gdebi - en to uk translation catalogue (137 entries)

en: usage: %prog [options] filename
    For a graphical version run gdebi-gtk
uk: використання: %prog [опції] назва_файлу
    Для графічної версії запустіть gdebi-gtk

en: Run non-interactive (dangerous!)
uk: Запустити неінтерактивно (небезпечно!)

en: Set an APT configuration option
uk: Встановлення опції налаштування APT

en: Do not show progress information
uk: Не показувати прогрес

en: Simulate only and print a apt-get install compatible line to stderr
uk: Лише симулювати та вивести рядок, сумісний з apt-get в stderr

en: Use alternative root dir
uk: Використовувати іншу теку root

en: gdebi error, file not found: %s
uk: помилка gdebi, файл не знайдено: %s

en: Need to be root to install packages
uk: Потрібно бути root, щоб встановлювати пакунки

en: Do you want to install the software package? [y/N]:
uk: Ви хочете встановити програмний пакунок? [y/N]:

en: Auto close when the install is finished
uk: Автоматично закривати після завершення інсталяції

en: Use alternative datadir
uk: Використовувати іншу теку даних

en: Remove package
uk: Вилучення пакунка

en: Software index is broken
uk: Індекс програм пошкоджений

en: This is a major failure of your software management system. Please check for broken packages with synaptic, check the file permissions and correctness of the file '/etc/apt/sources.list' and reload the software information with: 'sudo apt-get update' and 'sudo apt-get install -f'.
uk: Це серйозна помилка у вашій системі керування програмним забезпеченням. Перевірте наявність пошкоджених пакунків за допомогою Synaptic, права доступу на файли та коректність вмісту файлу '/etc/apt/sources.list' та оновіть інформацію про програмне забезпечення за допомогою: 'sudo apt-get update' та 'sudo apt-get install -f'.

en: Install and view software packages
uk: Встановити та оглянути програмні пакунки

en: GPL, see /usr/share/common-licenses/GPL
uk: GPL, див. /usr/share/common-licenses/GPL

en: Terminal
uk: Термінал

en: Automatically close after the changes have been successfully applied
uk: Автоматично закрити після успішного прийняття усіх змін

en: Details
uk: Подробиці

en: <b>To install the following changes are required:</b>
uk: <b>Для встановлення потрібні наступні зміни:</b>

en: Package Installer
uk: Встановлювач пакунків

en: _File
uk: _Файл

en: _Open…
uk: _Відкрити…

en: _Refresh
uk: _Оновити

en: _Edit
uk: _Редагувати

en: _Help
uk: _Довідка

note: first, we load all the default descriptions -- pyuic doesn't use gettext as default (FIXME, copy code from language-selector)
en: Package:
uk: Пакунок:

en: _Details
uk: _Подробиці

en: Status:
uk: Стан:

en: Description:
uk: Опис:

note: img = Gtk.Image() img.set_from_stock(Gtk.STOCK_APPLY,Gtk.IconSize.BUTTON) self.button_install.set_image(img)
en: _Install Package
uk: _Встановити пакунок

en: _Remove Package
uk: _Видалити пакет

en: _Download Package
uk: _Завантажити пакет

en: Description
uk: Опис

en: <b>Version:</b>
uk: <b>Версія:</b>

en: <b>Maintainer:</b>
uk: <b>Упорядник:</b>

en: <b>Priority:</b>
uk: <b>Пріоритет:</b>

en: <b>Section:</b>
uk: <b>Секція:</b>

en: <b>Size:</b>
uk: <b>Розмір:</b>

en: Included files
uk: Включені файли

en: GDebi Package Installer
uk: Встановлювач пакунків GDebi

note: Translators: it's for missing entries in the deb package, e.g. a missing "Maintainer" field
en: %s is not available
uk: %s є недоступним

en: Copy selected text
uk: Копіювати виділений текст

en: Loading...
uk: Завантаження...

en: Can not download as root
uk: Не можливо завантажити від root

en: Remote packages can not be downloaded when running as root. Please try again as a normal user.
uk: Віддалені пакунки не можуть бути завантажені під root’ом. Будь ласка, спробуйте знову під звичайним користувачем

en: Downloading package
uk: Завантаження пакунків

en: Download failed
uk: Завантаження не вдалось

en: Downloading the package failed: file '%s' '%s'
uk: Завантаження не вдалось: файл '%s' '%s'

note: set window title set name
en: Package Installer - %s
uk: Встановлювач пакунків - %s

en: Package control data
uk: Дані контролю пакунку

en: Upstream data
uk: Вихідні дані

en: Error reading filelist
uk: Помилка читання файлу-списку

en: Error:
uk: Помилка:

en: Same version is already installed
uk: Така ж версія вже встановлена

en: _Reinstall Package
uk: _Перевстановити пакунок

en: Selection is a directory
uk: Обрано каталог

en: Error reading file content '%s'
uk: Помилка читання вмісту файлу '%s'

en: File content can not be extracted
uk: Не можливо видобути вміст файлу

en: <b>To be removed: %s</b>
uk: <b>Буде видалено: %s</b>

en: To be installed: %s
uk: Буде встановлено: %s

en: Open Software Package
uk: Відкрити програмний пакунок

en: Software packages
uk: Програмні пакунки

en: Dependency problems
uk: Проблеми залежностей

en: One or more packages are required by %s, it cannot be removed.
uk: Пакет "%s" вимагається одним або більше пакетами і не може бути видалений.

en: File not found
uk: Файл не знайдено

en: You tried to install a file that does not (or no longer) exist.
uk: Ви спробували встановити файл, якого не існує (або більше не існує).

en: Installing package file...
uk: Встановлення файла пакунка...

en: Removing package...
uk: Видалення пакету...

en: Install unauthenticated software?
uk: Встановити недостовірне програмне забезпечення?

en: Malicious software can damage your data and take control of your system.
    
    The packages below are not authenticated and could therefore be of malicious nature.
uk: Шкідливе програмне забезпечення може пошкодити дані і взяти контроль над системою.
    
    Пакунки, перелічені нижче, не ідентифіковані, а отже можуть містити шкідливе ПЗ.

en: You need to grant administrative rights to install software
uk: Щоб встановити програмне забезпечення, ви мусите володіти правами адміністратора

en: 
    It is a possible security risk to install packages files manually.
    Install software from trustworthy software distributors only.
uk: 
    Встановлення пакунків вручну, ймовірно, складає ризик безпеці.
    Встановлюйте програмне забезпечення лише від тих постачальників, яким довіряєте.

en: You need to grant administrative rights to remove software
uk: Необхідно надати права адміністрування для видалення пакетів

en: Failed to install package file
uk: Не вдалося встановити файл пакунка

en: Failed to remove package
uk: Не вдалось вилучити пакет

note: errMsg = "%s" % msg
en: Could not download all required files
uk: Не вдалося завантажити всі необхідні файли

en: Please check your internet connection or installation medium.
uk: Будь ласка, перевірте ваше інтернет-з'єднання або носій встановлення.

en: Could not install all dependencies
uk: Не вдалося встановити всі залежності

en: Usually this is related to an error of the software distributor. See the terminal window for more details.
uk: Зазвичай це вважають помилкою постачальника програмного забезпечення. За подробицями див. у вікно терміналу

en: Installing %s
uk: Встановлюю %s

en: Removing %s
uk: Видаляється %s

note: self.label_action.set_markup("<b><big>"+_("Package installed")+"</big></b>") show the button self.button_deb_install_close.set_sensitive(True) self.button_deb_install_close.grab_default()
en: Installation finished
uk: Встановлення завершено

en: Removal finished
uk: Видалення завершене

en: Package '%s' was installed
uk: Пакунок "%s" було встановлено

en: Package '%s' was removed
uk: Пакет "%s" було вилучено

en: Failed to install package '%s'
uk: Не вдалося встановити пакунок "%s"

en: Failed to remove package '%s'
uk: Не вдалось вилучити пакет "%s"

en: Installation complete
uk: Встановлення завершено

en: Removal complete
uk: Видалення завершене

en: Failed to completely install all dependencies
uk: Не вдалося повністю встановити всі залежності

en: Failed to completely remove package
uk: Не вдалось повністю видалити пакет

en: To fix this run 'sudo apt-get install -f' in a terminal window.
uk: Щоб виправити це, запустіть "sudo apt-get install -f" у вікні терміналу.

note: ui
en: Installing '%s'...
uk: Встановлення "%s"...

en: Removing '%s'...
uk: Видалення пакету «%s»...

en: Installing dependencies...
uk: Встановлення залежностей...

en: Downloading additional package files...
uk: Завантаження додаткових файлів пакунків...

en: File %s of %s at %sB/s
uk: Файл %s з %s при %sБ/с

en: File %s of %s
uk: Файл %s з %s

note: print "mediaChange %s %s" % (medium, drive)
en: Please insert '%s' into the drive '%s'
uk: Будь ласка, вставте "%s" у привід "%s"

en: Configuration items must be specified with a =<value>
uk: Конфігураційні пункти мають бути задані разом із =<value>

en: Couldn't set APT option %s to %s
uk: Неможливо змінити опцію APT %s на %s

en: Unknown package type '%s', exiting
uk: Невідомий тип пакунка "%s", виходжу

en: Failed to open the software package
uk: Не вдалося відкрити пакунок програмного забезпечення

en: The package might be corrupted or you are not allowed to open the file. Check the permissions of the file.
uk: Пакунок міг бути пошкодженим або Вам не дозволено відкрити цей файл. Перевірте дозволи файла.

en: This package is uninstallable
uk: Цей пакунок є невстановлюваним

en: No description is available
uk: Немає жодного опису

en: The following packages are UNAUTHENTICATED:
uk: Наступні пакунки є НЕДОСТОВІРНИМИ:

en: Requires the REMOVAL of the following packages:
uk: Потребує ВИДАЛЕННЯ наступних пакунків:

en: Requires the installation of the following packages:
uk: Потребує встановлення наступних пакунків:

en: Error during install: '%s'
uk: Помилка під час встановлення: '%s'

en: Included Files
uk: Включені файли

en: &Install Package
uk: &Встановити пакунок

en: &Download Package
uk: &Завантажити пакет

en: The package file does not exist
uk: Файл пакунка не існує

en: A nonexistent file has been selected for installation. Please select an existing .deb package file.
uk: Для встановлення було вибрано неіснуючий файл. Будь ласка, виберіть існуючий файл пакунка .deb.

note: self.textLabel1_3_2.setText(_("Same version is already installed"))
en: &Reinstall Package
uk: &Перевстановити пакунок

en: Re&install Package
uk: Пере&встановити пакунок

en: To be removed: %s
uk: Буде видалено: %s

en: Broken dependencies
uk: Розбиті залежності

en: Your system has broken dependencies. This application can not continue until this is fixed. To fix it run 'gksudo synaptic' or 'sudo apt-get install -f' in a terminal window.
uk: Ваша система має розбиті залежності. Цей додаток не може продовжувати, доки це не буде виправлено. Для виправлення цього запустіть "gksudo synaptic" або "sudo apt-get install -f" у вікні терміналу

en: '%s' is not a Debian package
uk: "%s" не є пакунком Debian

en: The MIME type of this file is '%s' and can not be installed on this system.
uk: Тип MIME цього файла є "%s" і не може бути встановлений на цій системі.

en: Could not open '%s'
uk: Неможливо відкрити "%s"

en: The package might be corrupted or you are not allowed to open the file. Check the permissions of the file.
uk: Пакунок міг бути пошкодженим, або вам не дозволено відкрити файл. Перевірте дозволи файла.

en: Same version is available in a software channel
uk: Така ж версія наявна в каналі програмного забезпечення

en: You are recommended to install the software from the channel instead.
uk: Вам рекомендовано натомість встановити це програмне забезпечення з каналу.

en: An older version is available in a software channel
uk: Старіша версія доступна в каналі програмного забезпечення

en: Generally you are recommended to install the version from the software channel, since it is usually better supported.
uk: Взагалі вам рекомендовано встановити версію з каналу програмного забезпечення, оскільки вона зазвичай краще підтримується.

en: A later version is available in a software channel
uk: Пізніша версія доступна в каналі програмного забезпечення

en: You are strongly advised to install the version from the software channel, since it is usually better supported.
uk: Ми наполегливо радимо вам встановити версію з каналу програмного забезпечення, оскільки вона краще підтримується.

en: All dependencies are satisfied
uk: Всі залежності задоволено

note: FIXME: use ngettext here
en: Requires the <b>removal</b> of %s packages
uk: Потребує <b>видалення</b> %s пакунків

en: Requires the installation of %s packages
uk: Потребує встановлення %s пакунків

en: Only one software management tool is allowed to run at the same time
uk: Лише один інструмент керування програмним забезпеченням дозволено запускати одночасно

en: Please close the other application e.g. 'Update Manager', 'aptitude' or 'Synaptic' first.
uk: Будь ласка, спершу закрийте інший додаток, як-от 'Менеджер оновлення', 'aptitude' чи 'Synaptic'.

note: change = QMessageBox.question(None, _("Media Change"), msg, QMessageBox.Ok, QMessageBox.Cancel)
en: Media Change
uk: Зміна Носія
