaken met uw instellingen in de andere sessie.
    
    Wilt u doorgaan?

en: _Log Out
nl: A_fmelden

en: _Continue
nl: _Doorgaan

en: %s Continue (y/n)?
nl: %s Doorgaan (j/n)?

en: Schema contains invalid UTF-8
nl: Schema bevat ongeldige UTF-8

en: Schema specifies type list but doesn't specify the type of the list elements
nl: Schema specificeert het soort lijst, maar specificeert niet het type van de lijst-elementen

en: Schema specifies type pair but doesn't specify the type of the car/cdr elements
nl: Schema specificeert het soort paar, maar specificeert niet het type van de car/cdr elementen

en: Failed to load source "%s": %s
nl: Fout bij het laden bron ‘%s’: %s

en: Resolved address "%s" to a writable configuration source at position %d
nl: Adres "%s" getraceerd naar een schrijfbare configuratiebron op positie %d

en: Resolved address "%s" to a read-only configuration source at position %d
nl: Adres "%s" getraceerd naar een alleen-lezen configuratiebron op positie %d

en: Resolved address "%s" to a partially writable configuration source at position %d
nl: Adres ‘%s’ getraceerd naar een gedeeltelijk schrijfbare configuratiebron op positie %d

en: None of the resolved addresses are writable; saving configuration settings will not be possible
nl: Geen van de gevonden adressen zijn schrijfbaar; het bewaren van configuratieinstellingen zal niet mogelijk zijn

en: Schema `%s' specified for `%s' stores a non-schema value
nl: Schema ‘%s’ gespecificeerd voor ‘%s’, slaat een niet-schemawaarde op

en: The '/' name can only be a directory, not a key
nl: De '/' naam kan alleen een map zijn, geen sleutel

en: Value for `%s' set in a read-only source at the front of your configuration path
nl: Waarde voor ‘%s’ ingesteld op een alleen-lezen bron aan de voorkant van uw configuratiepad.

en: Unable to store a value at key '%s', as the configuration server has no writable databases. There are some common causes of this problem: 1) your configuration path file %s/path doesn't contain any databases or wasn't found 2) somehow we mistakenly created two gconfd processes 3) your operating system is misconfigured so NFS file locking doesn't work in your home directory or 4) your NFS client machine crashed and didn't properly notify the server on reboot that file locks should be dropped. If you have two gconfd processes (or had two at the time the second was launched), logging out, killing all copies of gconfd, and logging back in may help. If you have stale locks, remove ~/.gconf*/*lock. Perhaps the problem is that you attempted to use GConf from two machines at once, and ORBit still has its default configuration that prevents remote CORBA connections - put "ORBIIOPIPv4=1" in /etc/orbitrc. As always, check the user.* syslog for details on problems gconfd encountered. There can only be one gconfd per home directory, and it must own a lockfile in ~/.gconfd and also lockfiles in individual storage locations such as ~/.gconf
nl: Niet mogelijk om de waarde van sleutel '%s' op te slaan, omdat de configuratieserver geen schrijfbare databases heeft. Er zijn een aantal gemeenschappelijke redenen voor dit probleem: 1) Het configuratiebestandpad %s/path bevat geen databases of werd niet gevonden. 2) Er zijn per ongeluk 2 gconfd processen gestart. 3) Uw besturingssysteem is verkeerd geconfigureerd waardoor NFS bestandsblokkering niet werkt op uw persoonlijke map. 4) Uw NFS-machine is gecrashed en heeft de server niet juist laten weten op reboot dat de bestandsblokkeringen opgeheven moesten worden. Als u 2 gconfd processen heeft (of 2 had op het moment dat de tweede werd gestart), kan uitloggen en alle kopieën van gconfd killen helpen. Als u verouderde blokkeringen heeft, verwijder dan ~/.gconf*/*lock. Misschien is het probleem dat u GConf vanaf 2 machines tegelijk probeert te gebruiken en ORBit nog zijn standaardconfiguratie heeft dat CORBA verbindingen tegenhoudt - zet "ORBIIOPIPv4=1" in /etc/orbitrc. Zoals gewoonlijk, bekijk de user.* syslogs voor details over problemen die gconfd tegenkwam. Er kan maar Ã©Ã©n gconfd zijn per thuismap en het moet zijn eigen blokkeringsbestand in ~/.gconfd plaatsen en ook blokkeringsbestanden voor individuele opslaglocaties zoals ~/.gconf

en: Error finding metainfo: %s
nl: Fout bij het zoeken van metainfo: %s

en: Error getting metainfo: %s
nl: Fout bij het vergaren van metainfo: %s

en: Key `%s' listed as schema for key `%s' actually stores type `%s'
nl: Sleutel ‘%s’ in lijst opgenomen als schema voor sleutel ‘%s’ slaat in werkelijkheid type ‘%s’ op

en: Didn't understand `%s' (list must start with a '[')
nl: ‘%s’ niet begrepen (lijst moet beginnen met een ‘[’)

en: Didn't understand `%s' (list must end with a ']')
nl: ‘%s’ niet begrepen (lijst moet eindigen met een ‘]’)

en: Didn't understand `%s' (extra unescaped ']' found inside list)
nl: '%s' niet begrepen (extra ']' gevonden in de lijst)

en: Didn't understand `%s' (extra trailing characters)
nl: '%s' niet begrepen (extra tekens aan het einde)

en: Didn't understand `%s' (pair must start with a '(')
nl: ‘%s’ niet begrepen (paar moet beginnen met een ‘(’)

en: Didn't understand `%s' (pair must end with a ')')
nl: ‘%s’ niet begrepen (paar moet eindigen met een ‘)’)

en: Didn't understand `%s' (wrong number of elements)
nl: ‘%s’ niet begrepen (verkeerd aantal elementen)

en: Didn't understand `%s' (extra unescaped ')' found inside pair)
nl: ‘%s’ niet begrepen (extra ‘)’ gevonden binnen paar)

en: Key is NULL
nl: Sleutel is NULL

en: "%s": %s
nl: ‘%s’: %s

en: Adding client to server's list failed, CORBA error: %s
nl: Toevoegen van cliënt aan de lijst van de server mislukt, CORBA fout: %s

en: Must begin with a slash '/'
nl: Moet beginnen met een schuine streep ‘/’

en: Can't have two slashes '/' in a row
nl: Kan geen twee schuine strepen ‘//’ achter elkaar hebben

en: Can't have a period '.' right after a slash '/'
nl: Een punt ‘.’ kan niet na een schuine streep ‘/’ komen

en: '\%o' is not an ASCII character and thus isn't allowed in key names
nl: ‘\%o’ is geen ASCII-teken, en is niet toegestaan in sleutelnamen

en: `%c' is an invalid character in key/directory names
nl: ‘%c’ is een ongeldig teken in sleutel/map namen

en: Key/directory may not end with a slash '/'
nl: Sleutel/map mag niet eindigen met een schuine streep (/)

en: Failure shutting down configuration server: %s
nl: Fout bij sluiten configuratie-server: %s

en: Expected float, got %s
nl: Verwachtte float, kreeg %s

en: Expected int, got %s
nl: Verwachtte int, kreeg %s

en: Expected string, got %s
nl: Verwachtte tekenreeks, kreeg %s

en: Expected bool, got %s
nl: Verwachtte bool, kreeg %s

en: Expected schema, got %s
nl: Verwachtte 'schema', kreeg %s

en: CORBA error: %s
nl: CORBA-fout: %s

en: Shutdown request received
nl: Afsluitverzoek ontvangen

en: gconfd compiled with debugging; trying to load gconf.path from the source directory
nl: gconfd gecompileerd met debug-informatie; bezig met proberen laden van gconf.path uit de broncode-map

en: No configuration files found. Trying to use the default configuration source `%s'
nl: Geen configuratiebestanden gevonden; terugval op standaard configuratiebron ‘%s’

note: We want to stay alive but do nothing, because otherwise every request would result in another failed gconfd being spawned.
en: No configuration sources in the source path. Configuration won't be saved; edit %s%s
nl: Geen configuratiebronnen gevonden in bronpad, configuratie zal niet worden opgeslagen; bewerk %s%s

en: Error loading some configuration sources: %s
nl: Fout bij het laden van enkele configuratiebronnen: %s

en: No configuration source addresses successfully resolved. Can't load or store configuration data
nl: Geen configuratie bronadressen gevonden; kan configuratiedata niet
    laden en opslaan

en: No writable configuration sources successfully resolved. May be unable to save some configuration changes
nl: Geen schrijfbare configuratiebronnen gevonden; misschien niet
    in staat om wijzigingen op te slaan

en: Could not connect to session bus: %s
nl: Kon niet verbinden met de sessiebus: %s

en: Failed to get bus name for daemon, exiting: %s
nl: De bus-naam ophalen van de daemon is mislukt, afsluiten: %s

en: Could not connect to system bus: %s
nl: Kon niet verbinden met de systeembus: %s

en: starting (version %s), pid %u user '%s'
nl: (versie %s) gestart, pid %u gebruiker '%s'

en: Failed to get object reference for ConfigServer
nl: Fout bij het verkrijgen van objectreferentie voor ConfigServer

en: Failed to write byte to pipe file descriptor %d so client program may hang: %s
nl: Niet gelukt om byte te schrijven naar 'pipe file descriptor' %d dus de client kan mogelijk vastlopen: %s

en: Error releasing lockfile: %s
nl: Fout bij vrijgeven vergrendelings bestand: %s

en: Exiting
nl: Gestopt

en: SIGHUP received, reloading all databases
nl: SIGHUP ontvangen, alle databases worden opnieuw geladen

en: GConf server is not in use, shutting down.
nl: GConf server wordt niet gebruikt, bezig met afsluiten.

en: Error obtaining new value for `%s': %s
nl: Fout bij het vergaren van nieuwe waarde voor ‘%s’: %s

en: Returning exception: %s
nl: Uitzondering teruggeven: %s

en: Failed to open gconfd logfile; won't be able to restore listeners after gconfd shutdown (%s)
nl: Fout bij het openen van gconfd logbestand; kan luisteraars naar gconfd afsluiting niet herstarten (%s)

en: Failed to close gconfd logfile; data may not have been properly saved (%s)
nl: Fout bij sluiten van gconfd logbestand; gegevens zijn misschien niet goed opgeslagen (%s)

en: Could not open saved state file '%s' for writing: %s
nl: Kan opgeslagen statusbestand '%s' niet openen voor schrijven: %s

en: Could not write saved state file '%s' fd: %d: %s
nl: Kan de opgeslagen statusbestand ‘%s’ niet wegschrijven, bestands-descriptor: %d: %s

en: Could not flush saved state file '%s' to disk: %s
nl: Kan opgeslagen statusbestand ‘%s’ niet naar schijf wegschrijven: %s

en: Failed to close new saved state file '%s': %s
nl: Fout bij sluiten van nieuw opgeslagen statusbestand ‘%s’: %s

en: Could not move aside old saved state file '%s': %s
nl: Kan oud opgeslagen statusbestand niet verplaatsen ‘%s’: %s

en: Failed to move new saved state file into place: %s
nl: Fout bij verplaatsen van nieuw opgeslagen statusbestand: %s

en: Failed to restore original saved state file that had been moved to '%s': %s
nl: Fout bij het herstellen van het originele opgeslagen statusbestand dat was verplaatst naar ‘%s’: %s

en: Unable to restore a listener on address '%s', couldn't resolve the database
nl: Fout bij het herstellen van luisteraar op adres ‘%s’, kan de databank niet vinden

en: Error reading saved state file: %s
nl: Fout bij lezen opgeslagen statusbestand: %s

en: Unable to open saved state file '%s': %s
nl: Fout bij openen opgeslagen statusbestand ‘%s’: %s

en: Failed to log addition of listener to gconfd logfile; won't be able to re-add the listener if gconfd exits or shuts down (%s)
nl: Fout bij het loggen van toevoeging van luisteraars aan het gconfd logbestand; kan luisteraar niet opnieuw toevoegen als gconfd stopt (%s)

en: Failed to log removal of listener to gconfd logfile; might erroneously re-add the listener if gconfd exits or shuts down (%s)
nl: Fout bij het loggen van het verwijderen van de luisteraar naar gconfd logbestand; misschien wordt de luisteraar foutief opnieuw toegevoegd als gconfd stopt (%s)

en: Failed to get IOR for client: %s
nl: Fout bij vergaren van IOR voor cliënt: %s

en: Failed to open saved state file: %s
nl: Fout bij openen opgeslagen statusbestand: %s

en: Failed to write client add to saved state file: %s
nl: Fout bij het schrijven van client add naar het opgeslagen statusbestand: %s

en: Failed to flush client add to saved state file: %s
nl: Fout bij spoelen van toevoeging van cliënt aan het opgeslagen statusbestand: %s

en: Some client removed itself from the GConf server when it hadn't been added.
nl: Enkele cliënten verwijderden zichzelf van de GConf server terwijl ze niet waren toegevoegd.

en: Daemon failed to connect to the D-BUS daemon:
    %s
nl: Daemon kon geen verbinding maken met de D-BUS-daemon:
    %s

en: Daemon failed to acquire gconf service:
    %s
nl: Daemon kon gconf-dienst niet verkrijgen: 
    %s

en: Failed to register server object with the D-BUS bus daemon
nl: Registreren van serverobject bij de D-BUS-busdaemon is mislukt

en: Got a malformed message.
nl: Misvormd bericht verkregen.

en: The GConf daemon is currently shutting down.
nl: De GConf-daemon wordt nu afgesloten.

en: Set a key to a value and sync. Use with --type.
nl: Stel een sleutel in op een waarde en synchroniseer. Gebruik met --type

en: Print the value of a key to standard output.
nl: Print de waarde van een sleutel op de standaarduitvoer.

en: Unset the keys on the command line
nl: De sleutels op de opdrachtregel uitzetten

en: Recursively unset all keys at or below the key/directory names on the command line
nl: Recursief alle sleutels uitzetten op of beneden de sleutel/map-namen op de opdrachtregel

en: Toggles a boolean key.
nl: Een waar/onwaar-sleutel omzetten

en: Print all key/value pairs in a directory.
nl: Druk alle sleutel/waarde-paren in een map af.

en: Print all subdirectories in a directory.
nl: Alle submappen in een map afdrukken.

en: Print all subdirectories and entries under a directory, recursively.
nl: Alle submappen en items in een map recursief afdrukken

en: Search for a key, recursively.
nl: Recursief zoeken naar een sleutel.

en: Get the short doc string for a key
nl: De korte beschrijving van een sleutel ophalen

en: Get the long doc string for a key
nl: De uitgebreide beschrijving van een sleutel ophalen

en: Return 0 if the directory exists, 2 if it does not.
nl: '0' teruggeven als de map bestaat, 2 als het niet bestaat.

en: Ignore schema defaults when reading values.
nl: schema standaarden negeren bij lezen van waarden.

en: Dump to standard output an XML description of all entries under a directory, recursively.
nl: Recursief op de standaard-uitvoer een XML-beschrijving dumpen van alle items onder een map.

en: Load from the specified file an XML description of values and set them relative to a directory.
nl: Uit het opgegeven bestand een  XML-beschrijving van waardes laden, en deze relatief tot de map instellen.

en: Unload a set of values described in an XML file.
nl: Een stel waarden die beschreven worden in een XML-bestand uitladen.

en: Get the name of the default source
nl: Vind de naam van de standaard bron

en: Shut down gconfd. DON'T USE THIS OPTION WITHOUT GOOD REASON.
nl: Gconfd stoppen. GEBRUIK DEZE OPTIE NIET ZONDER EEN GOEDE REDEN.

en: Return 0 if gconfd is running, 2 if not.
nl: '0' teruggeven als gconfd loopt, 2 als dit niet het geval is.

en: Launch the configuration server (gconfd). (Normally happens automatically when needed.)
nl: De configuratieserver (gconfd) opstarten. (Dit gebeurt normaal gesproken automatisch indien nodig.)

en: Specify the type of the value being set, or the type of the value a schema describes. Unique abbreviations OK.
nl: Specificeer het type van de waarde die wordt ingesteld, of het type van de waarde die een schema omschrijft. Unieke afkortingen zijn toegestaan.

en: Print the data type of a key to standard output.
nl: Print het data type van een sleutel op de standaarduitvoer.

en: Get the number of elements in a list key.
nl: Haal het aantal elementen uit een lijst-sleutel

en: Get a specific element from a list key, numerically indexed.
nl: Haal een gespecificeerd  element uit een lijst-sleuten, numeriek geïndexeerd.

en: Specify the type of the list value being set, or the type of the value a schema describes. Unique abbreviations OK.
nl: Specificeer het type van de in te stellen lijst waarde, of het type van een waarde die een schema omschrijft. Unieke afkortingen zijn toegestaan.

en: Specify the type of the car pair value being set, or the type of the value a schema describes. Unique abbreviations OK.
nl: Specificeer het type van het car waardepaar dat wordt ingesteld, of het type van een waarde die een schema omschrijft. Unieke afkortingen zijn toegestaan.

en: Specify the type of the cdr pair value being set, or the type of the value a schema describes. Unique abbreviations OK.
nl: Specificeer het type cdr waardepaar dat wordt ingesteld, of het type van een waarde die een schema omschrijft. Unieke afkortingen zijn toegestaan.

en: Specify a schema file to be installed
nl: Specificeer een te installeren schema-bestand

en: FILENAME
nl: BESTANDSNAAM

en: Specify a configuration source to use rather than the default path
nl: Specificeer een te gebruiken configuratie bron in plaats van het standaardpad

en: SOURCE
nl: BRON

en: Bypass server, and access the configuration database directly. Requires that gconfd is not running.
nl: Benader de configuratie-databank direct, de server omzeilend. Gconfd mag niet draaien.

en: Properly installs schema files on the command line into the database. Specify a custom configuration source in the GCONF_CONFIG_SOURCE environment variable, or set set the variable to an empty string to use the default configuration source.
nl: Installeert schema-bestanden op de opdrachtregel in de databank. De GCONF_CONFIG_SOURCE omgevingsvariabele moet ingesteld staan op een niet-standaard configuratie bron of naar een lege tekenreeks (‘’) om de standaardwaarde te gebruiken.

en: Properly uninstalls schema files on the command line from the database. GCONF_CONFIG_SOURCE environment variable should be set to a non-default configuration source or set to the empty string to use the default.
nl: Installeert schema-bestanden op de opdrachtregel in de databank. De GCONF_CONFIG_SOURCE omgevingsvariabele moet ingesteld staan op een niet-standaard configuratie bron of naar een lege tekenreeks (‘’) om de standaardwaarde te gebruiken.

en: Torture-test an application by setting and unsetting a bunch of values of different types for keys on the command line.
nl: Martelings-test voor applicaties d.m.v. het instellen en uitzetten van een groep waarden van verschillende typen voor sleutels op de opdrachtregel.

en: Torture-test an application by setting and unsetting a bunch of keys inside the directories on the command line.
nl: Martelings-test voor een toepassing d.m.v. het instellen en uitzetten van een groep sleutels binnen de directories op de opdrachtregel.

en: Set a schema and sync. Use with --short-desc, --long-desc, --owner, and --type.
nl: Stel een schema in en synchroniseer. Gebruik met --short-desc, --long-desc, --owner, en --type.

en: Specify a short half-line description to go in a schema.
nl: Specificeer een korte halve-regel omschrijving die in het schema moet komen.

en: DESCRIPTION
nl: OMSCHRIJVING

en: Specify a several-line description to go in a schema.
nl: Specificeer een uit meerdere regels bestaande omschrijving die in het schema moet komen.

en: Specify the owner of a schema
nl: Specificeer de eigenaar van dit schema

en: OWNER
nl: EIGENAAR

en: Get the name of the schema applied to this key
nl: De naam ophalen van het schema toegepast op deze sleutel

en: Specify the schema name followed by the key to apply the schema name to
nl: Specificeer de schemanaam gevolgd door de sleutel om de schema naam op toe te passen

en: Remove any schema name applied to the given keys
nl: Verwijder elke schema naam toegepast op de gegeven sleutels

en: Print version
nl: Toon versie

en: - Tool to manipulate a GConf configuration
nl: - Hulpmiddel om GConf configuratie te bewerken

en: Client options:
nl: Clientopties:

en: Show client options
nl: Client opties weergeven

en: Key type options:
nl: Sleuteltypeopties:

en: Show key type options
nl: Sleuteltype opties weergeven

en: Load/Save options:
nl: Opties voor openen/opslaan:

en: Show load/save options
nl: Opties voor openen/opslaan weergeven

en: Server options:
nl: Serveropties:

en: Show server options
nl: Serveropties weergeven

en: Installation options:
nl: Installatieopties:

en: Show installation options
nl: Installatieopties weergeven

en: Test options:
nl: Testopties:

en: Show test options
nl: Testopties weergeven

en: Schema options:
nl: Schemaopties:

en: Show schema options
nl: Schemaopties weergeven

en: Run '%s --help' to see a full list of available command line options.
nl: Start '%s --help' om een volledige lijst van beschikbare opties te zien.

en: Can't get and set/unset simultaneously
nl: Kan niet vergaren en tegelijkertijd instellen/uitzetten

en: Can't set and get/unset simultaneously
nl: Kan niet instellen en tegelijkertijd vergaren/uitzetten

en: Can't get type and set/unset simultaneously
nl: Kan type niet vergaren en tegelijkertijd instellen/uitzetten

en: Can't toggle and get/set/unset simultaneously
nl: Kan niet omschakelen en tegelijkertijd instellen/uitzetten/verwijderen

en: Can't use --all-entries with --get or --set
nl: Kan --all-dirs niet met --get of --set gebruiken

en: Can't use --all-dirs with --get or --set
nl: Kan --all-dirs niet met --get of --set gebruiken

en: --recursive-list should not be used with --get, --set, --unset, --all-entries, --all-dirs, or --search-key
nl: --recursive-list moet niet gebruikt worden met --get, --set, --unset, --all-entries, --all-pairs, --all-dirs of --search-key

en: --set_schema should not be used with --get, --set, --unset, --all-entries, --all-dirs, or --search-key
nl: --set_schema mag niet gebruikt worden met --get, --set, --unset, --all-entries, --all-dirs of --search-key

en: Value type is only relevant when setting a value
nl: Waardetype is alleen relevant als een waarde wordt ingesteld

en: Must specify a type when setting a value
nl: Moet een type geven als een waarde wordt ingesteld

en: --ignore-schema-defaults is only relevant with --get, --all-entries, --dump, --recursive-list, --get-list-size or --get-list-element
nl: --ignore-schema-defaults is slechts relevant met --get, --all-entries, --dump, --recursive-list, --get-list-size of --get-list-element

en: %s option must be used by itself.
nl: %s optie moet door zichzelf gebruikt worden.

en: You must specify a configuration source with --config-source when using --direct
nl: U dient een configuratiebron te specificeren met --config-source wanneer u --direct gebruikt

en: Failed to init GConf: %s
nl: Fout bij initialiseren GConf: %s

en: GCONF_DISABLE_MAKEFILE_SCHEMA_INSTALL is set, not installing schemas
nl: GCONF_DISABLE_MAKEFILE_SCHEMA_INSTALL is gezet, schema's worden niet geïnstalleerd

en: GCONF_DISABLE_MAKEFILE_SCHEMA_UNINSTALL is set, not uninstalling schemas
nl: GCONF_DISABLE_MAKEFILE_SCHEMA_UNINSTALL is gezet, schema's worden niet gedeïnstalleerd

en: Must set the GCONF_CONFIG_SOURCE environment variable
nl: Moet GCONF_CONFIG_SOURCE omgevingsvariabele instellen

en: Failed to access configuration source(s): %s
nl: Fout bij benaderen configuratiebron(nen): %s

en: Shutdown error: %s
nl: Afsluitfout: %s

en: Must specify one or more directories to recursively list.
nl: U dient één of meerdere mappen te specificeren om recursief weer te geven.

en: Failure listing entries in `%s': %s
nl: Fout bij het weergeven van paren in ‘%s’: %s

en: (no value set)
nl: (geen waarde ingesteld)

en: Must specify a key pattern to search for.
nl: U dient een patroon om naar te zoeken te specificeren.

en: Must specify a PCRE regex to search for.
nl: Een PCRE-regex om naar te zoeken moet gespecificeerd zijn.

en: Error compiling regex: %s
nl: Fout bij compileren van reguliere expressie: %s

en: Must specify one or more directories to dump.
nl: U dient één of meer mappen specificeren om te dumpen.

en: Failed to spawn the configuration server (gconfd): %s
nl: Fout bij het starten van de configuratieserver (gconfd): %s

en: Must specify a key or keys to get
nl: Moet een of meer sleutels specificeren om te 'vergaren'

en: List Type: %s
nl: Lijsttype: %s

en: Car Type: %s
nl: Car-type: %s

en: Cdr Type: %s
nl: Cdr-type: %s

en: Default Value: %s
nl: Standaardwaarde: %s

en: Unset
nl: Niet ingesteld

en: Owner: %s
nl: Eigenaar: %s

en: Short Desc: %s
nl: Korte beschr: %s

en: Long Desc: %s
nl: Uitgebreide beschr: %s

en: No value set for `%s'
nl: Geen waarde ingesteld voor ‘%s’

en: Failed to get value for `%s': %s
nl: Fout bij het vergaren van waarde voor ‘%s’: %s

en: Don't understand type `%s'
nl: Type ‘%s’ niet begrepen

en: Must specify alternating keys/values as arguments
nl: Moet afwisselend een aantal sleutels/waarden als argumenten geven

en: No value to set for key: `%s'
nl: Geen waarde ingesteld voor sleutel: ‘%s’

en: Cannot set schema as value
nl: Kan schema niet in stellen als waarde

en: When setting a list you must specify a primitive list-type
nl: Als u een lijst instelt dient u een primitief lijst-type specificeren

en: When setting a pair you must specify a primitive car-type and cdr-type
nl: Als u paren instelt dient u een primitief car-type en cdr-type specificeren

en: Error: %s
nl: Fout: %s

en: Error setting value: %s
nl: Fout bij instellen waarde: %s

en: Error syncing: %s
nl: Fout bij synchroniseren: %s

en: Must specify one or more keys as arguments
nl: Moet een of meer sleutels specificeren als argumenten.

en: No value found for key %s
nl: Geen waarde gevonden voor sleutel %s

en: Not a boolean value: %s
nl: Geen waar/onwaar-waarde: %s

en: Must specify a key or keys to get type
nl: Moet een of meer sleutels specificeren om te 'vergaren'

en: Must specify a key to lookup size of.
nl: Moet een of meer sleutels specificeren om grootte te 'vergaren'

en: Key %s is not a list.
nl: Waarde %s is geen lijst.

en: Must specify a key from which to get list element.
nl: Moet een sleutel specificeren om een lijst van elementen van te verkrijgen.

en: Must specify list index.
nl: Moet een lijst-index specificeren.

en: List index must be non-negative.
nl: Lijst-index mag niet negatief zijn.

en: List index is out of bounds.
nl: Lijstindex is buiten bereik.

en: Must specify a key or keys on the command line
nl: Moet een sleutel of meerdere sleutels specificeren op de opdrachtregel

en: No schema known for `%s'
nl: Geen schema bekend voor ‘%s’

en: No doc string stored in schema at '%s'
nl: Geen doc string opgeslagen in schema op ‘%s’

en: Error getting schema at '%s': %s
nl: Fout bij het instellen van schema voor ‘%s’: %s

en: No schema stored at '%s'
nl: Geen schema opgeslagen bij ‘%s’

en: Value at '%s' is not a schema
nl: Waarde op ‘%s’ is geen schema

en: Must specify a schema name followed by the key name to apply it to
nl: Moet een sleutel (schemanaam) specificeren als het enige argument

en: Error associating schema name '%s' with key name '%s': %s
nl: Fout bij associëren schema ‘%s’ met sleutel ‘%s’: %s

en: Must specify keys to unapply schema from
nl: Moet sleutels specificeren waarvandaan het schema ongedaan wordt gemaakt

en: Error removing schema name from '%s': %s
nl: Fout bij het verwijderen van schemanaam van ‘%s’: %s

en: Must specify key (schema name) as the only argument
nl: Moet een sleutel (schemanaam) specificeren als het enige argument

en: List type must be a primitive type: string, int, float or bool
nl: Lijst type moet een primitief type zijn: string, int, float of bool

en: Pair car type must be a primitive type: string, int, float or bool
nl: Paar car type moet een primitief type zijn: string, int, float of bool

en: Pair cdr type must be a primitive type: string, int, float or bool
nl: Paar cdr type moet een primitief type zijn: string, int, float of bool

en: Error setting value: %s
nl: Fout bij instellen waarde: %s

en: Error syncing: %s
nl: Fout bij synchroniseren: %s

en: Must specify one or more directories to get key/value pairs from.
nl: Moet een of meer directories specificeren om sleutel/waarde paren van te laden.

en: Must specify one or more keys to unset.
nl: Moet een of meer sleutels specificeren om uit te zetten.

en: Error unsetting `%s': %s
nl: Fout bij uitzetten ‘%s’: %s

en: Must specify one or more keys to recursively unset.
nl: Moet een of meerdere sleutels specificeren om recursief leeg te maken

en: Failure during recursive unset of "%s": %s
nl: Fout bij het recursief leegmaken van ‘%s’: %s

en: Must specify one or more directories to get subdirs from.
nl: Moet een of meerdere directories opgeven om subdirectories van te vergaren.

en: Error listing dirs: %s
nl: Fout bij weergeven directories: %s

en: WARNING: must specify both a <car> and a <cdr> in a <pair>
nl: WAARSCHUWING: moet en een <car> en een <cdr> specificeren in een <pair>

en: WARNING: key specified (%s) for schema under a <value> - ignoring
nl: WAARSCHUWING: gespecificeerde sleutel (%s) voor schema onder een <value> - negeren

en: WARNING: must have a child node under <value>
nl: WAARSCHUWING: moet een sub-node hebben onder <value>

en: WARNING: node <%s> not understood
nl: WAARSCHUWING: node <%s> niet begrepen

en: WARNING: Failed to parse int value `%s'
nl: WAARSCHUWING: fout bij ontleden int waarde ‘%s’

en: WARNING: Failed to parse float value `%s'
nl: WAARSCHUWING: fout bij ontleden float waarde ‘%s’

en: WARNING: Failed to parse string value `%s'
nl: WAARSCHUWING: fout bij ontleden string waarde ‘%s’

en: WARNING: Failed to parse boolean value `%s'
nl: WAARSCHUWING: fout bij ontleden waar/onwaar-waarde ‘%s’

en: WARNING: failed to associate schema `%s' with key `%s': %s
nl: WAARSCHUWING: fout bij associëren schema ‘%s’ met sleutel ‘%s’: %s

en: WARNING: invalid or missing type for schema (%s)
nl: WAARSCHUWING: ongeldig of ontbrekend type voor schema (%s)

en: WARNING: invalid or missing list_type for schema (%s)
nl: WAARSCHUWING: ongeldig of ontbrekend list_type voor schema (%s)

en: WARNING: Failed to parse default value `%s' for schema (%s)
nl: WAARSCHUWING: Fout bij ontleden standaardwaarde voor ‘%s’ voor schema (%s)

en: WARNING: invalid or missing car_type or cdr_type for schema (%s)
nl: WAARSCHUWING: ongeldig of ontbrekend car_type of cdr_type voor schema (%s)

en: WARNING: You cannot set a default value for a schema
nl: WAARSCHUWING: U kunt geen standaardwaarde instellen voor een schema

en: WARNING: gconftool internal error, unknown GConfValueType
nl: WAARSCHUWING: Gconftool interne fout, onbekend GConfValueType

en: WARNING: failed to parse type name `%s'
nl: WAARSCHUWING: fout bij ontleden typenaam ‘%s’

en: WARNING: list_type can only be int, float, string or bool and not `%s'
nl: WAARSCHUWING: list_type kan alleen int, float, string of bool zijn en geen ‘%s'

en: WARNING: car_type can only be int, float, string or bool and not `%s'
nl: WAARSCHUWING: car_type kan alleen int, float, string of bool zijn en geen ‘%s'

en: WARNING: cdr_type can only be int, float, string or bool and not `%s'
nl: WAARSCHUWING: cdr_type kan alleen int, float, string of bool zijn en geen ‘%s'

en: WARNING: empty <applyto> node
nl: WAARSCHUWING: lege <applyto> node

en: WARNING: node <%s> not understood below <schema>
nl: WAARSCHUWING: node <%s> niet begrepen onder <schema>

en: WARNING: no <list_type> specified for schema of type list
nl: WAARSCHUWING: geen <list_type> gespecificeerd voor schema of soort-lijst

en: WARNING: no <car_type> specified for schema of type pair
nl: WAARSCHUWING: geen <car_type> gespecificeerd voor schema of soort-paar

en: WARNING: no <cdr_type> specified for schema of type pair
nl: WAARSCHUWING: geen <cdr_type> gespecificeerd voor schema of soort-paar

en: WARNING: <locale> node has no `name="locale"' attribute, ignoring
nl: WAARSCHUWING: <locale>-knoop heeft geen ‘name="locale"’ attribuut, wordt genegeerd

en: WARNING: multiple <locale> nodes for locale `%s', ignoring all past first
nl: WAARSCHUWING: meerdere <locale>-knopen voor taalgebied ‘%s’, alle na de eerste worden genegeerd

en: WARNING: Invalid node <%s> in a <locale> node
nl: WAARSCHUWING: Ongeldige knoop <%s> in een <locale> knoop

en: Attached schema `%s' to key `%s'
nl: Schema ‘%s’ aan sleutel ‘%s’ bevestigd

en: You must have at least one <locale> entry in a <schema>
nl: U dient tenminste een <locale> item hebben in een <schema>

en: WARNING: failed to install schema `%s', locale `%s': %s
nl: WAARSCHUWING: fout bij installeren schema ‘%s’, locale ‘%s’: %s

en: Installed schema `%s' for locale `%s'
nl: Schema ‘%s’ voor taalgebied ‘%s’ geïnstalleerd

en: WARNING: failed to uninstall schema `%s', locale `%s': %s
nl: WAARSCHUWING: fout bij deïnstalleren schema ‘%s’, taalgebied ‘%s’: %s

en: Uninstalled schema `%s' from locale `%s'
nl: Schema ‘%s’ voor taalgebied ‘%s’ gedeïnstalleerd

en: WARNING: no key specified for schema
nl: WAARSCHUWING: geen sleutel gespecificeerd voor schema

en: WARNING: node <%s> not understood below <%s>
nl: WAARSCHUWING: node <%s> niet begrepen onder <%s>

en: Failed to open `%s': %s
nl: Fout bij openen ‘%s’: %s

en: Document `%s' is empty?
nl: Document ‘%s’ is leeg?

en: Document `%s' has the wrong type of root node (<%s>, should be <%s>)
nl: Document ‘%s’ heeft het verkeerde root-node type (<%s> zou <%s> moeten zijn)

en: Document `%s' has no top level <%s> node
nl: Document ‘%s’ heeft geen topniveau <%s> node

en: WARNING: node <%s> below <%s> not understood
nl: WAARSCHUWING: node <%s> onder <%s> niet begrepen

en: Error syncing configuration data: %s
nl: Fout bij synchroniseren configuratiegegevens: %s

en: Must specify some schema files to install
nl: U moet enkele te installeren schemabestanden specificeren

en: Failed to unset breakage key %s: %s
nl: Fout bij uitzetten breeksleutel %s: %s

en: Must specify some keys to break
nl: U dient enkele kapot te maken sleutels te specificeren

en: Trying to break your application by setting bad values for key:
      %s
nl: Probeer uw toepassing te breken door het instellen van foutieve waarden voor sleutel:
      %s

en: Must specify some directories to break
nl: U dient enkele mappen aan te geven om kapot te maken

en: Trying to break your application by setting bad values for keys in directory:
      %s
nl: Proberen uw toepassing kapot te maken door het instellen van onjuiste waarden voor sleutels in map:
      %s

en: GSettings Data Conversion
nl: GSettings-dataconversie

en: Migrates user settings from GConf to dconf
nl: Gebruikersgegegevens van GConf naar dconf migreren
