gdebi - en to nl translation catalogue (144 entries)

en: usage: %prog [options] filename
    For a graphical version run gdebi-gtk
nl: gebruik: %prog [opties] bestandnaam
    Voer gdebi-gtk uit voor een grafische versie

en: Run non-interactive (dangerous!)
nl: Niet-interactief uitvoeren (gevaarlijk!)

en: Set an APT configuration option
nl: Een APT-configuratieoptie instellen

en: Do not show progress information
nl: Geen informatie over de voortgang tonen

en: Simulate only and print a apt-get install compatible line to stderr
nl: Alleen simuleren en een regel naar stderr schrijven die verenigbaar is met 'apt-get install'

en: Use alternative root dir
nl: Gebruik alternatieve rootmap

en: gdebi error, file not found: %s
nl: gdebi-fout, bestand niet gevonden: %s

en: Need to be root to install packages
nl: Moet beheerdersrecht hebben om pakketten te installeren

en: Do you want to install the software package? [y/N]:
nl: Wilt u het programmapakket installeren? [j/N]:

en: Auto close when the install is finished
nl: GDebi automatisch afsluiten wanneer de installatie gereed is

en: Use alternative datadir
nl: Alternatieve gegevensmap gebruiken

en: Remove package
nl: Pakket verwijderen

en: Software index is broken
nl: Programmatuurindex is beschadigd

en: This is a major failure of your software management system. Please check for broken packages with synaptic, check the file permissions and correctness of the file '/etc/apt/sources.list' and reload the software information with: 'sudo apt-get update' and 'sudo apt-get install -f'.
nl: Dit is een zeer ernstige fout in uw pakketbeheersysteem. Controleer met Synaptic pakketbeheer op gebroken pakketten, controleer de toegangsrechten en correctheid van het bestand '/etc/apt/sources.list' en herlaad de pakketinformatie met 'sudo apt-get update' en 'sudo apt-get install -f'.

en: Install and view software packages
nl: Programmapakketten installeren en bekijken

en: GPL, see /usr/share/common-licenses/GPL
nl: GPL, zie /usr/share/common-licenses/GPL

en: Terminal
nl: Terminalvenster

en: Automatically close after the changes have been successfully applied
nl: Venster automatisch sluiten nadat de veranderingen succesvol zijn toegepast

en: Details
nl: Bijzonderheden

en: <b>To install the following changes are required:</b>
nl: <b>De volgende wijzigingen zijn nodig om te kunnen installeren:</b>

en: Package Installer
nl: Pakketinstalleerder

en: _File
nl: Bestand

en: _Open…
nl: _Openen…

en: _Refresh
nl: _Verversen

en: _Edit
nl: Be_werken

en: _Help
nl: _Hulp

note: first, we load all the default descriptions -- pyuic doesn't use gettext as default (FIXME, copy code from language-selector)
en: Package:
nl: Pakket:

en: <b><big>   </big></b>
nl: <b><big> </big></b>

en: Description:
nl: Beschrijving:

note: img = Gtk.Image() img.set_from_stock(Gtk.STOCK_APPLY,Gtk.IconSize.BUTTON) self.button_install.set_image(img)
en: _Install Package
nl: Pakket _installeren

en: _Remove Package
nl: Pakket verwijderen

en: _Download Package
nl: Pakket ophalen

en: Description
nl: Omschrijving

en: <b>Version:</b>
nl: <b>Versie:</b>

en: <b>Maintainer:</b>
nl: <b>Beheerder:</b>

en: <b>Priority:</b>
nl: <b>Prioriteit:</b>

en: <b>Section:</b>
nl: <b>Onderdeel:</b>

en: <b>Size:</b>
nl: <b>Grootte:</b>

en: Included files
nl: Bijgevoegde bestanden

en: Lintian output
nl: Lintian-uitvoer

en: GDebi Package Installer
nl: GDebi pakketinstalleerder

note: Translators: it's for missing entries in the deb package, e.g. a missing "Maintainer" field
en: %s is not available
nl: %s is niet beschikbaar

en: Copy selected text
nl: Kopieer geselecteerde tekst

en: Loading...
nl: Bezig met laden…

en: Can not download as root
nl: Kan niet binnenhalen als beheerder (root)

en: Remote packages can not be downloaded when running as root. Please try again as a normal user.
nl: Pakketten op afstand kunnen niet binnengehaald worden wanneer u dit programma als beheerder (root) uitvoert. Probeer het nogmaals als gewone gebruiker.

en: Downloading package
nl: Bezig met ophalen van pakket

en: Download failed
nl: Downloaden is mislukt

en: Downloading the package failed: file '%s' '%s'
nl: Downloaden van pakket is mislukt: bestand '%s' '%s'

note: set window title set name
en: Package Installer - %s
nl: Pakketinstalleerder - %s

en: Package control data
nl: Pakketcontrolegegevens

en: Upstream data
nl: Bovenstroomse gegevens

en: Error reading filelist
nl: Fout bij lezen bestandlijst

en: Error:
nl: Fout:

en: Error: no longer provides
nl: Fout: niet langer beschikbaar

en: Same version is already installed
nl: Dezelfde versie is al geïnstalleerd

en: _Reinstall Package
nl: Pakket he_rinstalleren

en: No lintian available.
    Please install using sudo apt-get install lintian
nl: Lintian is niet beschikbaar.
    Installeer het a.u.b. via de terminalopdracht 'sudo apt-get install lintian'.

en: Running lintian...
nl: Lintian aan het draaien...

en: 
    Lintian finished with exit status %s
nl: 
    Lintian is geëindigd met afsluitstatus %s

en: Selection is a directory
nl: Selectie is een map

en: Error reading file content '%s'
nl: Fout bij lezen bestandinhoud '%s'

en: File content can not be extracted
nl: Bestandinhoud kan niet uitgepakt worden

en: <b>To be removed: %s</b>
nl: <b>Te verwijderen: %s</b>

en: To be installed: %s
nl: Te installeren: %s

en: Open Software Package
nl: Programmapakket openen

en: Software packages
nl: Programmapakketten

en: Dependency problems
nl: Afhankelijkheidsproblemen

en: One or more packages are required by %s, it cannot be removed.
nl: Eén of meer pakketten worden vereist door %s, het kan dus niet worden verwijderd.

en: File not found
nl: Bestand niet gevonden

en: You tried to install a file that does not (or no longer) exist.
nl: U probeerde een bestand te installeren dat niet (meer) bestaat.

en: Installing package file...
nl: Pakketbestand aan het installeren…

en: Removing package...
nl: Pakket aan het verwijderen...

en: Install unauthenticated software?
nl: Ongeverifieerde programmatuur installeren?

en: Malicious software can damage your data and take control of your system.
    
    The packages below are not authenticated and could therefore be of malicious nature.
nl: Kwaadaardige programmatuur kan uw gegevens beschadigen en het beheer van uw computer overnemen.
    
    De onderstaande pakketten zijn ongeverifieerd en zouden daarom kwaadaardig kunnen zijn.

en: You need to grant administrative rights to install software
nl: U dient beheersrechten toe te kennen om programmatuur te installeren

en: 
    It is a possible security risk to install packages files manually.
    Install software from trustworthy software distributors only.
nl: 
    Pakketbestanden handmatig installeren is een mogelijk veiligheidsrisico.
    Installeer alleen programma's van betrouwbare leveranciers!

en: You need to grant administrative rights to remove software
nl: U dient beheersrechten toe te kennen om programmatuur te verwijderen

en: It is a possible risk to remove packages.
nl: Het is een mogelijk risico om pakketten te verwijderen.

en: Failed to install package file
nl: Kon het pakketbestand niet installeren

en: Failed to remove package
nl: Kon pakket niet verwijderen

note: errMsg = "%s" % msg
en: Could not download all required files
nl: Kon niet alle vereiste bestanden ophalen

en: Please check your internet connection or installation medium.
nl: Controleer a.u.b. uw internetverbinding of installatiemedium.

en: Could not install all dependencies
nl: Kon niet alle afhankelijkheden installeren

en: Usually this is related to an error of the software distributor. See the terminal window for more details.
nl: Gewoonlijk wordt dit veroorzaakt door een fout van de leverancier van het programma. Zie het terminalvenster voor meer bijzonderheden.

en: Installing %s
nl: Bezig met installeren van %s

en: Removing %s
nl: Bezig met verwijderen van %s

note: self.label_action.set_markup("<b><big>"+_("Package installed")+"</big></b>") show the button self.button_deb_install_close.set_sensitive(True) self.button_deb_install_close.grab_default()
en: Installation finished
nl: Installatie gereed

en: Removal finished
nl: Verwijdering gereed

en: Package '%s' was installed
nl: Pakket '%s' werd geïnstalleerd

en: Package '%s' was removed
nl: Pakket '%s' werd verwijderd

en: Failed to install package '%s'
nl: Kon pakket '%s' niet installeren

en: Failed to remove package '%s'
nl: Kon pakket '%s' niet verwijderen

en: Installation complete
nl: Installatie is voltooid

en: Removal complete
nl: Verwijdering is voltooid

en: Failed to completely install all dependencies
nl: Kon niet alle afhankelijkheden volledig installeren

en: Failed to completely remove package
nl: Kon pakket niet volledig verwijderen

en: To fix this run 'sudo apt-get install -f' in a terminal window.
nl: Om dit te herstellen, moet u 'sudo apt-get install -f' uitvoeren in een terminalvenster.

note: ui
en: Installing '%s'...
nl: '%s' aan het installeren…

en: Removing '%s'...
nl: '%s' aan het verwijderen...

en: Installing dependencies...
nl: Afhankelijkheden aan het installeren…

en: Downloading additional package files...
nl: Aanvullende pakketbestanden aan het ophalen…

en: File %s of %s at %sB/s
nl: Bestand %s van %s met %sB/s

en: File %s of %s
nl: Bestand %s van %s

note: print "mediaChange %s %s" % (medium, drive)
en: Please insert '%s' into the drive '%s'
nl: Voer a.u.b.  '%s' in, in het station '%s'

en: Configuration items must be specified with a =<value>
nl: Configuratie-elementen moeten gespecificeerd worden met een =<waarde>

en: Couldn't set APT option %s to %s
nl: Kon APT-optie %s niet instellen op %s

en: Unknown package type '%s', exiting
nl: Onbekend pakkettype '%s', aan het afsluiten

en: Failed to open the software package
nl: Kon het programmapakket niet openen

en: The package might be corrupted or you are not allowed to open the file. Check the permissions of the file.
nl: Het pakket kan beschadigd zijn of u heeft niet genoeg rechten om het bestand te openen. Controleer de rechten van het bestand.

en: This package is uninstallable
nl: Dit pakket is niet installeerbaar

en: No description is available
nl: Er is geen beschrijving beschikbaar

en: The following packages are UNAUTHENTICATED:
nl: De volgende pakketten zijn ONGEVERIFIEERD:

en: Requires the REMOVAL of the following packages:
nl: Vereist de VERWIJDERING van de volgende pakketten:

en: Requires the installation of the following packages:
nl: Vereist de installatie van de volgende pakketten:

en: Error during install: '%s'
nl: Fout bij installeren: '%s'

en: Included Files
nl: Bijgevoegde bestanden

en: &Install Package
nl: Pakket &installeren

en: &Download Package
nl: Pakket &downloaden

en: The package file does not exist
nl: Het pakketbestand bestaat niet

en: A nonexistent file has been selected for installation. Please select an existing .deb package file.
nl: U heeft een niet-bestaand bestand uitgekozen voor installatie. Kies a.u.b. een bestaand .deb-pakketbestand.

note: self.textLabel1_3_2.setText(_("Same version is already installed"))
en: &Reinstall Package
nl: Pakket he&rinstalleren

en: Re&install Package
nl: Pakket her_installeren

en: To be removed: %s
nl: Te verwijderen: %s

en: <b>Package '%s' was installed</b>
nl: <b>Pakket '%s' werd geïnstalleerd</b>

en: Installing
nl: Bezig met installeren

en: Broken dependencies
nl: Gebroken afhankelijkheden

en: Your system has broken dependencies. This application can not continue until this is fixed. To fix it run 'gksudo synaptic' or 'sudo apt-get install -f' in a terminal window.
nl: Uw systeem heeft gebroken afhankelijkheden. Deze toepassing kan niet verdergaan totdat dit is hersteld. Probeer 'gksudo synaptic' of 'sudo apt-get install -f' uit te voeren in een terminalvenster om dit te herstellen.

en: '%s' is not a Debian package
nl: '%s' is geen Debianpakket

en: The MIME type of this file is '%s' and can not be installed on this system.
nl: Het MIME-type van dit bestand is '%s' en kan niet geïnstalleerd worden in dit systeem.

en: Could not open '%s'
nl: Kon '%s' niet openen

en: The package might be corrupted or you are not allowed to open the file. Check the permissions of the file.
nl: Het pakket kan beschadigd zijn of u heeft niet genoeg rechten om het bestand te openen. Controleer de rechten van het bestand.

en: Same version is available in a software channel
nl: Dezelfde versie is beschikbaar in een pakketbron

en: You are recommended to install the software from the channel instead.
nl: U wordt aangeraden om het programma uit de pakketbron te installeren.

en: An older version is available in a software channel
nl: Een oudere versie is beschikbaar in een pakketbron

en: Generally you are recommended to install the version from the software channel, since it is usually better supported.
nl: Het wordt gewoonlijk aangeraden om de versie in de pakketbron te installeren, omdat deze meestal beter ondersteund wordt.

en: A later version is available in a software channel
nl: Er is een nieuwere versie beschikbaar in een pakketbron

en: You are strongly advised to install the version from the software channel, since it is usually better supported.
nl: U wordt sterk aangeraden de versie van de pakketbron te installeren, omdat deze meestal beter wordt ondersteund.

en: All dependencies are satisfied
nl: Aan alle afhankelijkheden wordt voldaan

note: FIXME: use ngettext here
en: Requires the <b>removal</b> of %s packages
nl: Vereist de <b>verwijdering</b> van %s pakketten

en: Requires the installation of %s packages
nl: Vereist de installatie van %s pakketten

en: Only one software management tool is allowed to run at the same time
nl: Er mag altijd maar één programmatuurbeheerder actief zijn

en: Please close the other application e.g. 'Update Manager', 'aptitude' or 'Synaptic' first.
nl: Sluit a.u.b. eerst de andere toepassing af (bijvoorbeeld 'Updatebeheerder', 'aptitude' of 'Synaptic').

note: change = QMessageBox.question(None, _("Media Change"), msg, QMessageBox.Ok, QMessageBox.Cancel)
en: Media Change
nl: Medium veranderen
