gcr - en to af translation catalogue (70 entries)

en: Domain Component
af: Domeinkomponent

en: User ID
af: Gebruiker-ID

en: Email Address
af: E-posadres

en: Date of Birth
af: Geboortedatum

en: Place of Birth
af: Geboorteplek

en: Gender
af: Geslag

en: Country of Citizenship
af: Land van burgerskap

en: Country of Residence
af: Land van verblyf

en: Common Name
af: Noemnaam

en: Surname
af: Van

en: Serial Number
af: Reeksnommer

en: Country
af: Land

en: Street
af: Straat

en: Organization
af: Organisasie

en: Organizational Unit
af: Organisasie-eenheid

en: Title
af: Titel

en: Telephone Number
af: Telefoonnommer

en: Given Name
af: Doopnaam

en: Initials
af: Voorletters

en: Pseudonym
af: Skuilnaam

en: MD2 with RSA
af: MD2 met RSA

en: MD5 with RSA
af: MD5 met RSA

en: SHA1 with RSA
af: SHA1 met RSA

en: SHA1 with DSA
af: SHA1 met DSA

en: Certificate
af: Sertifikaat

en: Yes
af: Ja

en: No
af: Nee

en: Extension
af: Uitbreiding

en: Identifier
af: Identifiseerder

en: Value
af: Waarde

en: Critical
af: Krities

en: Identity
af: Identiteit

en: Verified by
af: Geverifieer deur

en: Expires
af: Verval

note: The subject
en: Subject Name
af: Onderwerpnaam

note: The Issued Parameters
en: Issued Certificate
af: Uitgereikte sertifikaat

en: Version
af: Weergawe

en: Not Valid Before
af: Nie geldig voor

en: Not Valid After
af: Nie geldig ná

note: Signature
en: Signature
af: Handtekening

en: Signature Algorithm
af: Handtekeningalgoritme

en: Signature Parameters
af: Handtekeningparameters

note: Public Key Info
en: Public Key Info
af: Inligting oor publieke sleutel

en: Key Algorithm
af: Sleutelalgoritme

en: Key Parameters
af: Sleutelparameters

en: Key Size
af: Sleutelgrootte

en: Public Key
af: Publieke sleutel

en: The operation was cancelled
af: Die bewerking is gekanselleer

en: Unknown
af: Onbekend

en: Algorithm
af: Algoritme

en: Size
af: Grootte

en: Fingerprint
af: Vingerafdruk

en: Key
af: Sleutel

en: Private RSA Key
af: Privaat RSA-sleutel

en: Private DSA Key
af: Privaat DSA-sleutel

en: Private Key
af: Privaatsleutel

en: Public DSA Key
af: Publieke DSA-sleutel

en: %d bit | %d bits
af[0]: %d bis
af[1]: %d bisse

en: Strength
af: Sterkte

note: Fingerprints
en: Fingerprints
af: Vingerafdrukke

en: Unrecognized or unsupported data.
af: Nieherkende of nieondersteunde data.

en: Could not parse invalid or corrupted data.
af: Kon nie ongeldige of korrupte data ontleed nie.

en: The data is locked
af: Die data is gesluit

en: Password:
af: Wagwoord:

en: Automatically unlock this keyring whenever I'm logged in
af: Ontsluit hierdie sleutelring outomaties wanneer ek aangemeld is

en: Lock this keyring after
af: Sluit hierdie sleutelring ná

en: Lock this keyring if idle for
af: Sluit hierdie sleutelring wanneer ledig vir

en: Lock this keyring when I log out
af: Sluit hierdie sleutelring wanneer en afmeld

note: Translators: The 'minutes' from 'Lock this keyring if idle for x minutes'.
en: minutes
af: minute

en: Unlock
af: Ontsluit
