gcr - en to pl translation catalogue (264 entries)

en: Domain Component
pl: Składnik domeny

en: User ID
pl: Identyfikator użytkownika

en: Email Address
pl: Adres e-mail

en: Date of Birth
pl: Data urodzenia

en: Place of Birth
pl: Miejsce urodzenia

en: Gender
pl: Płeć

en: Country of Citizenship
pl: Obywatelstwo

en: Country of Residence
pl: Kraj zamieszkania

en: Common Name
pl: Nazwa powszechna

en: Surname
pl: Nazwisko

en: Serial Number
pl: Numer seryjny

en: Country
pl: Kraj

en: Locality
pl: Region

en: State
pl: Stan

en: Street
pl: Ulica

en: Organization
pl: Organizacja

en: Organizational Unit
pl: Jednostka organizacyjna

en: Title
pl: Tytuł

en: Telephone Number
pl: Numer telefonu

en: Given Name
pl: Imię

en: Initials
pl: Inicjały

en: Generation Qualifier
pl: Przydomek pokolenia

en: DN Qualifier
pl: Kwalifikator DN

en: Pseudonym
pl: Pseudonim

en: MD2 with RSA
pl: MD2 z RSA

en: MD5 with RSA
pl: MD5 z RSA

en: SHA1 with RSA
pl: SHA1 z RSA

en: SHA1 with DSA
pl: SHA1 z DSA

en: Elliptic Curve
pl: Krzywa eliptyczna

en: SHA1 with ECDSA
pl: SHA1 z ECDSA

en: SHA224 with ECDSA
pl: SHA224 z ECDSA

en: SHA256 with ECDSA
pl: SHA256 z ECDSA

en: SHA384 with ECDSA
pl: SHA384 z ECDSA

en: SHA512 with ECDSA
pl: SHA512 z ECDSA

en: GOST R 34.11-94 with GOST R 34.10-2001
pl: GOST R 34.11-94 z GOST R 34.10-2001

en: GOST R 34.10-2012 256-bit curve
pl: GOST R 34.10-2012 o krzywej 256-bitowej

en: GOST R 34.10-2012 512-bit curve
pl: GOST R 34.10-2012 o krzywej 512-bitowej

en: GOST R 34.11-2012/256 with GOST R 34.10-2012 256-bit curve
pl: GOST R 34.11-2012/256 z GOST R 34.10-2012 o krzywej 256-bitowej

en: GOST R 34.11-2012/512 with GOST R 34.10-2012 512-bit curve
pl: GOST R 34.11-2012/512 z GOST R 34.10-2012 o krzywej 512-bitowej

note: Extended Key Usages
en: Server Authentication
pl: Uwierzytelnienie serwera

en: Client Authentication
pl: Uwierzytelnienie klienta

en: Code Signing
pl: Podpisywanie kodu

en: Email Protection
pl: Ochrona poczty e-mail

en: Time Stamping
pl: Odstępy czasowe

en: Error loading PKCS#11 module: %s
pl: Błąd podczas wczytywania modułu PKCS#11: %s

en: Couldn’t initialize PKCS#11 module: %s
pl: Nie można zainicjować modułu PKCS#11: %s

en: Couldn’t initialize registered PKCS#11 modules: %s
pl: Nie można zainicjować zarejestrowanych modułów PKCS#11: %s

en: The URI has invalid encoding.
pl: Adres URI ma nieprawidłową kodowanie.

en: The URI does not have the “pkcs11” scheme.
pl: Adres URI nie ma schematu „pkcs11”.

en: The URI has bad syntax.
pl: Adres URI ma błędną składnię.

en: The URI has a bad version number.
pl: Adres URI ma błędny numer wersji.

en: The stream was closed
pl: Potok został zamknięty

[ctx: column]
note: later
en: Name
pl: Nazwa

[ctx: column]
en: Issued By
pl: Wydane przez

[ctx: column]
note: later
en: Expires
pl: Wygasa

en: Certificate
pl: Certyfikat

en: Other Name
pl: Inna nazwa

en: XMPP Addr
pl: Adres XMPP

en: DNS SRV
pl: Serwer DNS

en: Email
pl: E-mail

en: X400 Address
pl: Adres X400

en: Directory Name
pl: Nazwa katalogu

en: EDI Party Name
pl: Nazwa partii EDI

en: URI
pl: Adres URI

en: IP Address
pl: Adres IP

en: Registered ID
pl: Zarejestrowany identyfikator

en: Unsupported key type for certificate request
pl: Nieobsługiwany typ klucza dla żądania certyfikatu

en: The key cannot be used to sign the request
pl: Klucz nie może zostać użyty do podpisania żądania

en: GnuPG Keyring
pl: Baza kluczy GnuPG

en: GnuPG Keyring: %s
pl: Baza kluczy GnuPG: %s

en: PGP Key
pl: Klucz PGP

[ctx: column]
en: Key ID
pl: Identyfikator klucza

en: Gnupg process exited with code: %d
pl: Proces gnupg został zakończony z kodem: %d

en: Gnupg process was terminated with signal: %d
pl: Proces gnupg został zakończony za pomocą sygnału: %d

en: The operation was cancelled
pl: Anulowano działanie

en: Private Key
pl: Klucz prywatny

en: Public Key
pl: Klucz publiczny

en: Certificate Request
pl: Żądanie certyfikatu

en: Unrecognized or unsupported data.
pl: Nierozpoznane lub nieobsługiwane dane.

en: Could not parse invalid or corrupted data.
pl: Nie można przetworzyć nieprawidłowych lub uszkodzonych danych.

en: The data is locked
pl: Dane są zablokowane

en: Continue
pl: Kontynuuj

en: Cancel
pl: Anuluj

en: Unlock password for: %s
pl: Hasło odblokowania dla: %s

en: Unlock private key
pl: Odblokowanie klucza prywatnego

en: Enter password to unlock the private key
pl: Proszę podać hasło, aby odblokować klucz prywatny

note: TRANSLATORS: The private key is locked
en: An application wants access to the private key “%s”, but it is locked
pl: Program chce uzyskać dostęp do klucza prywatnego „%s”, ale jest zablokowany

en: Automatically unlock this key whenever I’m logged in
pl: Automatyczne odblokowanie tego klucza po zalogowaniu

en: Unlock
pl: Odblokuj

en: The unlock password was incorrect
pl: Niepoprawne hasło odblokowania

en: Unnamed
pl: Bez nazwy

en: Enter your OpenSSH passphrase
pl: Proszę podać hasło OpenSSH

en: Unrecognized or unavailable attributes for key
pl: Nierozpoznane lub niedostępne atrybuty dla klucza

en: Couldn’t build public key
pl: Nie można zbudować klucza publicznego

en: Another prompt is already in progress
pl: Trwa już inne zapytanie

note: Translators: A pinned certificate is an exception which trusts a given certificate explicitly for a purpose and communication with a certain peer.
en: Couldn’t find a place to store the pinned certificate
pl: Nie można odnaleźć położenie do przechowywania przypiętego certyfikatu

en: Basic Constraints
pl: Podstawowe ograniczenia

en: Certificate Authority
pl: Ośrodek certyfikacji

en: Yes
pl: Tak

en: No
pl: Nie

en: Max Path Length
pl: Maksymalna długość ścieżki

en: Unlimited
pl: Bez ograniczenia

en: Extended Key Usage
pl: Rozszerzone zastosowanie klucza

en: Allowed Purposes
pl: Dozwolone zastosowania

en: Subject Key Identifier
pl: Identyfikator klucza tematu

en: Key Identifier
pl: Identyfikator klucza

en: Digital signature
pl: Podpis cyfrowy

en: Non repudiation
pl: Niezaprzeczalność

en: Key encipherment
pl: Szyfrowanie klucza

en: Data encipherment
pl: Szyfrowanie danych

en: Key agreement
pl: Umowa klucza

en: Certificate signature
pl: Podpis certyfikatu

en: Revocation list signature
pl: Podpis listy unieważnień

en: Encipher only
pl: Tylko szyfrowanie

en: Decipher only
pl: Tylko odszyfrowywanie

en: Key Usage
pl: Zastosowanie klucza

en: Usages
pl: Zastosowania

en: Subject Alternative Names
pl: Alternatywne nazwy tematu

en: Extension
pl: Rozszerzenie

en: Identifier
pl: Identyfikator

en: Value
pl: Wartość

en: Couldn’t export the certificate.
pl: Nie można wyeksportować certyfikatu.

en: Identity
pl: Tożsamość

en: Verified by
pl: Sprawdzone przez

en: Expires
pl: Wygasa

note: The subject
en: Subject Name
pl: Nazwa podmiotu

note: The Issuer
en: Issuer Name
pl: Nazwa wydawcy

note: The Issued Parameters
en: Issued Certificate
pl: Wydany certyfikat

en: Version
pl: Wersja

en: Not Valid Before
pl: Nieważny przed

en: Not Valid After
pl: Nieważny po

note: Fingerprints
en: Certificate Fingerprints
pl: Odciski certyfikatu

note: Public Key Info
en: Public Key Info
pl: Informacje o kluczu publicznym

note: Signature
en: Signature
pl: Podpis

en: Export Certificate…
pl: Wyeksportuj certyfikat…

en: Key Algorithm
pl: Algorytm klucza

en: Key Parameters
pl: Parametry klucza

en: Key Size
pl: Rozmiar klucza

en: Key SHA1 Fingerprint
pl: Odcisk klucza SHA1

en: Signature Algorithm
pl: Algorytm podpisu

en: Signature Parameters
pl: Parametry podpisu

en: Critical
pl: Krytyczne

note: The certificate request type
en: Certificate request
pl: Żądanie certyfikatu

en: Attribute
pl: Atrybut

en: Type
pl: Typ

en: Challenge
pl: Wyzwanie

en: _Details
pl: _Szczegóły

en: Could not display “%s”
pl: Nie można wyświetlić „%s”

en: Could not display file
pl: Nie można wyświetlić pliku

en: Reason
pl: Przyczyna

en: Cannot display a file of this type.
pl: Nie można wyświetlić pliku tego typu.

en: Elgamal
pl: ElGamal

en: Encrypt
pl: Zaszyfruj

en: Sign
pl: Podpisz

en: Certify
pl: Certyfikuj

en: Authenticate
pl: Uwierzytelnij

[ctx: capability]
en: Disabled
pl: Wyłączona

en: Unknown
pl: Nieznany

en: Invalid
pl: Nieprawidłowy

[ctx: ownertrust]
en: Disabled
pl: Wyłączone

en: Revoked
pl: Unieważniony

en: Expired
pl: Wygasły

en: Undefined trust
pl: Nieokreślone zaufanie

en: Distrusted
pl: Niezaufany

en: Marginally trusted
pl: Częściowo zaufany

en: Fully trusted
pl: W pełni zaufany

en: Ultimately trusted
pl: Bezwzględnie zaufany

en: The information in this key has not yet been verified
pl: Informacje w tym kluczu nie zostały jeszcze sprawdzone

en: This key is invalid
pl: Ten klucz jest nieprawidłowy

en: This key has been disabled
pl: Ten klucz został wyłączony

en: This key has been revoked
pl: Ten klucz został unieważniony

en: This key has expired
pl: Ten klucz wygasł

en: This key is distrusted
pl: Ten klucz jest niezaufany

en: This key is marginally trusted
pl: Ten klucz jest częściowo zaufany

en: This key is fully trusted
pl: Ten klucz jest w pełni zaufany

en: This key is ultimately trusted
pl: Ten klucz jest bezwzględnie zaufany

en: Key ID
pl: Identyfikator klucza

en: Algorithm
pl: Algorytm

en: Created
pl: Utworzono

en: Expiry
pl: Wygasa

en: Capabilities
pl: Możliwości

en: Owner trust
pl: Zaufanie właściciela

en: Name
pl: Nazwa

en: Comment
pl: Komentarz

en: User Attribute
pl: Atrybut użytkownika

en: Size
pl: Rozmiar

en: Signature of a binary document
pl: Podpis dokumentu binarnego

en: Signature of a canonical text document
pl: Podpis wzorcowego dokumentu tekstowego

en: Standalone signature
pl: Oddzielny podpis

en: Generic certification of key
pl: Ogólna certyfikacja klucza

en: Persona certification of key
pl: Osobista certyfikacja klucza

en: Casual certification of key
pl: Zwykła certyfikacja klucza

en: Positive certification of key
pl: Pozytywna certyfikacja klucza

en: Subkey binding signature
pl: Podpis dowiązania podklucza

en: Primary key binding signature
pl: Podpis dowiązania głównego klucza

en: Signature directly on key
pl: Podpis bezpośrednio na kluczu

en: Key revocation signature
pl: Podpis unieważnienia klucza

en: Subkey revocation signature
pl: Podpis unieważnienia podklucza

en: Certification revocation signature
pl: Podpis unieważnienia certyfikatu

en: Timestamp signature
pl: Podpis daty

en: Third-party confirmation signature
pl: Podpis potwierdzenia firmy trzeciej

en: Class
pl: Klasa

en: Local only
pl: Tylko lokalne

en: Exportable
pl: Można eksportować

en: Revocation Key
pl: Klucz unieważnienia

en: Fingerprint
pl: Odcisk

en: Public Subkey
pl: Podklucz publiczny

en: Secret Key
pl: Tajny klucz

en: Secret Subkey
pl: Tajny podklucz

en: Initializing…
pl: Inicjowanie…

en: Import is in progress…
pl: Trwa importowanie…

en: Imported to: %s
pl: Zaimportowano do: %s

en: Import to: %s
pl: Importowanie do: %s

en: Cannot import because there are no compatible importers
pl: Nie można zaimportować, ponieważ brak zgodnych programów importujących

en: No data to import
pl: Brak danych do zaimportowania

en: Key
pl: Klucz

en: Private RSA Key
pl: Klucz prywatny RSA

en: Private DSA Key
pl: Klucz prywatny DSA

en: Private Elliptic Curve Key
pl: Prywatny klucz krzywej eliptycznej

en: Public DSA Key
pl: Klucz publiczny DSA

en: Public Elliptic Curve Key
pl: Publiczny klucz krzywej eliptycznej

en: %u bit | %u bits
pl[0]: %u bit
pl[1]: %u bity
pl[2]: %u bitów

en: Strength
pl: Siła

note: Fingerprints
en: Fingerprints
pl: Odciski

note: Add our various buttons
en: _Cancel
pl: _Anuluj

en: Automatically chosen
pl: Wybór automatyczny

en: The user cancelled the operation
pl: Użytkownik anulował działanie

en: In order to import, please enter the password.
pl: Proszę podać hasło, aby zaimportować.

note: The password label
en: Password:
pl: Hasło:

en: Label:
pl: Etykieta:

en: Import settings
pl: Ustawienia importowania

note: The confirm label
en: Confirm:
pl: Potwierdzenie:

en: Passwords do not match.
pl: Hasła się nie zgadzają.

en: Password cannot be blank
pl: Hasło nie może być puste

en: Access Prompt
pl: Zapytanie o hasło

en: Unlock access to passwords and other secrets
pl: Odblokowanie dostępu do haseł

en: A file already exists with this name.
pl: Plik o tej nazwie już istnieje.

en: Do you want to replace it with a new file?
pl: Zastąpić go nowym plikiem?

en: _Replace
pl: _Zastąp

en: The operation was cancelled.
pl: Anulowano działanie.

en: Export certificate
pl: Eksport certyfikatu

en: _Save
pl: _Zapisz

en: Certificate files
pl: Pliki certyfikatu

en: PEM files
pl: Pliki PEM

en: Automatically unlock this keyring whenever I’m logged in
pl: Automatyczne odblokowanie tej bazy kluczy po zalogowaniu

en: Lock this keyring when I log out
pl: Zablokowanie tej bazy kluczy po wylogowaniu

en: Lock this keyring after
pl: Zablokowanie tej bazy kluczy po

en: Lock this keyring if idle for
pl: Zablokowanie tej bazy kluczy w razie bezczynności przez

note: Translators: The 'minutes' from 'Lock this keyring if idle for x minutes'.
en: minutes
pl: min

en: Unlock: %s
pl: Odblokowanie: %s

en: Password
pl: Hasło

en: The contents of “%s” are locked. In order to view the contents, enter the correct password.
pl: Treść pliku „%s” jest zablokowana. Aby ją wyświetlić, należy podać poprawne hasło.

en: The contents are locked. In order to view the contents, enter the correct password.
pl: Treść jest zablokowana. Aby ją wyświetlić, należy podać poprawne hasło.

en: View file
pl: Wyświetl plik

en: GCR Certificate and Key Viewer
pl: Przeglądarka certyfikatów i kluczy GCR

en: Show the application's version
pl: Wyświetla wersję programu

en: [file...]
pl: [plik…]

en: - View certificate and key files
pl: — wyświetla pliki certyfikatów i kluczy

en: Certificate Viewer
pl: Przeglądarka certyfikatów

en: The password was incorrect
pl: Niepoprawne hasło

en: Imported
pl: Zaimportowano

en: Import failed
pl: Zaimportowanie się nie powiodło

en: Import
pl: Zaimportuj

en: _Close
pl: Za_mknij
