gdebi - en to hr translation catalogue (63 entries)

en: Run non-interactive (dangerous!)
hr: Pokreni bez interakcije (opasno!)

en: Do you want to install the software package? [y/N]:
hr: Želite li instalirati paket? [d/N]:

en: Install and view software packages
hr: Instaliraj i pregledaj pakete

en: GPL, see /usr/share/common-licenses/GPL
hr: GPL, pogledajte /usr/share/common-licenses/GPL

en: Details
hr: Detalji

en: <b>To install the following changes are required:</b>
hr: <b>Za završetak instalacije, potrebne su slijedeće promjene:</b>

en: Package Installer
hr: Paketni instaler

en: _File
hr: D_atoteka

en: _Help
hr: _Pomoć

note: first, we load all the default descriptions -- pyuic doesn't use gettext as default (FIXME, copy code from language-selector)
en: Package:
hr: Paket:

en: <b><big>   </big></b>
hr: <b><big> </big></b>

en: _Details
hr: _Detalji

en: Description:
hr: Opis:

note: img = Gtk.Image() img.set_from_stock(Gtk.STOCK_APPLY,Gtk.IconSize.BUTTON) self.button_install.set_image(img)
en: _Install Package
hr: _Instaliraj paket

en: Description
hr: Opis

en: <b>Version:</b>
hr: <b>Verzija:</b>

en: <b>Maintainer:</b>
hr: <b>Održavatelj:</b>

en: <b>Priority:</b>
hr: <b>Prioritet:</b>

en: <b>Section:</b>
hr: <b>Odjeljak:</b>

en: <b>Size:</b>
hr: <b>Veličina:</b>

note: Translators: it's for missing entries in the deb package, e.g. a missing "Maintainer" field
en: %s is not available
hr: %s nije dostupan

en: Loading...
hr: Učitavam...

note: set window title set name
en: Package Installer - %s
hr: Paketni instaler - %s

en: Same version is already installed
hr: Ista verzija već je instalirana

en: _Reinstall Package
hr: _Ponovo instaliraj paket

en: <b>To be removed: %s</b>
hr: <b>Za uklanjanje: %s</b>

en: To be installed: %s
hr: Za instalaciju: %s

en: Open Software Package
hr: Open Softver paket

en: Software packages
hr: Paketi

en: Installing package file...
hr: Instaliram paket...

en: Install unauthenticated software?
hr: Instalirati neautorizirane pakete?

en: Failed to install package file
hr: Instalacija paketa nije uspjela

note: errMsg = "%s" % msg
en: Could not download all required files
hr: Ne mogu preuzeti sve potrebne datoteke

en: Please check your internet connection or installation medium.
hr: Provjerite svoju Internet vezu ili instalacijski medij.

en: Could not install all dependencies
hr: Ne mogu instalirati sve međuzavisnosti

en: Usually this is related to an error of the software distributor. See the terminal window for more details.
hr: Obićno je ovo zbog greške distributera paketa. Pogledajte konzolni prozor za više detalja.

en: Package '%s' was installed
hr: Paket '%s' je instaliran

en: Failed to install package '%s'
hr: Instalacija paketa '%s' nije uspjela

en: Installation complete
hr: Instalacija završena

en: Failed to completely install all dependencies
hr: Instalacija svih međuzavisnosti nije uspjela

en: To fix this run 'sudo apt-get install -f' in a terminal window.
hr: Kako biste ovo popravili, pokrenite 'sudo apt-get install -f' u konzolnom prozoru.

note: ui
en: Installing '%s'...
hr: Instaliram '%s'...

en: Installing dependencies...
hr: Instaliram međuzavisnosti...

en: Downloading additional package files...
hr: Preuzimam dodatne pakete...

note: print "mediaChange %s %s" % (medium, drive)
en: Please insert '%s' into the drive '%s'
hr: Molim, ubacite '%s' u uređaj '%s'

en: No description is available
hr: Opis nije dostupan

en: The following packages are UNAUTHENTICATED:
hr: Slijedeći paketi NISU autorizirani:

en: Requires the REMOVAL of the following packages:
hr: Zahtijeva UKLANJANJE slijedećih paketa:

en: Requires the installation of the following packages:
hr: Zahtijeva instalaciju slijedećih paketa:

en: Included Files
hr: Uključene datoteke

en: Could not open '%s'
hr: Ne mogu otvoriti '%s'

en: The package might be corrupted or you are not allowed to open the file. Check the permissions of the file.
hr: Paket je neispravan ili nemate dozvolu ga otvoriti. Provjerite dozvole na datoteci.

en: Same version is available in a software channel
hr: Ista verzija je dostupna putem službenih repozitorija

en: You are recommended to install the software from the channel instead.
hr: Preporuča se instalacija paketa sa službenih repozitorija.

en: An older version is available in a software channel
hr: Starija verzija paketa je dostupna u službenim repozitorijima.

en: Generally you are recommended to install the version from the software channel, since it is usually better supported.
hr: Uglavnom se preporuča instalacija verzije iz službenih repozitorija jer su paketi od tamo bolje podržani.

en: A later version is available in a software channel
hr: Novija verzija je dostupna u službenim repozitorijma

en: You are strongly advised to install the version from the software channel, since it is usually better supported.
hr: Preporuča se instalacija paketa sa službenog repozitorija jer su paketi od tamo bolje podržani.

en: All dependencies are satisfied
hr: Sve međuzavisnosti su rješene.

note: FIXME: use ngettext here
en: Requires the <b>removal</b> of %s packages
hr: Zahtijeva <b>uklanjanje</b> %s paketa

en: Requires the installation of %s packages
hr: Zahtijeva instalaciju %s paketa

en: Only one software management tool is allowed to run at the same time
hr: Dozvoljno je pokretanje samo jednog paketnog alata u istom trenutku

en: Please close the other application e.g. 'Update Manager', 'aptitude' or 'Synaptic' first.
hr: Molim, prvo zatvorite preostale programe, npr. 'aptitude' ili 'Synaptic'.
