gnome-keyring 0 - en to hr translation catalogue (262 entries)

en: Domain Component
hr: Komponenta domene

en: User ID
hr: ID korisnika

en: Email Address
hr: Adresa e-pošte

en: Date of Birth
hr: Datum rođenja

en: Place of Birth
hr: Mjesto rođenja

en: Gender
hr: Spol

en: Country of Citizenship
hr: Zemlja državljanstva

en: Country of Residence
hr: Zemlja prebivališta

en: Common Name
hr: Uobičajeno ime

en: Surname
hr: Prezime

en: Serial Number
hr: Serijski broj

en: Locality
hr: Mjesto

en: State
hr: Država

en: Street
hr: Ulica

en: Organization
hr: Organizacija

en: Organizational Unit
hr: Jedinica organizacije

en: Title
hr: Naslov

en: Telephone Number
hr: Telefonski broj

en: Given Name
hr: Ime i prezime

en: Initials
hr: Inicijali

en: Generation Qualifier
hr: Generacija kvalifikanta

en: DN Qualifier
hr: DN kvalifikanta

en: Pseudonym
hr: Pseudonim

en: MD2 with RSA
hr: MD2 sa RSA

en: MD5 with RSA
hr: MD5 sa RSA

en: SHA1 with RSA
hr: SHA1 sa RSA

en: SHA1 with DSA
hr: SHA1 sa DSA

en: Elliptic Curve
hr: Elliptička krivulja

en: SHA1 with ECDSA
hr: SHA1 sa ECDSA

en: SHA224 with ECDSA
hr: SHA224 sa ECDSA

en: SHA256 with ECDSA
hr: SHA256 sa ECDSA

en: SHA384 with ECDSA
hr: SHA384 sa ECDSA

en: SHA512 with ECDSA
hr: SHA512 sa ECDSA

en: GOST R 34.11-94 with GOST R 34.10-2001
hr: GOST R 34.11-94 sa GOST R 34.10-2001

en: GOST R 34.10-2012 256-bit curve
hr: GOST R 34.10-2012 256-bitna krivulja

en: GOST R 34.10-2012 512-bit curve
hr: GOST R 34.10-2012 512-bitna krivulja

en: GOST R 34.11-2012/256 with GOST R 34.10-2012 256-bit curve
hr: GOST R 34.11-2012/256 sa GOST R 34.10-2012 256-bitnom krivuljom

en: GOST R 34.11-2012/512 with GOST R 34.10-2012 512-bit curve
hr: GOST R 34.11-2012/512 sa GOST R 34.10-2012 512-bitnom krivuljom

note: Extended Key Usages
en: Server Authentication
hr: Ovjera poslužitelja

en: Client Authentication
hr: Ovjera klijenta

en: Code Signing
hr: Potpisivanje kôdm

en: Email Protection
hr: Zaštita e-pošte

en: Time Stamping
hr: Vremenska oznaka

en: Error loading PKCS#11 module: %s
hr: Greška učitavanja PKCS#11 modula: %s

en: Couldn’t initialize PKCS#11 module: %s
hr: Nemoguće pokretanje PKCS#11 modula: %s

en: Couldn’t initialize registered PKCS#11 modules: %s
hr: Nemoguće pokretanje registrirnoga PKCS#11 modula: %s

en: The URI has invalid encoding.
hr: URI ima pogrešno kôdiranje.

en: The URI does not have the “pkcs11” scheme.
hr: URI ne sadrži “pkcs11” shemu.

en: The URI has bad syntax.
hr: URI ima pogrešnu sintaksu.

en: The URI has a bad version number.
hr: URI ima pogrešni broj inačice.

en: The stream was closed
hr: Strujanje je zatvoreno

[ctx: column]
note: later
en: Name
hr: Naziv

[ctx: column]
en: Issued By
hr: Izdao

[ctx: column]
note: later
en: Expires
hr: Istječe

en: Certificate
hr: Vjerodajnica

en: Other Name
hr: Drugo ime

en: XMPP Addr
hr: XMPP Adresa

en: DNS SRV
hr: DNS POSLUŽITELJ

en: Email
hr: E-pošta

en: X400 Address
hr: X400 adresa

en: Directory Name
hr: Naziv direktorija

en: EDI Party Name
hr: EDI naziv stranke

en: IP Address
hr: IP adresa

en: Registered ID
hr: Registrirani ID

en: Unsupported key type for certificate request
hr: Nepodržana vrsta ključa za zahtjev vjerodajnice

en: The key cannot be used to sign the request
hr: Ključ se ne može koristiti za zahtjev prijave

en: GnuPG Keyring
hr: GnuPG skup ključeva

en: GnuPG Keyring: %s
hr: GnuPG skup ključeva: %s

en: PGP Key
hr: PGP ključ

[ctx: column]
en: Key ID
hr: ID ključa

en: Gnupg process exited with code: %d
hr: Gnupg proces je izašao s kôdom: %d

en: Gnupg process was terminated with signal: %d
hr: Gnupg proces je prekinut sa signalom: %d

en: The operation was cancelled
hr: Radnja je prekinuta

en: Private Key
hr: Privatni ključ

en: Public Key
hr: Javni ključ

en: Certificate Request
hr: Zahtjev vjerodajnice

en: Unrecognized or unsupported data.
hr: Neprepoznat ili nepodržan podatak.

en: Could not parse invalid or corrupted data.
hr: Nemoguća obrada neispravnih ili oštećenih podataka.

en: The data is locked
hr: Podaci su zaključani

en: Continue
hr: Nastavi

en: Cancel
hr: Odustani

en: Unlock password for: %s
hr: Otključaj lozinku za: %s

en: Unlock private key
hr: Otključaj privatni ključ

en: Enter password to unlock the private key
hr: Upišite lozinku kako bi otključali privatni ključ

note: TRANSLATORS: The private key is locked
en: An application wants access to the private key “%s”, but it is locked
hr: Aplikacija želi pristupiti privatnom ključu “%s”, ali on je zaključan

en: Automatically unlock this key whenever I’m logged in
hr: Automatski otključaj ovaj ključ uvijek kada se prijavim

en: Unlock
hr: Otključaj

en: The unlock password was incorrect
hr: Lozinka otključavanja je netočna

en: Unnamed
hr: Bezimeno

en: Enter your OpenSSH passphrase
hr: Upišite svoju OpenSSH lozinku

en: Unrecognized or unavailable attributes for key
hr: Neprepoznata ili nedostupna obilježja ključa

en: Couldn’t build public key
hr: Nemoguća izgradnja javnog ključa

en: Another prompt is already in progress
hr: Drugi upit je već u tijeku

note: Translators: A pinned certificate is an exception which trusts a given certificate explicitly for a purpose and communication with a certain peer.
en: Couldn’t find a place to store the pinned certificate
hr: Nemoguć pronalazak lokacije za pohranu potvrđenih vjerodajnica

en: Basic Constraints
hr: Osnovna ograničenja

en: Certificate Authority
hr: Vjerodajnica ovlasti

en: Yes
hr: Da

en: No
hr: Ne

en: Max Path Length
hr: Najveća duljina putanje

en: Unlimited
hr: Neograničena

en: Extended Key Usage
hr: Proširena upotreba ključa

en: Allowed Purposes
hr: Dopušteni ciljevi

en: Subject Key Identifier
hr: Ključ identifikatora predmeta

en: Key Identifier
hr: Ključ identifikatora

en: Digital signature
hr: Digitalni potpis

en: Non repudiation
hr: Ne odbijanje

en: Key encipherment
hr: Šifriranje ključa

en: Data encipherment
hr: Šifriranje podataka

en: Key agreement
hr: Ključ ugovora

en: Certificate signature
hr: Potpis vjerodajnice

en: Revocation list signature
hr: Popis opoziva vjerodajnica

en: Encipher only
hr: Samo šifriranje

en: Decipher only
hr: Samo dešifriranje

en: Key Usage
hr: Upotreba ključa

en: Usages
hr: Upotreba

en: Subject Alternative Names
hr: Alternativni nazivi predmeta

en: Extension
hr: Proširenje

en: Identifier
hr: Identifikator

en: Value
hr: Vrijednost

en: Couldn’t export the certificate.
hr: Nemoguć izvoz ključeva vjerodajnice.

en: Identity
hr: Identitet

en: Verified by
hr: Provjerio

en: Expires
hr: Istječe

note: The subject
en: Subject Name
hr: Naziv predmeta

note: The Issuer
en: Issuer Name
hr: Naziv izdavatelja

note: The Issued Parameters
en: Issued Certificate
hr: Vjerodajnica izdavatelja

en: Version
hr: Inačica

en: Not Valid Before
hr: Nije valjano prije

en: Not Valid After
hr: Nije valjano poslije

note: Fingerprints
en: Certificate Fingerprints
hr: Otisci vjerodajnice

note: Public Key Info
en: Public Key Info
hr: Informacije javnog ključa

note: Signature
en: Signature
hr: Potpis

en: Export Certificate…
hr: Izvoz vjerodajnice…

en: Key Algorithm
hr: Algoritam ključa

en: Key Parameters
hr: Parametar ključa

en: Key Size
hr: Veličina ključa

en: Key SHA1 Fingerprint
hr: Otisak SHA1 ključa

en: Signature Algorithm
hr: Algoritam potpisa

en: Signature Parameters
hr: Parametri potpisa

en: Critical
hr: Kritično

note: The certificate request type
en: Certificate request
hr: Zahtjev vjerodajnice

en: Attribute
hr: Obilježje

en: Type
hr: Vrsta

en: Challenge
hr: Izazov

en: _Details
hr: _Pojedinosti

en: Could not display “%s”
hr: Nemoguće prikazati “%s”

en: Could not display file
hr: Nemoguć prikaz datoteke

en: Reason
hr: Razlog

en: Cannot display a file of this type.
hr: Nemoguće je prikazati datoteku ove vrste.

en: Encrypt
hr: Šifriraj

en: Sign
hr: Potpis

en: Certify
hr: Potvrda

en: Authenticate
hr: Ovjera

[ctx: capability]
en: Disabled
hr: Onemogućeno

en: Unknown
hr: Nepoznato

en: Invalid
hr: Neispravno

[ctx: ownertrust]
en: Disabled
hr: Onemogućeno

en: Revoked
hr: Opozvano

en: Expired
hr: Istekao

en: Undefined trust
hr: Neodređeno povjerenje

en: Distrusted
hr: Nepouzdan

en: Marginally trusted
hr: Djelomično pouzdan

en: Fully trusted
hr: Potpuno pouzdan

en: Ultimately trusted
hr: Bezuvjetno pouzdan

en: The information in this key has not yet been verified
hr: Informacije u ovom ključu još nisu provjerene

en: This key is invalid
hr: Ovaj ključ je neispravan

en: This key has been disabled
hr: Ovaj ključ je onemogućen

en: This key has been revoked
hr: Ovaj ključ je opozvan

en: This key has expired
hr: Ključ je istekao

en: This key is distrusted
hr: Ovaj ključ je nepouzdan

en: This key is marginally trusted
hr: Ovaj ključ je djelomično pouzdan

en: This key is fully trusted
hr: Ovaj ključ je potpuno pouzdan

en: This key is ultimately trusted
hr: Ovaj ključ je bezuvjetno pouzdan

en: Key ID
hr: ID ključa

en: Algorithm
hr: Algoritam

en: Created
hr: Stvoreno

en: Expiry
hr: Istječe

en: Capabilities
hr: Mogućnosti

en: Owner trust
hr: Povjerenje korisnika

en: Name
hr: Naziv

en: Comment
hr: Komentar

en: User Attribute
hr: Obilježja korisnika

en: Size
hr: Veličina

en: Signature of a binary document
hr: Potpis binarnog dokumenta

en: Signature of a canonical text document
hr: Potpis kanonskog dokumenta teksta

en: Standalone signature
hr: Samostalni potpis

en: Generic certification of key
hr: Izvorna vjerodajnica ključa

en: Persona certification of key
hr: Osobna vjerodajnica ključa

en: Casual certification of key
hr: Povremena vjerodajnica ključa

en: Positive certification of key
hr: Pozitivna vjerodajnica ključa

en: Subkey binding signature
hr: Potpis povezivanja podključa

en: Primary key binding signature
hr: Potpis povezivanja glavnog ključa

en: Signature directly on key
hr: Izravan potpis na ključu

en: Key revocation signature
hr: Potpis opoziva ključa

en: Subkey revocation signature
hr: Potpis opoziva podključa

en: Certification revocation signature
hr: Potpis opoziva vjerodajnice

en: Timestamp signature
hr: Potpis vremenske oznake

en: Third-party confirmation signature
hr: Potpis potvrde treće strane

en: Class
hr: Klasa

en: Local only
hr: Samo lokalno

en: Exportable
hr: Izvezivo

en: Revocation Key
hr: Ključ opoziva

en: Fingerprint
hr: Otisak

en: Public Subkey
hr: Javni podključ

en: Secret Key
hr: Tajni ključ

en: Secret Subkey
hr: Tajni podključ

en: Initializing…
hr: Pokretanje…

en: Import is in progress…
hr: Uvoz je u tijeku…

en: Imported to: %s
hr: Uvezeno u: %s

en: Import to: %s
hr: Uvezi u: %s

en: Cannot import because there are no compatible importers
hr: Nemoguć uvoz jer nema kompatibilnih uvoznika

en: No data to import
hr: Nema podataka za uvoz

en: Key
hr: Ključ

en: Private RSA Key
hr: Privatni RSA ključ

en: Private DSA Key
hr: Privatni DSA ključ

en: Private Elliptic Curve Key
hr: Privatni Elliptička krivulja ključ

en: Public DSA Key
hr: Javni DSA ključ

en: Public Elliptic Curve Key
hr: Javni Elliptička krivulja ključ

en: %u bit | %u bits
hr[0]: %u bit
hr[1]: %u bita
hr[2]: %u bitova

en: Strength
hr: Jačina

note: Fingerprints
en: Fingerprints
hr: Otisci

note: Add our various buttons
en: _Cancel
hr: _Odustani

en: _OK
hr: _U redu

en: Automatically chosen
hr: Automatski odabran

en: The user cancelled the operation
hr: Korisnik je prekinuo radnju

en: In order to import, please enter the password.
hr: Kako bi mogli uvesti, upišite lozinku.

note: The password label
en: Password:
hr: Lozinka:

en: Label:
hr: Naslov:

en: Import settings
hr: Postavke uvoza

note: The confirm label
en: Confirm:
hr: Potvrdi:

en: Passwords do not match.
hr: Lozinke se ne podudaraju.

en: Password cannot be blank
hr: Lozinka ne može biti prazna

en: Access Prompt
hr: Upit pristupa

en: Unlock access to passwords and other secrets
hr: Otključaj pristup lozinkama i drugim tajnama

en: A file already exists with this name.
hr: Datoteka već postoji sa ovime nazivom.

en: Do you want to replace it with a new file?
hr: Želite li ju zamijeniti s novom datotekom?

en: _Replace
hr: _Zamijeni

en: The operation was cancelled.
hr: Radnja je prekinuta.

en: Export certificate
hr: Izvoz vjerodajnice

en: _Save
hr: _Spremi

en: Certificate files
hr: Datoteke vjerodajnice

en: PEM files
hr: PEM datoteke

en: Automatically unlock this keyring whenever I’m logged in
hr: Automatski otključaj ovaj skup ključeva kada se prijavim

en: Lock this keyring when I log out
hr: Zaključaj ovaj skup ključeva kada se odjavim

en: Lock this keyring after
hr: Zaključaj ovaj skup ključeva nakon

en: Lock this keyring if idle for
hr: Zaključaj ovaj skup ključeva ako je neaktivno

note: Translators: The 'minutes' from 'Lock this keyring if idle for x minutes'.
en: minutes
hr: minuta

en: Unlock: %s
hr: Otključaj: %s

en: Password
hr: Lozinka

en: The contents of “%s” are locked. In order to view the contents, enter the correct password.
hr: Sadržaj “%s” je zaključan. Kako bi vidjeli sadržaj, upišite ispravnu lozinku.

en: The contents are locked. In order to view the contents, enter the correct password.
hr: Sadržaj je zaključan. Kako bi vidjeli sadržaj, upišite ispravnu lozinku.

en: View file
hr: Prikaži datoteku

en: GCR Certificate and Key Viewer
hr: GCR vjerodajnica i preglednik ključeva

en: Show the application's version
hr: Prikaži inačicu aplikacije

en: [file...]
hr: [datoteka...]

en: - View certificate and key files
hr: - Pregledavajte datoteke vjerodajnica i ključeva

en: Certificate Viewer
hr: Preglednik vjerodajnica

en: The password was incorrect
hr: Lozinka je netočna

en: Imported
hr: Uvezeno

en: Import failed
hr: Neuspjeli uvoz

en: Import
hr: Uvoz

en: _Close
hr: _Zatvori
