gdebi - en to lt translation catalogue (104 entries)

en: usage: %prog [options] filename
    For a graphical version run gdebi-gtk
lt: naudojimas: %prog [nustatymai] failas
    Norėdami grafinės versijos, paleiskite gdebi-gtk

en: Run non-interactive (dangerous!)
lt: Paleisti automatiškai sprendimus priimančiu rėžimu (pavojinga!)

en: Set an APT configuration option
lt: Pasirinkite APT konfigūracijos nustatymus

en: Do not show progress information
lt: Norodyti būklės informacijos

en: Simulate only and print a apt-get install compatible line to stderr
lt: Išspausdinti netikrą su apt-get install suderinamą eilutę į stderr

en: Use alternative root dir
lt: Naudoti alternatyvų šakninį katalogą

en: gdebi error, file not found: %s
lt: gdebi klaida, nerasta byla %s

en: Need to be root to install packages
lt: Norint įdiegti paketus, reikia turėti prieigos teises

en: Do you want to install the software package? [y/N]:
lt: Ar norite įdiegti šį programų paketą? [y/N]:

en: Software index is broken
lt: Programinės įrangos rodyklė sugadinta

en: This is a major failure of your software management system. Please check for broken packages with synaptic, check the file permissions and correctness of the file '/etc/apt/sources.list' and reload the software information with: 'sudo apt-get update' and 'sudo apt-get install -f'.
lt: Jūsų sistemą ištiko kritinė programų tvarkymo klaida. Prašome su synaptic patikrinti, ar yra sugadintų paketų, bei peržiūrėti bylų prieigos teises bei bylos „/etc/apt/sources/list“ taisyklingumą ir iš naujo atsiųsti programinės įrangos informaciją naudojant komandas „sudo apt-get update“ bei „sudo apt-get install -f“.

en: Install and view software packages
lt: Įdiegti ir peržiūrėti programinės įrangos paketus

en: GPL, see /usr/share/common-licenses/GPL
lt: GPL, žiūrėkite /usr/share/common-licenses/GPL

en: Terminal
lt: Terminalas

en: Details
lt: Išsamiau

en: <b>To install the following changes are required:</b>
lt: <b>Įdiegimui reikalingi šie pakeitimai:</b>

en: Package Installer
lt: Paketų diegyklė

en: _File
lt: _Byla

en: _Refresh
lt: _Atnaujinti

en: _Help
lt: _Pagalba

note: first, we load all the default descriptions -- pyuic doesn't use gettext as default (FIXME, copy code from language-selector)
en: Package:
lt: Paketas:

en: <b><big>   </big></b>
lt: <b><big> </big></b>

en: _Details
lt: _Išsamiau

en: Status:
lt: Būsena:

en: Description:
lt: Aprašas:

note: img = Gtk.Image() img.set_from_stock(Gtk.STOCK_APPLY,Gtk.IconSize.BUTTON) self.button_install.set_image(img)
en: _Install Package
lt: Į_diegti paketą

en: Description
lt: Apibūdinimas

en: <b>Version:</b>
lt: <b>Versija:</b>

en: <b>Maintainer:</b>
lt: <b>Prižiūrėtojas:</b>

en: <b>Priority:</b>
lt: <b>Svarba:</b>

en: <b>Section:</b>
lt: <b>Skyrius:</b>

en: <b>Size:</b>
lt: <b>Dydis:</b>

en: GDebi Package Installer
lt: „GDebi“ paketų diegyklė

note: Translators: it's for missing entries in the deb package, e.g. a missing "Maintainer" field
en: %s is not available
lt: %s neprieinamas

en: Loading...
lt: Įkeliama...

note: set window title set name
en: Package Installer - %s
lt: Paketų diegyklė – %s

en: Error:
lt: Klaida:

en: Same version is already installed
lt: Ta pati versija jau įdiegta

en: _Reinstall Package
lt: _Perdiegti paketą

en: Selection is a directory
lt: Pasirinktas katalogas

en: <b>To be removed: %s</b>
lt: <b>Bus pašalinta: %s</b>

en: To be installed: %s
lt: Bus įdiegta: %s

en: Open Software Package
lt: Atverti programinį paketą

en: Software packages
lt: Programiniai paketai

en: File not found
lt: Byla nerasta

en: You tried to install a file that does not (or no longer) exist.
lt: Jūs pabandėte įdiegti nebeegzistuojančią bylą.

en: Installing package file...
lt: Diegiama paketo byla...

en: Install unauthenticated software?
lt: Įdiegti nepatvirtintą programinę įrangą?

en: Malicious software can damage your data and take control of your system.
    
    The packages below are not authenticated and could therefore be of malicious nature.
lt: Kenksminga programinė įranga gali pakenkti jūsų duomenims arba perimti sistemos valdymą.
    
    Žemiau pateikti paketai nėra patvirtinti saugiais ir gali būti kenksmingi.

en: You need to grant administrative rights to install software
lt: Tam, kad šios programos būtų įdiegtos, Jūs turite suteikti prieigos teises

en: 
    It is a possible security risk to install packages files manually.
    Install software from trustworthy software distributors only.
lt: 
    Rankinis paketų diegimas yra ganėtinai pavojingas.
    Įdiekite tik iš patikimų programinės įrangos gamintojų.

en: Failed to install package file
lt: Nepavyko įdiegti paketo bylos

note: errMsg = "%s" % msg
en: Could not download all required files
lt: Nepavyko atsiųsti visų reikalingų bylų

en: Please check your internet connection or installation medium.
lt: Patikrinkite interneto ryšį ar diegimo laikmeną.

en: Could not install all dependencies
lt: Nepavyko įdiegti visų priklausomų paketų

en: Usually this is related to an error of the software distributor. See the terminal window for more details.
lt: Paprastai tai yra susiję su programinės įrangos platintoju. Peržiūrėkite terminalo langą, norėdami gauti daugiau informacijos.

en: Installing %s
lt: Diegiama %s

note: self.label_action.set_markup("<b><big>"+_("Package installed")+"</big></b>") show the button self.button_deb_install_close.set_sensitive(True) self.button_deb_install_close.grab_default()
en: Installation finished
lt: Diegimas baigtas

en: Package '%s' was installed
lt: Paketas „%s“ yra įdiegtas

en: Failed to install package '%s'
lt: Nepavyko įdiegti paketo „%s“

en: Installation complete
lt: Diegimas baigtas

en: Failed to completely install all dependencies
lt: Nepavyko visiškai įdiegti visų priklausomų paketų

en: To fix this run 'sudo apt-get install -f' in a terminal window.
lt: Norėdami tai ištaisyti, terminalo lange įveskite „sudo apt-get install -f“.

note: ui
en: Installing '%s'...
lt: Diegiama „%s“...

en: Installing dependencies...
lt: Diegiami priklausantys paketai...

en: Downloading additional package files...
lt: Atsiunčiamos papildomos paketo bylos...

en: File %s of %s at %sB/s
lt: Byla %s iš %s %sB/s greičiu

en: File %s of %s
lt: %s byla iš %s

note: print "mediaChange %s %s" % (medium, drive)
en: Please insert '%s' into the drive '%s'
lt: Įdėkite „%s“ į įrenginį „%s“

en: Configuration items must be specified with a =<value>
lt: Nustatymai turi būti nurodyti šitaip: =<reikšmė>

en: Couldn't set APT option %s to %s
lt: Nepavyko nustatyti %s APT parinkties %s

en: Unknown package type '%s', exiting
lt: Nežinomas paketo tipas „%s“, išeinama

en: Failed to open the software package
lt: Nepavyko atverti programinio paketo

en: The package might be corrupted or you are not allowed to open the file. Check the permissions of the file.
lt: Šis paketas galbūt yra sugadintas arba jums tiesiog neleidžiama jo atidaryti. Patikrinkite bylų prieigos taisykles.

en: This package is uninstallable
lt: Šis paketas yra nešalintinas

en: No description is available
lt: Nėra jokio aprašymo

en: The following packages are UNAUTHENTICATED:
lt: Šių paketų autentiškumas NEPATVIRTINTAS:

en: Requires the REMOVAL of the following packages:
lt: Reikia PAŠALINTI šiuos paketus:

en: Requires the installation of the following packages:
lt: Reikia įdiegti šiuos paketus:

en: Included Files
lt: Įtrauktos bylos

en: &Install Package
lt: &Diegti paketą

en: The package file does not exist
lt: Toks paketas neegzistuoja

en: A nonexistent file has been selected for installation. Please select an existing .deb package file.
lt: Diegti buvo parinkta neegzistuojanti byla. Prašome pasirinkti egzistuojančią .deb paketinę bylą.

note: self.textLabel1_3_2.setText(_("Same version is already installed"))
en: &Reinstall Package
lt: &Perdiegti paketą

en: Re&install Package
lt: Per&diegti paketą

en: To be removed: %s
lt: Bus pašalinta: %s

en: Broken dependencies
lt: Netenkinamos priklausomybės

en: Your system has broken dependencies. This application can not continue until this is fixed. To fix it run 'gksudo synaptic' or 'sudo apt-get install -f' in a terminal window.
lt: Jūsų sistema turi paketų, kurių priklausomybės nėra patenkintos. Įdiegimo programa neveiks, kol tai nebus ištaisyta. Prašome paleisti „gksu synaptic“ ar „sudo apt-get install -f“ komandų terminale.

en: '%s' is not a Debian package
lt: „%s“ yra ne Debian paketas

en: The MIME type of this file is '%s' and can not be installed on this system.
lt: Šio paketo MIME tipas yra „%s“ ir todėl jis negali būti įdiegtas jūsų sistemoje.

en: Could not open '%s'
lt: Nepavyko atverti „%s“

en: The package might be corrupted or you are not allowed to open the file. Check the permissions of the file.
lt: Paketas gali būti sugadintas arba Jums tiesiog neleidžiama atverti failo. Patikrinkite failo prieigos teises.

en: Same version is available in a software channel
lt: Ta pati versija yra ir programinės įrangos kanale

en: You are recommended to install the software from the channel instead.
lt: Patartina diegti programinę įrangą iš programų kanalo.

en: An older version is available in a software channel
lt: Senesnė versija prieinama programų kanale.

en: Generally you are recommended to install the version from the software channel, since it is usually better supported.
lt: Jums rekomenduojama diegti programų kanalo versiją, nes ji paprastai yra geriau palaikoma.

en: A later version is available in a software channel
lt: Naujesnė versija prieinama programų kanale

en: You are strongly advised to install the version from the software channel, since it is usually better supported.
lt: Jums patariama diegti versiją iš programinės įrangos kanalų, nes paprastai ten ji geriau palaikoma.

en: All dependencies are satisfied
lt: Visi priklausomi paketai įdiegti

note: FIXME: use ngettext here
en: Requires the <b>removal</b> of %s packages
lt: Reikia <b>pašalinti</b> %s paketus (-ų)

en: Requires the installation of %s packages
lt: Reikia įdiegti %s paketus (-ų)

en: Only one software management tool is allowed to run at the same time
lt: Tik vienas programinės įrangos tvarkymo įrankis gali būti paleistas vienu metu

en: Please close the other application e.g. 'Update Manager', 'aptitude' or 'Synaptic' first.
lt: Pirmiausia užverkite kitą programą, pvz., „Atnaujinimų tvarkyklę“, „aptitude“ arba „Synaptic“.

note: change = QMessageBox.question(None, _("Media Change"), msg, QMessageBox.Ok, QMessageBox.Cancel)
en: Media Change
lt: Laikmenos keitimas
