gdebi - en to et translation catalogue (87 entries)

en: gdebi error, file not found: %s
et: gdebi viga, faili ei leitud: %s

en: Need to be root to install packages
et: Pakettide paigaldamiseks peab olema juure õigustes

en: Auto close when the install is finished
et: Automaatne sulgemine kui tarkvara on paigaldatud

en: Remove package
et: Paketi eemaldamine

en: Software index is broken
et: Tarkvara indeks on katki

en: GPL, see /usr/share/common-licenses/GPL
et: GPL, vaata /usr/share/common-licenses/GPL

en: Details
et: Üksikasjad

en: Package Installer
et: Paketti paigaldus

en: _File
et: _Fail

en: _Open…
et: _Avamine..

en: _Edit
et: R_edigeerimine

en: _Help
et: Abi

note: first, we load all the default descriptions -- pyuic doesn't use gettext as default (FIXME, copy code from language-selector)
en: Package:
et: Pakk:

en: _Details
et: _Detailid

en: Status:
et: Olek:

en: Description:
et: Kirjeldus:

note: img = Gtk.Image() img.set_from_stock(Gtk.STOCK_APPLY,Gtk.IconSize.BUTTON) self.button_install.set_image(img)
en: _Install Package
et: Paketi pa_igaldus

en: _Remove Package
et: Paketi e_emaldus

en: _Download Package
et: Paketi allalaa_dimine

en: Description
et: Kirjeldus

en: <b>Version:</b>
et: <b>Versioon:</b>

en: <b>Maintainer:</b>
et: <b>Hooldaja:</b>

en: <b>Priority:</b>
et: <b>Prioriteet:</b>

en: <b>Section:</b>
et: <b>Sektsioon:</b>

en: <b>Size:</b>
et: <b>Suurus:</b>

en: Included files
et: Sisalduvad failid

en: GDebi Package Installer
et: GDebi Paketipaigaldus

note: Translators: it's for missing entries in the deb package, e.g. a missing "Maintainer" field
en: %s is not available
et: %s ei ole saadaval

en: Copy selected text
et: Valitud teksti kopeerimine

en: Loading...
et: Laen..

en: Can not download as root
et: Ei saa alla laadida juurkasutaja õigustes

en: Remote packages can not be downloaded when running as root. Please try again as a normal user.
et: Kaugpakette ei saa alla laadida, kui töötada administraatorina. Palun proovige uuesti tavakasutajana.

en: Downloading package
et: Paki allalaadimine

en: Download failed
et: Allalaadimine nurjus

en: Downloading the package failed: file '%s' '%s'
et: Paki allalaadimine nurjus: fail '%s' '%s'

note: set window title set name
en: Package Installer - %s
et: Paketipaigaldus- %s

en: Error reading filelist
et: Viga faililugemisel

en: Error:
et: Viga:

en: Same version is already installed
et: Sama versioon on juba paigaldatud

en: _Reinstall Package
et: _Taaspaigaldamine

en: <b>To be removed: %s</b>
et: <b>Eemaldatavad: %s</b>

en: To be installed: %s
et: Paigaldatavad: %s

en: Open Software Package
et: Avatud Tarkvara Pakett

en: Software packages
et: Tarkvara paketid

en: Dependency problems
et: Sõltuvusprobleemid

en: File not found
et: Faili ei leitud

en: Installing package file...
et: Paketi paigaldamine..

en: Removing package...
et: Paketi eemaldamine..

en: You need to grant administrative rights to install software
et: Sa vajad administratiivseid õigusi, et paigaldada tarkvara

en: You need to grant administrative rights to remove software
et: Sa vajad administratiivseid õigusi, et eemaldada seda tarkvara

en: Failed to install package file
et: Viga paketi paigladamisel

en: Failed to remove package
et: Viga paketi eemaldamisel

note: errMsg = "%s" % msg
en: Could not download all required files
et: Ei suuda allalaadida kõiki vajalikke faile

en: Please check your internet connection or installation medium.
et: Palun kontrolli internetiühendust või paigaldusmeediumi.

en: Could not install all dependencies
et: Ei suuda paigaldada kõiki sõltuvusi

en: Installing %s
et: Paigaldamine %s

en: Removing %s
et: %s eemaldamine

note: self.label_action.set_markup("<b><big>"+_("Package installed")+"</big></b>") show the button self.button_deb_install_close.set_sensitive(True) self.button_deb_install_close.grab_default()
en: Installation finished
et: Paigaldamine on lõpetatud

en: Removal finished
et: Eemaldamine on valmis

en: Package '%s' was installed
et: Pakett '%s' on paigaldatud

en: Package '%s' was removed
et: Pakett '%s' on eemaldatud

en: Failed to install package '%s'
et: Viga paketi '%s' paigaldamisel

en: Failed to remove package '%s'
et: Viga paketi '%s' eemaldamisel

en: Installation complete
et: Paigaldamine on tehtud

en: Removal complete
et: Eemaldamine on valmis

note: ui
en: Installing '%s'...
et: Installime '%s'...

en: Removing '%s'...
et: Eemaldame '%s'...

en: Installing dependencies...
et: Sõltuvuste paigaldamine..

en: Downloading additional package files...
et: Pakettide allalaadimine..

note: print "mediaChange %s %s" % (medium, drive)
en: Please insert '%s' into the drive '%s'
et: Palun sisesta '%s' seadmesse '%s'

en: No description is available
et: Kirjeldus pole saadaval

en: Included Files
et: Sisalduvad failid

en: &Install Package
et: Pak&i paigaldus

en: &Download Package
et: &Paketti allalaadimine

en: The package file does not exist
et: Paketifaili ei ole olemas

note: self.textLabel1_3_2.setText(_("Same version is already installed"))
en: &Reinstall Package
et: &Taaspaigaldamine

en: Re&install Package
et: Uuest&ipaigaldus

en: To be removed: %s
et: Eemaldada: %s

en: Broken dependencies
et: Katkised sõltuvused

en: Your system has broken dependencies. This application can not continue until this is fixed. To fix it run 'gksudo synaptic' or 'sudo apt-get install -f' in a terminal window.
et: Sinu süsteem sisaldab katkiseid sõltuvusi. See rakendus ei suuda jätkata seniks kuni ta on fikseeritud.  Fikseerimiseks käivita 'gksudo synaptic'

en: '%s' is not a Debian package
et: '%s' ei ole Debiani pakett

en: Could not open '%s'
et: Ei suuda avada '%s'

en: Same version is available in a software channel
et: Sama versioon on saadaval tarkvara kanalil

en: An older version is available in a software channel
et: Vanem versioon on saadaval tarkvara kanalil

en: All dependencies are satisfied
et: Kõik sõltuvused on rahuldatud

en: Please close the other application e.g. 'Update Manager', 'aptitude' or 'Synaptic' first.
et: Palun sulge esiteks teised rakendused nt. "Uuenduse rakendus', 'aptitude' või 'Synaptic' .

note: change = QMessageBox.question(None, _("Media Change"), msg, QMessageBox.Ok, QMessageBox.Cancel)
en: Media Change
et: Meediavahetus
