gnome-keyring - en to he translation catalogue (265 entries)

en: Domain Component
he: רכיב מתחם

en: User ID
he: מזהה משתמש

en: Email Address
he: כתובת דוא״ל

en: Date of Birth
he: תאריך הלידה

en: Place of Birth
he: מקום הלידה

en: Gender
he: מגדר

en: Country of Citizenship
he: ארץ האזרחות

en: Country of Residence
he: ארץ המגורים

en: Common Name
he: שם נפוץ

en: Surname
he: שם משפחה

en: Serial Number
he: מספר סידורי

en: Country
he: ארץ

en: Locality
he: מחוז

en: State
he: מדינה

en: Street
he: רחוב

en: Organization
he: ארגון

en: Organizational Unit
he: יחידה ארגונית

en: Title
he: תפקיד

en: Telephone Number
he: מספר טלפון

en: Given Name
he: שם פרטי

en: Initials
he: ראשי תיבות

en: Generation Qualifier
he: תואר

en: DN Qualifier
he: בעל שם המתחם

en: Pseudonym
he: כינוי

en: MD2 with RSA
he: MD2 עם RSA

en: MD5 with RSA
he: MD5 עם RSA

en: SHA1 with RSA
he: SHA1 עם RSA

en: SHA1 with DSA
he: SHA1 עם DSA

en: Elliptic Curve
he: עקום אליפטי

en: SHA1 with ECDSA
he: SHA1 עם ECDSA

en: SHA224 with ECDSA
he: SHA224 עם ECDSA

en: SHA256 with ECDSA
he: SHA256 עם ECDSA

en: SHA384 with ECDSA
he: SHA384 עם ECDSA

en: SHA512 with ECDSA
he: SHA512 עם ECDSA

en: GOST R 34.11-94 with GOST R 34.10-2001
he: ‫GOST R 34.11-94 עם GOST R 34.10-2001

en: GOST R 34.10-2012 256-bit curve
he: ‫GOST R 34.10-2012 מעל עקום 256 סיביות

en: GOST R 34.10-2012 512-bit curve
he: ‫GOST R 34.10-2012 מעל עקום 512 סיביות

en: GOST R 34.11-2012/256 with GOST R 34.10-2012 256-bit curve
he: ‫GOST R 34.11-2012/256 עם GOST R 34.10-2012 מעל עקום 256 סיביות

en: GOST R 34.11-2012/512 with GOST R 34.10-2012 512-bit curve
he: ‫GOST R 34.11-2012/512 עם GOST R 34.10-2012 מעל עקום 256 סיביות

note: Extended Key Usages
en: Server Authentication
he: אימות שרת

en: Client Authentication
he: אימות לקוח

en: Code Signing
he: חתימת קוד

en: Email Protection
he: הגנת דוא״ל

en: Time Stamping
he: חותמת זמן

en: Error loading PKCS#11 module: %s
he: שגיאה בטעינת PKCS#11:‏ %s

en: Couldn’t initialize PKCS#11 module: %s
he: לא ניתן להפעיל את מודול ה־PKCS#11:‏ %s

en: Couldn’t initialize registered PKCS#11 modules: %s
he: לא ניתן להפעיל את מודולי ה־PKCS#11 הרשומים: %s

en: The URI has invalid encoding.
he: הכתובת הנה בקידוד שגוי.

en: The URI does not have the “pkcs11” scheme.
he: לכתובת אין את הסכמה „pkcs11”.

en: The URI has bad syntax.
he: לכתובת יש תחביר שגוי.

en: The URI has a bad version number.
he: לכתובת יש מספר גרסה שגוי.

en: The stream was closed
he: התזרים נסגר

[ctx: column]
note: later
en: Name
he: שם

[ctx: column]
en: Issued By
he: הונפקה על ידי

[ctx: column]
note: later
en: Expires
he: תפוגה

en: Certificate
he: תעודה

en: Other Name
he: שם אחר

en: XMPP Addr
he: כתובת ה־XMPP

en: DNS SRV
he: שרת DNS

en: Email
he: דוא״ל

en: X400 Address
he: כתובת X400

en: Directory Name
he: שם הספרייה

en: EDI Party Name
he: שם צד ה־EDI

en: URI
he: כתובת ייחודית

en: IP Address
he: כתובת ה־IP

en: Registered ID
he: מזהה רשום

en: Unsupported key type for certificate request
he: סוג המפתח אינו נתמך עבור בקשת האישור

en: The key cannot be used to sign the request
he: לא ניתן להשתמש במפתח כדי לחתום על האישור

en: GnuPG Keyring
he: קבוצת מפתחות GnuPG

en: GnuPG Keyring: %s
he: קבוצת מפתחות GnuPG‏: %s

en: PGP Key
he: מפתח PGP

[ctx: column]
en: Key ID
he: מזהה המפתח

en: Gnupg process exited with code: %d
he: התהליך Gnupg יצא עם הקוד: %d

en: Gnupg process was terminated with signal: %d
he: התהליך Gnupg חוסל עם האות: %d

en: The operation was cancelled
he: הפעולה בוטלה

en: Private Key
he: מפתח פרטי

en: Public Key
he: מפתח ציבורי

en: Certificate Request
he: בקשת אישור

en: Unrecognized or unsupported data.
he: הנתונים אינם מוכרים או שאינם נתמכים.

en: Could not parse invalid or corrupted data.
he: לא ניתן לנתח נתונים שגויים או פגומים.

en: The data is locked
he: הנתונים נעולים

en: Continue
he: המשך

en: Cancel
he: ביטול

en: Unlock password for: %s
he: ססמת שחרור של: %s

en: Unlock private key
he: שחרור מפתח פרטי

en: Enter password to unlock the private key
he: נא למלא ססמה למפתח הפרטי

note: TRANSLATORS: The private key is locked
en: An application wants access to the private key “%s”, but it is locked
he: יישום מעוניין לגשת למפתח הפרטי „%s”, אך הוא נעול

en: Automatically unlock this key whenever I’m logged in
he: לשחרר את המפתח הזה אוטומטית כל עוד המשתמש שלי מחובר למערכת

en: Unlock
he: פתח

en: The unlock password was incorrect
he: ססמת השחרור הייתה שגויה

en: Unnamed
he: ללא שם

en: Enter your OpenSSH passphrase
he: נא למלא את מילת הצופן של ה־OpenSSH שלך

en: Unrecognized or unavailable attributes for key
he: מאפיין בלתי מוכר או בלתי זמין של המפתח

en: Couldn’t build public key
he: לא ניתן לבנות מפתח ציבורי

en: Another prompt is already in progress
he: כבר מתבצע אימות אחר

note: Translators: A pinned certificate is an exception which trusts a given certificate explicitly for a purpose and communication with a certain peer.
en: Couldn’t find a place to store the pinned certificate
he: לא ניתן למצוא את המיקום לאחסון האישור המוצמד

en: Basic Constraints
he: הגבלות בסיסיות

en: Certificate Authority
he: רשות תעודות

en: Yes
he: כן

en: No
he: לא

en: Max Path Length
he: אורך הנתיב המרבי

en: Unlimited
he: מוגבל

en: Extended Key Usage
he: שימוש מורחב במפתח

en: Allowed Purposes
he: מטרות מורשות

en: Subject Key Identifier
he: מזהה מפתח של מקבל התעודה

en: Key Identifier
he: מזהה מפתח

en: Digital signature
he: חתימה דיגיטלית

en: Non repudiation
he: אי־התכחשות

en: Key encipherment
he: הצפנת מפתח

en: Data encipherment
he: הצפנת נתונים

en: Key agreement
he: הסכם מפתח

en: Certificate signature
he: חתימת התעודה

en: Revocation list signature
he: חתימת רשימת השלילה

en: Encipher only
he: להצפין בלבד

en: Decipher only
he: לפענח בלבד

en: Key Usage
he: שימוש במפתח

en: Usages
he: שימושים

en: Subject Alternative Names
he: שמות חלופיים למקבל התעודה

en: Extension
he: הרחבה

en: Identifier
he: מזהה

en: Value
he: ערך

en: Couldn’t export the certificate.
he: לא ניתן לייצא את האישור.

en: Identity
he: זהות

en: Verified by
he: אומת על ידי

en: Expires
he: תפוגה

note: The subject
en: Subject Name
he: שם מקבל התעודה

note: The Issuer
en: Issuer Name
he: שם החותם

note: The Issued Parameters
en: Issued Certificate
he: תעודה שהונפקה

en: Version
he: גרסה

en: Not Valid Before
he: לא תקף לפני

en: Not Valid After
he: לא תקף לאחר

note: Fingerprints
en: Certificate Fingerprints
he: טביעות אצבע של תעודה

note: Public Key Info
en: Public Key Info
he: נתוני מפתח ציבואי

note: Signature
en: Signature
he: חתימה

en: Export Certificate…
he: יצוא אישור…

en: Key Algorithm
he: אלגוריתם המפתח

en: Key Parameters
he: הפרמטרים של המפתח

en: Key Size
he: גודל המפתח

en: Key SHA1 Fingerprint
he: טביעת אצבע של מפתח SHA1

en: Signature Algorithm
he: אלגוריתם החתימה

en: Signature Parameters
he: הפרמטרים של החתימה

en: Critical
he: קריטי

note: The certificate request type
en: Certificate request
he: בקשת אישור

en: Attribute
he: מאפיין

en: Type
he: סוג

en: Challenge
he: אתגר

en: _Details
he: _פרטים

en: Could not display “%s”
he: לא ניתן להציג את „%s”

en: Could not display file
he: לא ניתן להציג את הקובץ

en: Reason
he: סיבה

en: Cannot display a file of this type.
he: לא ניתן להציג קבצים מסוג זה.

en: Elgamal
he: אל־‏גמאל

en: Encrypt
he: הצפנה

en: Sign
he: חתימה

en: Certify
he: אישור

en: Authenticate
he: אימות

[ctx: capability]
en: Disabled
he: מנוטרל

en: Unknown
he: לא ידוע

en: Invalid
he: שגוי

[ctx: ownertrust]
en: Disabled
he: מושבת

en: Revoked
he: נשלל

en: Expired
he: פג

en: Undefined trust
he: מהימנות בלי מוגדרת

en: Distrusted
he: לא מהימן

en: Marginally trusted
he: מהימן באופן גבולי

en: Fully trusted
he: מהימן לגמרי

en: Ultimately trusted
he: מהימן לחלוטין

en: The information in this key has not yet been verified
he: המידע במפתח זה לא אומת

en: This key is invalid
he: מפתח זה שגוי

en: This key has been disabled
he: מפתח זה נוטרל

en: This key has been revoked
he: מפתח זה נשלל

en: This key has expired
he: מפתח זה פג

en: This key is distrusted
he: המפתח אינו מהימן

en: This key is marginally trusted
he: מפתח זה מהימן באופן גבולי

en: This key is fully trusted
he: מפתח זה מהימן לחלוטין

en: This key is ultimately trusted
he: מפתח זה מהימן לחלוטין

en: Key ID
he: מזהה המפתח

en: Algorithm
he: אלגוריתם

en: Created
he: נוצר

en: Expiry
he: תפוגה

en: Capabilities
he: יכולות

en: Owner trust
he: מהימנות הבעלים

en: Name
he: שם

en: Comment
he: הערה

en: User Attribute
he: תכונת המשתמש

en: Size
he: גודל

en: Signature of a binary document
he: חתימה של מסמך בינרי

en: Signature of a canonical text document
he: חתימת מסמך טקסט קנוני

en: Standalone signature
he: חתימה עצמאית

en: Generic certification of key
he: חתימה כללית של מפתח

en: Persona certification of key
he: חתימה אישית של מפתח

en: Casual certification of key
he: חתימה רגילה של מפתח

en: Positive certification of key
he: חתימה חיובית של מפתח

en: Subkey binding signature
he: חתימת איגוד תת־מפתח

en: Primary key binding signature
he: חתימת איגוד מפתח עיקרי

en: Signature directly on key
he: חתימה ישירות על מפתח

en: Key revocation signature
he: חתימת שלילת מפתח

en: Subkey revocation signature
he: חתימת שלילת תת־מפתח

en: Certification revocation signature
he: חתימת שלילת האישור

en: Timestamp signature
he: חתימת טביעת זמן

en: Third-party confirmation signature
he: חתימת אישור צד־שלישי

en: Class
he: מחלקה

en: Local only
he: מקומי בלבד

en: Exportable
he: ניתן לייצוא

en: Revocation Key
he: מפתח שלילה

en: Fingerprint
he: טביעת אצבע

en: Public Subkey
he: תת־מפתח ציבורי

en: Secret Key
he: מפתח סודי

en: Secret Subkey
he: תת־מפתח סודי

en: Initializing…
he: בהליכי הפעלה…

en: Import is in progress…
he: מתבצע ייבוא…

en: Imported to: %s
he: ייובא לתוך: %s

en: Import to: %s
he: ייבוא אל: %s

en: Cannot import because there are no compatible importers
he: לא ניתן לייבא כיוון שאין מייבאים נתמכים

en: No data to import
he: אין נתונים לייבוא

en: Key
he: מפתח

en: Private RSA Key
he: מפתח RSA פרטי

en: Private DSA Key
he: מפתח DSA פרטי

en: Private Elliptic Curve Key
he: מפתח עקום אליפטי פרטי

en: Public DSA Key
he: מפתח DSA ציבורי

en: Public Elliptic Curve Key
he: מפתח עקום אליפטי ציבורי

en: %u bit | %u bits
he[0]: סיבית אחת
he[1]: שתי סיביות
he[2]: ‏‫%u סיביות
he[3]: ‏‫%u סיביות

en: Strength
he: חוזק

note: Fingerprints
en: Fingerprints
he: טביעות אצבע

note: Add our various buttons
en: _Cancel
he: _ביטול

en: _OK
he: _אישור

en: Automatically chosen
he: נבחר אוטומטית

en: The user cancelled the operation
he: המשתמש ביטל את הפעולה

en: In order to import, please enter the password.
he: כדי לייבא, יש להזין את הססמה.

note: The password label
en: Password:
he: ססמה:

en: Token:
he: אסימון:

en: Label:
he: תווית:

en: Import settings
he: ייבוא הגדרות

note: The confirm label
en: Confirm:
he: אימות:

en: Passwords do not match.
he: הססמאות אינן תואמות.

en: Password cannot be blank
he: הססמה לא יכולה להיות ריקה

en: Access Prompt
he: אימות גישה

en: Unlock access to passwords and other secrets
he: שחרור הגישה לססמאות ולסודות אחרים

en: A file already exists with this name.
he: כבר קיים קובץ בשם הזה.

en: Do you want to replace it with a new file?
he: האם ברצונך להחליף אותו בקובץ חדש?

en: _Replace
he: ה_חלפה

en: The operation was cancelled.
he: הפעולה בוטלה.

en: Export certificate
he: יצוא אישור

en: _Save
he: _שמירה

en: Certificate files
he: קובצי אישורים

en: PEM files
he: קובצי PEM

en: Automatically unlock this keyring whenever I’m logged in
he: יש לפתוח קבוצת ססמאות זו באופן אוטומטי בעת הכניסה למערכת

en: Lock this keyring when I log out
he: יש לנעול קבוצת מפתחות זו בעת הניתוק

en: Lock this keyring after
he: נעילת קבוצת ססמאות זו לאחר

en: Lock this keyring if idle for
he: קבוצת ססמאות זו תנעל אם אינה בשימוש למשך

note: Translators: The 'minutes' from 'Lock this keyring if idle for x minutes'.
en: minutes
he: דקות

en: Unlock: %s
he: שחרור: %s

en: Password
he: ססמה

en: The contents of “%s” are locked. In order to view the contents, enter the correct password.
he: התכנים של „%s” נעולים. כדי לצפות בתוכן, יש להזין את הססמה הנכונה.

en: The contents are locked. In order to view the contents, enter the correct password.
he: התכנים נעולים. כדי לצפות בתכנים, נא להזין את הססמה הנכונה.

en: View file
he: להציג קובץ

en: GCR Certificate and Key Viewer
he: ‫CRG - מציג אישורים ומפתחות

en: Show the application's version
he: הצגת גרסת היישום

en: - View certificate and key files
he: - צפייה באישור ובקובצי המפתח

en: Certificate Viewer
he: מציג אישורים

en: The password was incorrect
he: הססמה לא הייתה נכונה

en: Imported
he: ייובא

en: Import failed
he: הייבוא נכשל

en: Import
he: ייבוא

en: _Close
he: _סגירה
