gdebi - en to he translation catalogue (100 entries)

en: Run non-interactive (dangerous!)
he: הפעלה לא אינטראקטיבית (מסוכן!)

en: Auto close when the install is finished
he: סגירה אוטומטית כאשר ההתקנה מסתיימת

en: Use alternative datadir
he: שימוש בתיקיית נתונים חלופית

en: Software index is broken
he: אינדקס התוכנות פגום

en: This is a major failure of your software management system. Please check for broken packages with synaptic, check the file permissions and correctness of the file '/etc/apt/sources.list' and reload the software information with: 'sudo apt-get update' and 'sudo apt-get install -f'.
he: זוהי תקלה חמורה במערכת ניהול התוכנות. יש לבדוק אם יש חבילות שבורות בעזרת synaptic ואז לבדוק את ההרשאות והתקינות של הקובץ '‎/etc/apt/sources.list' ולטעון מחדש את נתוני התוכנות עם: 'sudo apt-get update' ו־'sudo apt-get install -f'.

en: Install and view software packages
he: התקנה וצפייה של חבילות תכנה

en: GPL, see /usr/share/common-licenses/GPL
he: GPL, יש לעיין ב־‎/usr/share/common-licenses/GPL

en: Terminal
he: מסוף

en: Automatically close after the changes have been successfully applied
he: סגירה אוטומטית לאחר שהשינויים החלו בהצלחה

en: Details
he: פרטים

en: <b>To install the following changes are required:</b>
he: <b>השינויים הבאים נדרשים לביצוע התקנה: </b>

en: Package Installer
he: מתקין החבילות

en: _File
he: _קובץ

en: _Refresh
he: _רענון

en: _Help
he: ע_זרה

note: first, we load all the default descriptions -- pyuic doesn't use gettext as default (FIXME, copy code from language-selector)
en: Package:
he: חבילה:

en: _Details
he: _פרטים

en: Status:
he: מצב:

en: Description:
he: תיאור:

note: img = Gtk.Image() img.set_from_stock(Gtk.STOCK_APPLY,Gtk.IconSize.BUTTON) self.button_install.set_image(img)
en: _Install Package
he: ה_תקנת חבילה

en: Description
he: תיאור

en: <b>Version:</b>
he: <b>גרסה:</b>

en: <b>Maintainer:</b>
he: <b>מתחזק:</b>

en: <b>Priority:</b>
he: <b>עדיפות:</b>

en: <b>Section:</b>
he: <b>תחום:</b>

en: <b>Size:</b>
he: <b>גודל:</b>

en: Included files
he: קבצים כלולים

en: GDebi Package Installer
he: מתקין החבילות GDebi

note: Translators: it's for missing entries in the deb package, e.g. a missing "Maintainer" field
en: %s is not available
he: השדה %s אינו זמין

en: Loading...
he: בטעינה...

en: Can not download as root
he: לא ניתן להוריד כמשתמש על

en: Remote packages can not be downloaded when running as root. Please try again as a normal user.
he: לא ניתן להוריד חבילות מרוחקות בעת הפעלה תחת משתמש על. יש לנסות שוב בתור משתמש רגיל.

en: Downloading package
he: החבילה בהורדה

en: Download failed
he: ההורדה נכשלה

en: Downloading the package failed: file '%s' '%s'
he: הורדת החבילה נכשלה: הקובץ '%s' '%s'

note: set window title set name
en: Package Installer - %s
he: מתקין החבילות — %s

en: Package control data
he: נתוני הבקרה על החבילה

en: Upstream data
he: נתוני ה־Upstream

en: Error reading filelist
he: ארע כשל בקריאת רשימת הקבצים

en: Error:
he: שגיאה:

en: Same version is already installed
he: אותה הגרסה כבר מותקנת

en: _Reinstall Package
he: ה_תקנת חבילה מחדש

en: Selection is a directory
he: הבחירה הנה תיקייה

en: Error reading file content '%s'
he: ארע כשל בקריאת תוכן הקובץ '%s'

en: File content can not be extracted
he: לא ניתן לחלץ את תוכן הקובץ

en: <b>To be removed: %s</b>
he: <b>להסרה: %s</b>

en: To be installed: %s
he: להתקנה: %s

en: Open Software Package
he: פתיחת חבילת תכנה

en: Software packages
he: חבילות תכנה

en: File not found
he: הקובץ לא נמצא

en: You tried to install a file that does not (or no longer) exist.
he: ניסית להתקין קובץ שאינו קיים (או אינו עוד).

en: Installing package file...
he: קובץ החבילה מותקן...

en: Install unauthenticated software?
he: האם להתקין תכנה בלתי מאומתת?

en: Malicious software can damage your data and take control of your system.
    
    The packages below are not authenticated and could therefore be of malicious nature.
he: תכנה זדונית עלולה לפגוע בנתונים לך ולשלוט במערכת שלך.
    
    החבילות שלהלן אינן מאומתות ולפיכך יכולות להיות בעלות אופי זדוני.

en: You need to grant administrative rights to install software
he: עליך לקבל הרשאות ניהול כדי להתקין תכנה

en: 
    It is a possible security risk to install packages files manually.
    Install software from trustworthy software distributors only.
he: 
    התקנת חבילות באופן ידני מהווה סכנת אבטחה.
    עדיף להתקין תכנה ממפיצי תכנה מהימנים בלבד.

en: Failed to install package file
he: ארע כשל בהתקנת קובץ החבילה

note: errMsg = "%s" % msg
en: Could not download all required files
he: לא ניתן להוריד את כל הקבצים הנדרשים

en: Please check your internet connection or installation medium.
he: נא לבדוק את החיבור שלך לאינטרנט או את אמצעי ההתקנה שלך.

en: Could not install all dependencies
he: לא ניתן להתקין את כל התלויות

en: Usually this is related to an error of the software distributor. See the terminal window for more details.
he: בעיה זו קשורה לרוב לשגיאה של מפיץ התכנה. יש לעיין בחלון המסוף לפרטים נוספים.

en: Installing %s
he: החבילה %s מותקנת

note: self.label_action.set_markup("<b><big>"+_("Package installed")+"</big></b>") show the button self.button_deb_install_close.set_sensitive(True) self.button_deb_install_close.grab_default()
en: Installation finished
he: ההתקנה הסתיימה

en: Package '%s' was installed
he: החבילה '%s' הותקנה

en: Failed to install package '%s'
he: ארע כשל בהתקנת החבילה '%s'

en: Installation complete
he: ההתקנה הושלמה

en: Failed to completely install all dependencies
he: ארע כשל בהתקנה מלאה של כל התלויות

en: To fix this run 'sudo apt-get install -f' in a terminal window.
he: כדי לתקן זאת יש להריץ את הפקודה 'sudo apt-get install -f' בחלון מסוף.

note: ui
en: Installing '%s'...
he: החבילה '%s' מותקנת...

en: Installing dependencies...
he: התלויות מותקנות...

en: Downloading additional package files...
he: קובצי חבילות נוספים בהורדה...

en: File %s of %s at %sB/s
he: קובץ %s מתוך %s במהירות %s ב/ש

en: File %s of %s
he: קובץ %s מתוך %s

note: print "mediaChange %s %s" % (medium, drive)
en: Please insert '%s' into the drive '%s'
he: נא להכניס את "%s" לכונן "%s".

en: No description is available
he: אין תיאור זמין

en: Included Files
he: קבצים בחבילה

en: &Install Package
he: ה&תקנת חבילה

en: The package file does not exist
he: קובץ החבילה לא קיים

en: A nonexistent file has been selected for installation. Please select an existing .deb package file.
he: קובץ שאינו קיים נבחר להתקנה. אנא לבחור בקובץ ‎.deb קיים.

note: self.textLabel1_3_2.setText(_("Same version is already installed"))
en: &Reinstall Package
he: התקנת החבילה &מחדש

en: Re&install Package
he: הת&קנת החבילה מחדש

en: To be removed: %s
he: להסרה: %s

en: Broken dependencies
he: תלויות שבורות

en: Your system has broken dependencies. This application can not continue until this is fixed. To fix it run 'gksudo synaptic' or 'sudo apt-get install -f' in a terminal window.
he: המערכת שלך שברה תלויות. היישום לא יוכל להמשיך עד שהבעיה תתוקן. כדי לתקן את הבעיה, יש להריץ את הפקודה 'gksudo synaptic' או 'sudo apt-get install -f' בחלון המסוף.

en: '%s' is not a Debian package
he: '%s' אינה חבילת דביאן

en: The MIME type of this file is '%s' and can not be installed on this system.
he: סוג ה־MIME של קובץ זה הנו '%s' ולא ניתן להתקין אותו על מערכת זו.

en: Could not open '%s'
he: לא ניתן לפתוח את '%s'

en: The package might be corrupted or you are not allowed to open the file. Check the permissions of the file.
he: יכול להיות שהחבילה פגומה או שאין לך הרשאות לפתיחת הקובץ. נא לבדוק את הרשאות הקובץ.

en: Same version is available in a software channel
he: אותה הגרסה זמינה במאגרי החבילות

en: You are recommended to install the software from the channel instead.
he: מומלץ להתקין את התכנה ממאגרי החבילות במקום.

en: An older version is available in a software channel
he: גרסה ישנה יותר זמינה במאגרי החבילות

en: Generally you are recommended to install the version from the software channel, since it is usually better supported.
he: באופן כללי מומלץ להתקין את הגרסה מערוץ התכנה מכיוון שלרוב היא נתמכת טוב יותר.

en: A later version is available in a software channel
he: גרסה חדשה יותר זמינה במאגרי החבילות

en: You are strongly advised to install the version from the software channel, since it is usually better supported.
he: מומלץ בחום להתקין את הגרסה מערוץ התכנה מכיוון שלרוב היא נתמכת טוב יותר.

en: All dependencies are satisfied
he: כל דרישות התלות מולאו

note: FIXME: use ngettext here
en: Requires the <b>removal</b> of %s packages
he: דורשת <b>הסרה</b> של %s חבילות.

en: Requires the installation of %s packages
he: דורשת התקנה של %s חבילות.

en: Only one software management tool is allowed to run at the same time
he: ניתן להפעיל כלי ניהול תכנה אחד ויחיד בעת ובעונה אחת

en: Please close the other application e.g. 'Update Manager', 'aptitude' or 'Synaptic' first.
he: נא לסגור יישומים כגון 'מנהל העדכונים', 'aptitude' או 'Synaptic' תחילה.

note: change = QMessageBox.question(None, _("Media Change"), msg, QMessageBox.Ok, QMessageBox.Cancel)
en: Media Change
he: החלפת מדיה
