gtk+2.4 - en to ang translation catalogue (42 entries)

en: Failed to open file '%s': %s
ang: Tósǽlde tó openienne dǽles '%s': %s

en: Image file '%s' contains no data
ang: Onlícnescranic '%s' næfþ giefa

en: Failed to load image '%s': reason not known, probably a corrupt image file
ang: Tósǽlde tó hládenne onlícnesse '%s':

en: Image type '%s' is not supported
ang: Onlícnescynn '%s' nis gewreðod

en: Unrecognized image file format
ang: Unrecognized onlícnescranicgesceap

en: Failed to load image '%s': %s
ang: Tósǽlde tó hládenne onlícnesse '%s': %s

en: Error writing to image file: %s
ang: Gesweðrung in wrítung þǽm onlícnescranic: %s

en: Failed to open temporary file
ang: Tósǽlde tó openienne hwílwendne cranic

en: Failed to read from temporary file
ang: Tósǽlde tó rǽdenne fram hwílwendne cranic

en: Failed to open '%s' for writing: %s
ang: Tósǽlde tó openienne '%s' for wrítunge: %s

en: Image format unknown
ang: Onlícnesgesceap ungecnáwen

en: The ANI image format
ang: Þæt ANI onlícnesgesceap

en: Not enough memory to load bitmap image
ang: Nis genóg gemynd tó hládenne bitmap-onlícnesse

en: BMP image has unsupported header size
ang: BMP onlícnes hæfþ ungewreðode xxxxx micelnessa

en: The BMP image format
ang: Þæt BMP onlícnesgesceap

en: The GIF image format
ang: Þæt GIF onlícnesgesceap

en: The ICO image format
ang: Þæt ICO onlícnesgesceap

en: The JPEG image format
ang: Þæt JPEG onlícnesgesceap

en: Failure reading GIF: %s
ang: Gesweðrung in rǽdunge GIF: %s

en: Internal error in the GIF loader (%s)
ang: Inweardlicu gesweðrung in þǽm GIF-hládere (%s)

en: Not enough memory to load icon
ang: Ne genóg gemynd tó hládenne segn

en: Unsupported icon type
ang: Ungewreðod segncynn

en: Not enough memory to load ICO file
ang: Ne genóg gemynd tó hládenne ICO-cranic

en: Image has invalid width and/or height
ang: Onlícnes hæfþ ungóde wíde and/oþþe híehþe

en: Image has unsupported bpp
ang: Onlícnes hæfþ ungewreðod bpp

en: The PCX image format
ang: Þæt PCX onlícnesgesceap

en: The PNG image format
ang: Þæt PNG onlícnesgesceap

en: The PNM/PBM/PGM/PPM image format family
ang: Séo PNM/PBM/PGM/PPM onlícnesgesceapmǽgscír

en: RAS image has unknown type
ang: RAS onlícnes hæfþ uncúþ cynn

en: The Sun raster image format
ang: Þæt Sunnanrastere onlícnescynn

en: The Targa image format
ang: Þæt Targa onlícnesgesceap

en: Width or height of TIFF image is zero
ang: Wídu oþþe híehþu TIFF-onlícnesse is náht

en: The TIFF image format
ang: Þæt TIFF onlícnesgesceap

en: Image has zero width
ang: Onlícnes hæfþ náhtwídu

en: Not enough memory to load image
ang: Ne genóg gemynd tó hládenne onlícnesse

en: The WBMP image format
ang: Þæt WBMP onlícnessgesceap

en: Invalid XBM file
ang: Ungód XBM cranic

en: The XBM image format
ang: Þæt XBM onlícnesgesceap

en: XPM file has image width <= 0
ang: XPM cranic hæfþ onlícneswíde <= 0

en: XPM file has image height <= 0
ang: XPM cranic hæfþ onlícneshíehþe <= 0

en: XPM file has invalid number of colors
ang: XPM cranic hæfþ ungódne híwa rím

en: The XPM image format
ang: Þæt XPM onlícnesgesceap
