gdebi - en to cs translation catalogue (139 entries)

en: usage: %prog [options] filename
    For a graphical version run gdebi-gtk
cs: použití: %prog [volby] název_souboru
    Pro grafickou verzi spusťte gdebi-gtk

en: Run non-interactive (dangerous!)
cs: Spustit neinteraktivně (nebezpečné!)

en: Set an APT configuration option
cs: Nastavit konfigurační volbu APT

en: Do not show progress information
cs: Nezobrazovat informace o průběhu

en: Simulate only and print a apt-get install compatible line to stderr
cs: Pouze simulovat a vypsat řádek kompatibilní s apt-get install do stderr

en: Use alternative root dir
cs: Použít alternativní kořenový adresář

en: gdebi error, file not found: %s
cs: chyba gdebi, nenalezen soubor: %s

en: Need to be root to install packages
cs: Pro instalaci balíků musíte být root

en: Do you want to install the software package? [y/N]:
cs: Přejete si nainstalovat balík? [a/N]:

en: Auto close when the install is finished
cs: Automaticky zavřít po dokončení instalace

en: Use alternative datadir
cs: Použít alternativní datový adresář

en: Remove package
cs: Odstranit balíček

en: Software index is broken
cs: Index softwaru je poškozen

en: This is a major failure of your software management system. Please check for broken packages with synaptic, check the file permissions and correctness of the file '/etc/apt/sources.list' and reload the software information with: 'sudo apt-get update' and 'sudo apt-get install -f'.
cs: Toto je zásadní chyba vašeho systému správy softwaru. Prosím zkontrolujte poškozené balíky synapticem, zkontrolujte oprávnění a správnost souboru '/etc/apt/sources.list' a obnovte informace o softwaru příkazy: 'sudo apt-get update' a 'sudo apt-get install -f'.

en: Install and view software packages
cs: Instalovat a prohlížet balíky

en: GPL, see /usr/share/common-licenses/GPL
cs: GPL, viz /usr/share/common-licenses/GPL

en: Terminal
cs: Terminál

en: Automatically close after the changes have been successfully applied
cs: Automaticky zavřít po úspěšném provedení změn

en: Details
cs: Podrobnosti

en: <b>To install the following changes are required:</b>
cs: <b>Pro instalaci je zapotřebí následujících změn:</b>

en: Package Installer
cs: Instalátor balíků

en: _File
cs: _Soubor

en: _Open…
cs: _Otevřít…

en: _Refresh
cs: O_bnovit

en: _Edit
cs: _Upravit

en: _Help
cs: Nápo_věda

note: first, we load all the default descriptions -- pyuic doesn't use gettext as default (FIXME, copy code from language-selector)
en: Package:
cs: Balíček:

en: _Details
cs: Po_drobnosti

en: Status:
cs: Stav:

en: Description:
cs: Popis:

note: img = Gtk.Image() img.set_from_stock(Gtk.STOCK_APPLY,Gtk.IconSize.BUTTON) self.button_install.set_image(img)
en: _Install Package
cs: Na_instalovat balík

en: _Remove Package
cs: _Odstranit balíček

en: _Download Package
cs: _Stáhnout balík

en: Description
cs: Popis

en: <b>Version:</b>
cs: <b>Verze:</b>

en: <b>Maintainer:</b>
cs: <b>Správce:</b>

en: <b>Priority:</b>
cs: <b>Priorita:</b>

en: <b>Section:</b>
cs: <b>Sekce:</b>

en: <b>Size:</b>
cs: <b>Velikost:</b>

en: Included files
cs: Obsažené soubory

en: GDebi Package Installer
cs: Instalátor balíků GDebi

note: Translators: it's for missing entries in the deb package, e.g. a missing "Maintainer" field
en: %s is not available
cs: %s není k dispozici

en: Copy selected text
cs: Kopírovat vybraný text

en: Loading...
cs: Načítání...

en: Can not download as root
cs: Nelze stáhnout jako uživatel root

en: Remote packages can not be downloaded when running as root. Please try again as a normal user.
cs: Vzdálené balíky nelze stahovat, pokud jste přihlášeni jako root. Zkuste to prosím znovu jako normální uživatel.

en: Downloading package
cs: Stahování balíku

en: Download failed
cs: Stahování selhalo

en: Downloading the package failed: file '%s' '%s'
cs: Stažení balíku se nezdařilo: soubor '%s' '%s'

note: set window title set name
en: Package Installer - %s
cs: Instalátor balíků - %s

en: Package control data
cs: Kontrolní data balíku

en: Upstream data
cs: Data z upstreamu

en: Error reading filelist
cs: Chyba při čtení seznamu souborů

en: Error:
cs: Chyba:

en: Error: no longer provides
cs: Chyba: již neposkytuje

en: Same version is already installed
cs: Stejná verze je již nainstalovaná

en: _Reinstall Package
cs: _Přeinstalovat balík

en: Selection is a directory
cs: Vybrali jste adresář

en: Error reading file content '%s'
cs: Chyba při čtení obsahu souboru '%s'

en: File content can not be extracted
cs: Obsah souboru nelze rozbalit

en: <b>To be removed: %s</b>
cs: <b>K odstranění: %s</b>

en: To be installed: %s
cs: K instalaci: %s

en: Open Software Package
cs: Otevřít balík

en: Software packages
cs: Softwarové balíky

en: Dependency problems
cs: Problémy se závislostí

en: One or more packages are required by %s, it cannot be removed.
cs: Jeden nebo více balíčků je vyžadováno od %s, nemůže být odstraněn.

en: File not found
cs: Soubor nenalezen

en: You tried to install a file that does not (or no longer) exist.
cs: Pokoušíte se nainstalovat soubor, který (již) neexistuje.

en: Installing package file...
cs: Instalování balíku...

en: Removing package...
cs: Odstraňování balíčku...

en: Install unauthenticated software?
cs: Instalovat neověřený software?

en: Malicious software can damage your data and take control of your system.
    
    The packages below are not authenticated and could therefore be of malicious nature.
cs: Škodlivý software může poškodit vaše data a převzít kontrolu nad vaším systémem.
    
    Níže uvedené balíky nejsou ověřené a mohou být tudíž potencionálně nebezpečné.

en: You need to grant administrative rights to install software
cs: Musíte udělit správcovská oprávnění pro instalaci softwaru

en: 
    It is a possible security risk to install packages files manually.
    Install software from trustworthy software distributors only.
cs: 
    Ruční instalace balíků je možné bezpečnostní riziko.
    Instalujte pouze software získaný z důvěryhodných zdrojů.

en: You need to grant administrative rights to remove software
cs: Musíte mít přidělena administrátorská práva pro smazání softwaru

en: It is a possible risk to remove packages.
cs: Je možné riziko při odstranění balíčků.

en: Failed to install package file
cs: Instalace balíku selhala

en: Failed to remove package
cs: Chyba při odstraňování balíčku

note: errMsg = "%s" % msg
en: Could not download all required files
cs: Nelze stáhnout všechny požadované soubory

en: Please check your internet connection or installation medium.
cs: Zkontrolujte prosím vaše internetové připojení nebo instalační médium.

en: Could not install all dependencies
cs: Nelze nainstalovat všechny závislosti

en: Usually this is related to an error of the software distributor. See the terminal window for more details.
cs: Toto se obvykle vztahuje k nějaké chybě dodavatele softwaru. Podívejte se do terminálového okna na přesnější informace.

en: Installing %s
cs: Instalování %s

en: Removing %s
cs: Odstraňuje se %s

note: self.label_action.set_markup("<b><big>"+_("Package installed")+"</big></b>") show the button self.button_deb_install_close.set_sensitive(True) self.button_deb_install_close.grab_default()
en: Installation finished
cs: Instalace dokončena

en: Removal finished
cs: Odstranění dokončeno

en: Package '%s' was installed
cs: Balík "%s" byl nainstalován

en: Package '%s' was removed
cs: Balíček '%s' byl odstraněn

en: Failed to install package '%s'
cs: Nezdařilo se nainstalovat balík "%s"

en: Failed to remove package '%s'
cs: Chyba při odstraňování balíčku '%s'

en: Installation complete
cs: Instalace dokončena

en: Removal complete
cs: Odstranění je kompletní

en: Failed to completely install all dependencies
cs: Nezdařilo se zcela nainstalovat všechny závislosti

en: Failed to completely remove package
cs: Nepodařilo se zcela odstranit balíček

en: To fix this run 'sudo apt-get install -f' in a terminal window.
cs: Vyřešte to spuštěním "sudo apt-get install -f" v terminálovém okně.

note: ui
en: Installing '%s'...
cs: Instalování "%s"...

en: Removing '%s'...
cs: Odstraňuje se %s

en: Installing dependencies...
cs: Instalování závislostí...

en: Downloading additional package files...
cs: Stahování dodatečných balíků...

en: File %s of %s at %sB/s
cs: Soubor %s z %s při %sB/s

en: File %s of %s
cs: Soubor %s z %s

note: print "mediaChange %s %s" % (medium, drive)
en: Please insert '%s' into the drive '%s'
cs: Vložte prosím "%s" do jednotky "%s"

en: Configuration items must be specified with a =<value>
cs: Konfigurační volby musí být uvedeny s =<hodnota>

en: Couldn't set APT option %s to %s
cs: Nelze nastavit APT volbu %s na %s

en: Unknown package type '%s', exiting
cs: Neznámý typ balíku '%s', ukončuje se

en: Failed to open the software package
cs: Nezdařilo se otevřít softwarový balík

en: The package might be corrupted or you are not allowed to open the file. Check the permissions of the file.
cs: Balík je buď poškozený nebo nejste oprávněni otevřít tento soubor. Zkontrolujte práva souboru.

en: This package is uninstallable
cs: Tento balík nelze nainstalovat

en: No description is available
cs: Není k dispozici žádný popis

en: The following packages are UNAUTHENTICATED:
cs: Následující balíky NEJSOU OVĚŘENÉ:

en: Requires the REMOVAL of the following packages:
cs: Je vyžadováno ODSTRANĚNÍ následujících balíků:

en: Requires the installation of the following packages:
cs: Je vyžadovaná instalace následujících balíků:

en: Error during install: '%s'
cs: Chyba během instalace: '%s'

en: Included Files
cs: Obsažené soubory

en: &Install Package
cs: Na&instalovat balík

en: &Download Package
cs: &Stáhnout balík

en: The package file does not exist
cs: Soubor s balíkem neexistuje

en: A nonexistent file has been selected for installation. Please select an existing .deb package file.
cs: Pro instalaci byl vybrán neexistující soubor. Prosím zvolte existující soubor .deb balíku.

note: self.textLabel1_3_2.setText(_("Same version is already installed"))
en: &Reinstall Package
cs: &Přeinstalovat balík

en: Re&install Package
cs: Pře&instalovat balík

en: To be removed: %s
cs: K odstranění: %s

en: Broken dependencies
cs: Poškozené závislosti

en: Your system has broken dependencies. This application can not continue until this is fixed. To fix it run 'gksudo synaptic' or 'sudo apt-get install -f' in a terminal window.
cs: Váš systém má rozbité závislosti. Dokud to nebude spraveno tak tato aplikace nemůže pokračovat. Pro spravení spusťte "gksudo synaptic" nebo "sudo apt-get install -f" v terminálu.

en: '%s' is not a Debian package
cs: "%s" není balík Debianu

en: The MIME type of this file is '%s' and can not be installed on this system.
cs: Tento soubor má typ MIME "%s" a nemůže být na tomto systému nainstalován.

en: Could not open '%s'
cs: Nemůžu otevřít "%s"

en: The package might be corrupted or you are not allowed to open the file. Check the permissions of the file.
cs: Balík je buď poškozen nebo nemáte dovoleno otevřít daný soubor. Zkontrolujte, zda máte k souboru příslušná oprávnění.

en: Same version is available in a software channel
cs: Stejná verze je k dispozici i v distribučním kanálu

en: You are recommended to install the software from the channel instead.
cs: Doporučujeme raději tento software instalovat z distribučního kanálu.

en: An older version is available in a software channel
cs: Starší verze je k dispozici v distribučním kanálu

en: Generally you are recommended to install the version from the software channel, since it is usually better supported.
cs: Doporučujeme spíše instalovat verzi z distribučního kanálu, protože má obvykle lepší podporu.

en: A later version is available in a software channel
cs: Novější verze je k dispozici v distribučním kanálu

en: You are strongly advised to install the version from the software channel, since it is usually better supported.
cs: Vřele vám radíme instalovat verzi z distribučního kanálu, protože má obvykle lepší podporu.

en: All dependencies are satisfied
cs: Všechny závislosti jsou splněny

note: FIXME: use ngettext here
en: Requires the <b>removal</b> of %s packages
cs: Vyžaduje <b>odstranění</b> %s balíků

en: Requires the installation of %s packages
cs: Vyžaduje instalaci %s balíků

en: Only one software management tool is allowed to run at the same time
cs: Nelze mít spuštěných více nástrojů pro správu softwaru naráz

en: Please close the other application e.g. 'Update Manager', 'aptitude' or 'Synaptic' first.
cs: Ukončete prosím nejdříve ostatní aplikace, např. "Správce aktualizací", "aptitude" nebo "Synaptic".

note: change = QMessageBox.question(None, _("Media Change"), msg, QMessageBox.Ok, QMessageBox.Cancel)
en: Media Change
cs: Změna média
