gdk-pixbuf - en to csb translation catalogue (66 entries)

en: Failed to open file '%s': %s
csb: Òtemkniãce lopka '%s': %s nie darzëło sã

en: Image file '%s' contains no data
csb: Lopk z òbrôzã '%s' nie zamëkô w se pòdôwków

en: Failed to load image '%s': reason not known, probably a corrupt image file
csb: Wczëtanié òbrôzu "%s" nie darzëło sã: nieznónô przëczëna, prawdopòdóbno lopk z felą.

en: Failed to load animation '%s': reason not known, probably a corrupt animation file
csb: Nie mòże òdczëtac animacëji "%s": nieznónô przëczëna, prawdopòdóbno lopk animacëji mô felã.

en: Unable to load image-loading module: %s: %s
csb: Nie mòże wladowac mòdulu czëtaniô òbrôzów: %s: %s

en: Image type '%s' is not supported
csb: Òbrôżë ôrtu "%s" nie są wspieróné

en: Couldn't recognize the image file format for file '%s'
csb: Nie mòże pòznac fòrmatu òbrôzu w lopkù '%s'

en: Unrecognized image file format
csb: Nierozpòznóny fòrmat lopka z òbrôzã

en: Failed to load image '%s': %s
csb: Nie mòże wladowac òbrôzu '%s':%s

en: Error writing to image file: %s
csb: Fela przë zapisënkù do lopka òbrôzu: %s

en: This build of gdk-pixbuf does not support saving the image format: %s
csb: Ta kòpiëjô gdk-pixbuf nie zezwôlô na zapisënk òbrôzu w fòrmace: %s

en: Insufficient memory to save image to callback
csb: Felëjë pamiãcë bë zapisac òbrôz do òdczëtaniô

en: Failed to open temporary file
csb: Nie mòże òtemknąc timczasowégò lopka

en: Failed to read from temporary file
csb: Nie mòże czëtac timczasowégò lopka

en: Failed to open '%s' for writing: %s
csb: Nie mòże òtemknąc '%s' do zapisënkù: %s

en: Failed to close '%s' while writing image, all data may not have been saved: %s
csb: Nie mòże zamknąc lopka "%s" pò zapisaniém w nim òbrôzu. Mògło dońc do niezapisania dzélu pòdôwków: %s

en: Insufficient memory to save image into a buffer
csb: Felëjë pamiãcë bë zapisac òbrôz do bùfora

en: Internal error: Image loader module '%s' failed to complete an operation, but didn't give a reason for the failure
csb: Bënowô fela: Mòduł "%s" òdczëtëjący òbrôżë nie skùczëł òperacëji, nie pòdając przëczënë nieùdałoscë

en: Incremental loading of image type '%s' is not supported
csb: Fùnkcëjô przërostowégò òdczëtu òbrôzów ôrtu "%s" nie je wspieranô.

en: Image format unknown
csb: Nieznóny fòrmat òbrôzu

en: failed to allocate image buffer of %u byte | failed to allocate image buffer of %u bytes
csb[0]: Felëjë pamiãcë na bùfor òbrôzu ò miarze %u bajta
csb[1]: Felëjë pamiãcë na bùfor òbrôzu ò miarze %u bajtów
csb[2]: Felëjë pamiãcë na bùfor òbrôzu ò miarze %u bajtów

en: Invalid header in animation
csb: Zmiłkòwi nagłówk animacëji

en: Not enough memory to load animation
csb: Felëjë pamiãcë do wladowaniô animacëji

en: The ANI image format
csb: Fòrmat òbrôzu ANI

en: BMP image has bogus header data
csb: Zmiłkòwi nagłówk òbrôzu BMP

en: Not enough memory to load bitmap image
csb: Felëjë pamiãcë na òdczëtanié bitmapë z lopkù

en: Couldn't write to BMP file
csb: Nie je mòżno zapisac do lopkù BMP

en: The BMP image format
csb: Fòrmat òbrôzu BMP

en: The GIF image format
csb: Fòrmat òbrôzu GIF

en: The ICO image format
csb: Fòrmat òbrôzu ICO

en: JPEG quality must be a value between 0 and 100; value '%s' could not be parsed.
csb: Jakòsc òbrôzu JPEG mùszi bëc wôrtnotą òd 0 do 100; wôrtnota '%s' nie je pòprôwna.

en: The JPEG image format
csb: Fòrmat òbrôzu JPEG

en: Failure reading GIF: %s
csb: Felô prze òdczëtanim òbrôzu GIF: %s

en: Internal error in the GIF loader (%s)
csb: Bënowô fela przë mòdule òdczëtaniô òbrôzów GIF (%s)

en: Not enough memory to load GIF file
csb: Felëjë pamiãcë na òdczëtanié lopkù GIF

en: Not enough memory to composite a frame in GIF file
csb: Felëjë pamiãcë na zrobienié ramë w lopkù GIF

en: File does not appear to be a GIF file
csb: Lopk mést nie je lopkã GIF

en: Invalid header in icon
csb: Zmiłkòwi nagłówk ikònë

en: Not enough memory to load icon
csb: Felëjë pamiãcë na òdczëtanié ikònë

en: Icon has zero width
csb: Szérz ikònë je zerowô

en: Icon has zero height
csb: Wiżô ikònë je zerowô

en: Not enough memory to load ICO file
csb: Felëjë pamiãcë na òdczëtanié lopkù ICO

en: Image too large to be saved as ICO
csb: Òbrôz je za wiôldżi, żebë móc zapisac gò jakò ICO

en: Error interpreting JPEG image file (%s)
csb: Felô przë interpretacëji lopkù z òbrôzã JPEG (%s)

en: Insufficient memory to load image, try exiting some applications to free memory
csb: Felëjë pamiãcë na òdczëtanié lopkù, spróbùjë zasztëkac jaczé programë abë zwòlnic pamiãc

en: Couldn't allocate memory for loading JPEG file
csb: Felëjë pamiãcë na òdczëtanié lopkù JPEG

en: Couldn't create new pixbuf
csb: Nie je mòżno zrobic nowégò bùfora piksmapë

en: No palette found at end of PCX data
csb: Nie je nalazłô paléta na kùńcu pòdôwków PCX

en: The PCX image format
csb: Fòrmat òbrôzu PCX

en: Bits per channel of PNG image is invalid.
csb: Lëczba bitów na kanal òbrôzu PNG nie je pòprôwnô.

en: Insufficient memory to load PNG file
csb: Felëjë pamiãcë na òdczëtanié lopkù PNG

en: Keys for PNG text chunks must have at least 1 and at most 79 characters.
csb: Klucze tekstowëch elementów PNG mùszą miec długòtã òd 1 do 79 céchów.

en: Keys for PNG text chunks must be ASCII characters.
csb: Klucze tekstowëch elementów PNG mùszą byc céchama ASCII.

en: The PNG image format
csb: Fòrmat òbrôzu PNG

en: PNM file has an incorrect initial byte
csb: Lopk PNM zamëkô w se niepòprôwny zaczątkòwi bajt

en: PNM file has an image width of 0
csb: Plik PNM zamëkô w se òbrôz ò szérzë 0

en: PNM file has an image height of 0
csb: Plik PNM zamëkô w se òbrôz ò wiżë 0

en: Maximum color value in PNM file is 0
csb: Maksymalnô wôrtnota farwë w lopkù PNM je 0

en: Maximum color value in PNM file is too large
csb: Maksymalnô wôrtnota farwë w lopkù PNM je za wiôlgô

en: Insufficient memory to load PNM context struct
csb: Felëjë pamiãcë na wladowanié strukturë kòntekstu PNM

en: Insufficient memory to load PNM file
csb: Felëjë pamiãcë na òdczëtanié lopkù PNM

en: RAS image has bogus header data
csb: Zmiłkòwi nagłówk òbrôzu RAS

en: RAS image has unknown type
csb: Nieznóny fòrmat òbrôzu RAS

en: Not enough memory to load RAS image
csb: Felëjë pamiãcë na òdczëtanié òbrôzu RAS

en: The Sun raster image format
csb: Rastrowi fòrmat òbrôzu firmë SUN

en: TGA image has invalid dimensions
csb: Òbrôz TGA mô zmiłkòwe miarë
