gtk+ 2.20.1.1 - en to el translation catalogue (199 entries)

en: Failed to open file “%s”: %s
el: Αποτυχία ανοίγματος αρχείου «%s»: %s

en: Image file “%s” contains no data
el: Το αρχείο εικόνας «%s» δεν περιέχει δεδομένα

en: Failed to load animation “%s”: reason not known, probably a corrupt animation file
el: Αποτυχία φόρτωσης κινούμενης εικόνας «%s»: Άγνωστη αιτία, πιθανόν πρόκειται για κατεστραμμένο αρχείο κινούμενης εικόνας

en: Failed to load image “%s”: reason not known, probably a corrupt image file
el: Αποτυχία φόρτωσης εικόνας «%s»: Άγνωστη αιτία, πιθανόν πρόκειται για κατεστραμμένο αρχείο κινούμενης εικόνας

en: Number of Channels
el: Αριθμός καναλιών

en: The number of samples per pixel
el: Ο αριθμός των δειγμάτων ανά εικονοστοιχείο

en: Colorspace
el: Χρωματικός χώρος

en: The colorspace in which the samples are interpreted
el: Ο χρωματικός χώρος στον οποίον ερμηνεύονται τα δείγματα

en: Has Alpha
el: Έχει άλφα

en: Whether the pixbuf has an alpha channel
el: Αν το pixbuf έχει κανάλι άλφα

en: Bits per Sample
el: Δυαδικά ανά δείγμα

en: The number of bits per sample
el: Ο αριθμός των δυαδικών ανά δείγμα

en: Width
el: Πλάτος

en: The number of columns of the pixbuf
el: Ο αριθμός των στηλών του pixbuf

en: Height
el: Ύψος

en: The number of rows of the pixbuf
el: Ο αριθμός των γραμμών του pixbuf

en: Rowstride
el: Βήμα γραμμής

en: The number of bytes between the start of a row and the start of the next row
el: Ο αριθμός των ψηφιολέξεων μεταξύ της αρχής μιας γραμμής και της αρχής της επόμενης γραμμής

en: Pixels
el: Εικονοστοιχεία

en: A pointer to the pixel data of the pixbuf
el: Ένας δείκτης για τα δεδομένα εικονοστοιχείου του pixbuf

en: Pixel Bytes
el: Ψηφιολέξεις εικονοστοιχείου

en: Readonly pixel data
el: Δεδομένα εικονοστοιχείου μόνο για ανάγνωση

en: Unable to load image-loading module: %s: %s
el: Αποτυχία φόρτωσης αρθρώματος φόρτωσης εικόνων: %s: %s

en: Image-loading module %s does not export the proper interface; perhaps it’s from a different gdk-pixbuf version?
el: Το άρθρωμα φόρτωσης εικόνων %s δεν εξάγει την κατάλληλη διεπαφή· μήπως προέρχεται από διαφορετική έκδοση του gdk-pixbuf;

en: Image type “%s” is not supported
el: Δεν υποστηρίζεται ο τύπος εικόνας «%s»

en: Couldn’t recognize the image file format for file “%s”
el: Αδυναμία αναγνώρισης της μορφής αρχείου εικόνας για το αρχείο «%s»

en: Unrecognized image file format
el: Άγνωστη μορφή αρχείου εικόνας

en: Failed to load image “%s”: %s
el: Αποτυχία φόρτωσης εικόνας «%s»: %s

en: Error writing to image file: %s
el: Σφάλμα κατά την εγγραφή στο αρχείο εικόνας: %s

en: This build of gdk-pixbuf does not support saving the image format: %s
el: Αυτή η έκδοση του gdk-pixbuf δεν υποστηρίζει αποθήκευση της μορφής εικόνας : %s

en: Insufficient memory to save image to callback
el: Ανεπάρκεια μνήμης για την αποθήκευση της εικόνας στην επανάκληση

en: Failed to open temporary file
el: Αποτυχία ανοίγματος προσωρινού αρχείου

en: Failed to read from temporary file
el: Αποτυχία ανάγνωσης από το προσωρινό αρχείο

en: Failed to open “%s” for writing: %s
el: Αποτυχία ανοίγματος του «%s» για εγγραφή: %s

en: Failed to close “%s” while writing image, all data may not have been saved: %s
el: Αποτυχία κλεισίματος του «%s» κατά την εγγραφή της εικόνας, μπορεί να μην έχουν αποθηκευτεί όλα τα δεδομένα: %s

en: Insufficient memory to save image into a buffer
el: Ανεπάρκεια μνήμης για την αποθήκευση της εικόνας σε ενδιάμεση μνήμη

en: Error writing to image stream
el: Σφάλμα κατά την εγγραφή στη ροή της εικόνας

en: Internal error: Image loader module “%s” failed to complete an operation, but didn’t give a reason for the failure
el: Εσωτερικό σφάλμα: Το άρθρωμα φόρτωσης εικόνων «%s» απέτυχε να ολοκληρώσει μια ενέργεια, αλλά δεν εξήγησε το λόγο της αποτυχίας

en: Incremental loading of image type “%s” is not supported
el: Δεν υποστηρίζεται η σταδιακή φόρτωση για τον τύπο εικόνας «%s»

en: Loop
el: Βρόχος

en: Whether the animation should loop when it reaches the end
el: Αν η κίνηση πρέπει να επαναλαμβάνεται όταν φτάσει στο τέλος

en: Image header corrupt
el: Κατεστραμμένη κεφαλίδα εικόνας

en: Image format unknown
el: Άγνωστη μορφή εικόνας

en: Image pixel data corrupt
el: Κατεστραμμένα δεδομένα εικονοστοιχείων εικόνας

en: failed to allocate image buffer of %u byte | failed to allocate image buffer of %u bytes
el[0]: Αποτυχία διάθεσης %u byte ως ενδιάμεσης μνήμης εικόνας
el[1]: Αποτυχία διάθεσης %u bytes ως ενδιάμεσης μνήμης εικόνας

en: Unexpected icon chunk in animation
el: Μη αναμενόμενο τμήμα εικονιδίου στην κινούμενη εικόνα

en: Invalid header in animation
el: Μη έγκυρη κεφαλίδα στην κινούμενη εικόνα

en: Not enough memory to load animation
el: Ανεπάρκεια μνήμης για τη φόρτωση της κινούμενης εικόνας

en: Malformed chunk in animation
el: Η κινούμενη εικόνα περιέχει κακοδιατυπωμένο τμήμα

en: ANI image was truncated or incomplete.
el: Η εικόνα ANI ήταν περικομμένη ή ατελής.

[ctx: image format]
en: Windows animated cursor
el: Κινούμενος δρομέας Windows

en: BMP image has bogus header data
el: Η εικόνα BMP περιέχει εσφαλμένα δεδομένα κεφαλίδας

en: Not enough memory to load bitmap image
el: Ανεπάρκεια μνήμης για τη φόρτωση της εικόνας bitmap

en: BMP image has unsupported header size
el: Δεν υποστηρίζεται αυτό το μέγεθος κεφαλίδας εικόνας BMP

en: BMP image has unsupported depth
el: Δεν υποστηρίζεται αυτό το βάθος εικόνας BMP

en: BMP image has oversize palette
el: Η εικόνα BMP περιέχει υπερμεγέθη παλέτα

en: Topdown BMP images cannot be compressed
el: Δεν είναι δυνατή η συμπίεση εικόνων Topdown BMP

en: BMP image width too large
el: Το πλάτος της εικόνας BMP είναι πολύ μεγάλο

en: Premature end-of-file encountered
el: Εντοπίστηκε πρόωρος τερματισμός αρχείου

en: Error while decoding colormap
el: Σφάλμα κατά την αποκωδικοποίηση του χρωματικού χάρτη

en: Image is too wide for BMP format.
el: Η εικόνα είναι πολύ πλατυά για τη μορφή BMP.

en: Couldn’t allocate memory for saving BMP file
el: Αδυναμία διάθεσης μνήμης για την αποθήκευση του αρχείου BMP

en: Couldn’t write to BMP file
el: Αδυναμία εγγραφής στο αρχείο BMP

[ctx: image format]
en: Windows icon
el: Εικονίδιο Windows

en: JPEG quality must be a value between 0 and 100; value “%s” could not be parsed.
el: Η ποιότητα του JPEG πρέπει να έχει τιμή μεταξύ 0 και 100· η τιμή «%s» δεν μπορεί να αναλυθεί.

en: JPEG quality must be a value between 0 and 100; value “%d” is not allowed.
el: Η ποιότητα του JPEG πρέπει να έχει τιμή μεταξύ 0 και 100· η τιμή «%d» δεν επιτρέπεται.

en: Could not allocate memory: %s
el: Αδυναμία διάθεσης μνήμης: %s

en: Could not create stream: %s
el: Αδυναμία δημιουργίας ροής: %s

en: Could not seek stream: %s
el: Αδυναμία αναζήτησης μέσα στη ροή: %s

en: Could not read from stream: %s
el: Αδυναμία ανάγνωσης από τη ροή: %s

en: Couldn’t load bitmap
el: Αδυναμία φόρτωσης του bitmap

en: Couldn’t load metafile
el: Αδυναμία φόρτωσης του αρχείου μεταδεδομένων

en: Unsupported image format for GDI+
el: Μη υποστηριζόμενη μορφή εικόνας για το GDI+

en: Couldn’t save
el: Αδυναμία αποθήκευσης

en: Failure reading GIF: %s
el: Αποτυχία ανάγνωσης GIF: %s

en: GIF file was missing some data (perhaps it was truncated somehow?)
el: Λείπουν κάποια δεδομένα από το αρχείο GIF (μήπως περικόπηκαν με κάποιο τρόπο;)

en: Internal error in the GIF loader (%s)
el: Εσωτερικό σφάλμα στην εφαρμογή φόρτωσης εικόνων GIF (%s)

en: Bad code encountered
el: Εντοπίστηκε εσφαλμένος κώδικας

en: Stack overflow
el: Υπερχείλιση στοίβας

en: GIF image loader cannot understand this image.
el: Η εφαρμογή φόρτωσης εικόνων GIF δεν μπορεί να αναγνωρίσει την εικόνα.

en: Circular table entry in GIF file
el: Κυκλική εγγραφή πίνακα στο αρχείο GIF

en: Not enough memory to load GIF file
el: Ανεπάρκεια μνήμης για τη φόρτωση του αρχείου GIF

en: Not enough memory to composite a frame in GIF file
el: Ανεπάρκεια μνήμης για τη σύνθεση πλαισίου στο αρχείο GIF

en: GIF image is corrupt (incorrect LZW compression)
el: Η εικόνα GIF είναι κατεστραμμένη (εσφαλμένη συμπίεση LZW)

en: File does not appear to be a GIF file
el: Το αρχείο δε φαίνεται να είναι αρχείο GIF

en: Version %s of the GIF file format is not supported
el: Η έκδοση %s της μορφής αρχείων GIF δεν υποστηρίζεται

en: Resulting GIF image has zero size
el: Σαν αποτέλεσμα η εικόνα GIF έχει μηδενικό μέγεθος

en: GIF image has no global colormap, and a frame inside it has no local colormap.
el: Η εικόνα GIF δεν περιέχει καθολικό χρωματικό χάρτη, ενώ ένα εσωτερικό πλαίσιο δεν περιέχει τοπικό χρωματικό χάρτη.

en: GIF image was truncated or incomplete.
el: Η εικόνα GIF ήταν περικομμένη ή ατελής.

en: Not all frames of the GIF image were loaded.
el: Δεν φορτώθηκαν όλα τα καρέ της εικόνας GIF.

en: Error reading ICNS image: %s
el: Σφάλμα κατά την ανάγνωση της εικόνας ICNS: %s

en: Could not decode ICNS file
el: Αδυναμία αποκωδικοποίησης του αρχείου ICNS

[ctx: image format]
en: MacOS X icon
el: Εικονίδιο MacOS X

en: Invalid header in icon (%s)
el: Μη έγκυρη κεφαλίδα στο εικονίδιο (%s)

en: Not enough memory to load icon
el: Ανεπάρκεια μνήμης για τη φόρτωση του εικονιδίου

en: Invalid header in icon
el: Μη έγκυρη κεφαλίδα στο εικονίδιο

en: Compressed icons are not supported
el: Δεν υποστηρίζονται συμπιεσμένα εικονίδια

en: Unsupported icon type
el: Μη υποστηριζόμενος τύπος εικονιδίου

en: Not enough memory to load ICO file
el: Ανεπάρκεια μνήμης για τη φόρτωση του αρχείου ICO

en: ICO image was truncated or incomplete.
el: Η εικόνα ICO ήταν περικομμένη ή ατελής.

en: Image too large to be saved as ICO
el: Η εικόνα είναι πολύ μεγάλη για να αποθηκευτεί ως ICO

en: Cursor hotspot outside image
el: Το επίκεντρο του δρομέα βρίσκεται έξω από την εικόνα

en: Unsupported depth for ICO file: %d
el: Μη υποστηριζόμενο βάθος στο αρχείο ICO: %d

en: Couldn’t allocate memory for stream
el: Αδυναμία διάθεσης μνήμης για τη ροή

en: Couldn’t decode image
el: Αδυναμία αποκωδικοποίησης της εικόνας

en: Transformed JPEG2000 has zero width or height
el: Το μετασχηματισμένο JPEG2000 έχει μηδενικό ύψος ή πλάτος.

en: Image type currently not supported
el: Αυτός ο τύπος εικόνας δεν υποστηρίζεται προς το παρόν

en: Couldn’t allocate memory for color profile
el: Αδυναμία διάθεσης μνήμης για το προφίλ χρωμάτων

en: Insufficient memory to open JPEG 2000 file
el: Ανεπάρκεια μνήμης για το άνοιγμα του αρχείου JPEG 2000

en: Couldn’t allocate memory to buffer image data
el: Αδυναμία διάθεσης μνήμης για την αποθήκευση των δεδομένων της εικόνας στην ενδιάμεση μνήμη

en: Error interpreting JPEG image file (%s)
el: Σφάλμα κατά την ερμηνεία του αρχείου εικόνας JPEG (%s)

en: Insufficient memory to load image, try exiting some applications to free memory
el: Ανεπάρκεια μνήμης για τη φόρτωση της εικόνας, δοκιμάστε να τερματίσετε ορισμένες εφαρμογές για να απελευθερώσετε μνήμη

en: Unsupported JPEG color space (%s)
el: Μη υποστηριζόμενο εύρος χρωμάτων JPEG (%s)

en: Couldn’t allocate memory for loading JPEG file
el: Αδυναμία διάθεσης μνήμης για τη φόρτωση του αρχείου JPEG

en: Transformed JPEG has zero width or height.
el: Το μετασχηματισμένο JPEG έχει μηδενικό ύψος ή πλάτος.

en: Unsupported number of color components (%d)
el: Μη υποστηριζόμενο εύρος χρωμάτων (%d)

en: JPEG x-dpi must be a value between 1 and 65535; value “%s” is not allowed.
el: Τα x-dpi του JPEG πρέπει να έχουν τιμή μεταξύ 1 και 65535· η τιμή «%s» δεν επιτρέπεται.

en: JPEG y-dpi must be a value between 1 and 65535; value “%s” is not allowed.
el: Τα y-dpi του JPEG πρέπει να έχουν τιμή μεταξύ 1 και 65535· η τιμή «%s» δεν επιτρέπεται.

en: Color profile has invalid length “%u”.
el: Το προφίλ χρωμάτων δεν έχει έγκυρο μήκος «%u».

en: Bits per channel of PNG image is invalid.
el: Μη έγκυρος αριθμός bits ανά κανάλι στην εικόνα PNG.

en: Transformed PNG has zero width or height.
el: Το μετασχηματισμένο PNG έχει μηδενικό ύψος ή πλάτος.

en: Bits per channel of transformed PNG is not 8.
el: Τα bits ανά κανάλι του μετασχηματισμένου PNG δεν είναι 8.

en: Transformed PNG not RGB or RGBA.
el: Το μετασχηματισμένο PNG δεν είναι RGB ή RGBA.

en: Transformed PNG has unsupported number of channels, must be 3 or 4.
el: Το μετασχηματισμένο PNG περιέχει μη υποστηριζόμενο αριθμό καναλιών· θα έπρεπε να είναι 3 ή 4.

en: Fatal error in PNG image file: %s
el: Μοιραίο σφάλμα στο αρχείο εικόνας PNG: %s

en: Insufficient memory to load PNG file
el: Ανεπάρκεια μνήμης για τη φόρτωση του αρχείου PNG

en: Couldn’t allocate memory for loading PNG
el: Αδυναμία διάθεσης μνήμης για τη φόρτωση του αρχείου PNG

en: Insufficient memory to store a %lu by %lu image; try exiting some applications to reduce memory usage
el: Ανεπάρκεια μνήμης για την αποθήκευση εικόνας %lu επί %lu· δοκιμάστε να τερματίσετε μερικές εφαρμογές για να απελευθερώσετε μνήμη

en: Fatal error reading PNG image file
el: Μοιραίο σφάλμα κατά την ανάγνωση του αρχείου εικόνας PNG

en: Fatal error reading PNG image file: %s
el: Μοιραίο σφάλμα κατά την ανάγνωση του αρχείου εικόνας PNG: %s

en: Keys for PNG text chunks must have at least 1 and at most 79 characters.
el: Τα κλειδιά για τα τμήματα κειμένου του PNG θα πρέπει να περιέχουν τουλάχιστον 1 και όχι περισσότερους από 79 χαρακτήρες.

en: Keys for PNG text chunks must be ASCII characters.
el: Τα κλειδιά για τα τμήματα κειμένου του PNG θα πρέπει να απαρτίζονται από χαρακτήρες ASCII.

en: Color profile has invalid length %d.
el: Το προφίλ χρωμάτων έχει άκυρο μήκος %d.

en: PNG compression level must be a value between 0 and 9; value “%s” could not be parsed.
el: Η ποιότητα συμπίεσης του PNG πρέπει να έχει τιμή μεταξύ 0 και 9· η τιμή «%s» δεν μπορεί να αναλυθεί.

en: PNG compression level must be a value between 0 and 9; value “%d” is not allowed.
el: Η ποιότητα συμπίεσης του PNG πρέπει να έχει τιμή μεταξύ 0 και 9· η τιμή «%d» δεν επιτρέπεται.

en: PNG x-dpi must be greater than zero; value “%s” is not allowed.
el: Τα x-dpi του PNG πρέπει να είναι μεγαλύτερα από μηδέν· η τιμή «%s» δεν επιτρέπεται.

en: PNG y-dpi must be greater than zero; value “%s” is not allowed.
el: Τα y-dpi του PNG πρέπει να είναι μεγαλύτερα από μηδέν· η τιμή «%s» δεν επιτρέπεται.

en: Value for PNG text chunk %s cannot be converted to ISO-8859-1 encoding.
el: Η τιμή του τμήματος κειμένου του PNG %s δεν μπορεί να μετατραπεί σε κωδικοποίηση ISO-8859-1.

en: PNM loader expected to find an integer, but didn’t
el: Η εφαρμογή φόρτωσης εικόνων PNM ανέμενε ακέραιο αριθμό, αλλά δεν τον βρήκε

en: PNM file has an incorrect initial byte
el: Το αρχείο PNM περιέχει ένα εσφαλμένο αρχικό byte

en: PNM file is not in a recognized PNM subformat
el: Η μορφή του αρχείου PNM δεν είναι αναγνωρίσιμος τύπος PNM

en: PNM file has an invalid width
el: Μη έγκυρο πλάτος εικόνας του αρχείου PNM

en: PNM file has an image width of 0
el: Το πλάτος εικόνας του αρχείου PNM είναι 0

en: PNM file has an invalid height
el: Μη έγκυρο ύψος εικόνας του αρχείου PNM

en: PNM file has an image height of 0
el: Το ύψος εικόνας του αρχείου PNM είναι 0

en: Maximum color value in PNM file is 0
el: Η μέγιστη τιμή χρώματος στο αρχείο PNM είναι 0

en: Maximum color value in PNM file is too large
el: Η μέγιστη τιμή χρώματος στο αρχείο PNM είναι πολύ μεγάλη

en: Raw PNM image type is invalid
el: Μη έγκυρος τύπος ακατέργαστης εικόνας PNM

en: PNM image loader does not support this PNM subformat
el: Η εφαρμογή φόρτωσης εικόνων PNM δεν υποστηρίζει αυτή τη μορφή PNM

en: Raw PNM formats require exactly one whitespace before sample data
el: Οι ακατέργαστες μορφές PNM πρέπει να περιέχουν ακριβώς ένα κενό διάστημα πριν από τα δεδομένα του δείγματος

en: Cannot allocate memory for loading PNM image
el: Αδυναμία διάθεσης μνήμης για τη φόρτωση της εικόνας PNM

en: Insufficient memory to load PNM context struct
el: Ανεπάρκεια μνήμης για τη φόρτωση της δομής περιεχομένων του PNΜ

en: Unexpected end of PNM image data
el: Μη αναμενόμενος τερματισμός των δεδομένων της εικόνας PNM

en: Insufficient memory to load PNM file
el: Ανεπάρκεια μνήμης για τη φόρτωση του αρχείου PNM

en: Input file descriptor is NULL.
el: Ο περιγραφέας του αρχείου εισόδου είναι NULL.

en: Failed to read QTIF header
el: Αποτυχία ανάγνωσης κεφαλίδας QTIF

en: QTIF atom size too large (%d byte) | QTIF atom size too large (%d bytes)
el[0]: Το μέγεθος του ατόμου QTIF είναι πολύ μεγάλο (%d byte)
el[1]: Το μέγεθος του ατόμου QTIF είναι πολύ μεγάλο (%d byte)

en: Failed to allocate %d byte for file read buffer | Failed to allocate %d bytes for file read buffer
el[0]: Αποτυχία διάθεσης %d byte ως αρχείο ανάγνωσης ενδιάμεσης μνήμης
el[1]: Αποτυχία διάθεσης %d bytes ως αρχείο ανάγνωσης ενδιάμεσης μνήμης

en: File error when reading QTIF atom: %s
el: Αποτυχία αρχείου κατά την ανάγνωση του ατόμου QTIF: %s

en: Failed to skip the next %d byte with seek(). | Failed to skip the next %d bytes with seek().
el[0]: Αποτυχία παράκαμψης του επόμενου %d byte με χρήση του seek().
el[1]: Αποτυχία παράκαμψης των επόμενων %d byteσs με χρήση του seek().

en: Failed to allocate QTIF context structure.
el: Αδυναμία διάθεσης μνήμης για τη δομή περιεχομένων του QTIF.

en: Failed to create GdkPixbufLoader object.
el: Αποτυχία δημιουργίας αντικειμένου GdkPixbufLoader.

en: Failed to find an image data atom.
el: Αποτυχία εύρεσης ατόμου δεδομένων εικόνας.

en: Cannot allocate colormap
el: Αδυναμία διάθεσης μνήμης για τον χρωματικό χάρτη

en: Cannot allocate new pixbuf
el: Αδυναμία διάθεσης μνήμης για το νέο pixbuf

en: Unexpected bitdepth for colormap entries
el: Μη αναμενόμενο βάθος χρωμάτων στις εγγραφές του χρωματικού χάρτη

en: Pseudocolor image does not contain a colormap
el: Το ψευτοχρώμα της εικόνας δεν περιέχει χρωματικό χάρτη

en: Cannot allocate TGA header memory
el: Αδυναμία διάθεσης μνήμης για την κεφαλίδα του TGA

en: TGA image has invalid dimensions
el: Η εικόνα TGA δεν έχει έγκυρες διαστάσεις

en: TGA image type not supported
el: Ο τύπος εικόνας TGA δεν υποστηρίζεται

en: Cannot allocate memory for TGA context struct
el: Αδυναμία διάθεσης μνήμης για τη δομή περιεχομένων του TGA

en: TGA image was truncated or incomplete.
el: Η εικόνα TGA ήταν περικομμένη ή ατελής.

en: Could not get image width (bad TIFF file)
el: Αδυναμία λήψης του πλάτους της εικόνας (εσφαλμένο αρχείο TIFF)

en: Could not get image height (bad TIFF file)
el: Αδυναμία λήψης του ύψους της εικόνας (εσφαλμένο αρχείο TIFF)

en: Width or height of TIFF image is zero
el: Το ύψος ή το πλάτος της εικόνας TIFF είναι μηδενικό

en: Dimensions of TIFF image too large
el: Οι διαστάσεις της εικόνας TIFF είναι πολύ μεγάλες

en: Insufficient memory to open TIFF file
el: Ανεπάρκεια μνήμης για το άνοιγμα του αρχείου TIFF

en: Failed to load RGB data from TIFF file
el: Αποτυχία φόρτωσης των δεδομένων RGB από το αρχείο TIFF

en: Failed to open TIFF image
el: Αποτυχία ανοίγματος της εικόνας TIFF

en: Failed to load TIFF image
el: Αποτυχία φόρτωσης της εικόνας TIFF

en: Failed to save TIFF image
el: Αποτυχία αποθήκευσης της εικόνας TIFF

en: TIFF compression doesn’t refer to a valid codec.
el: Η συμπίεση TIFF δεν αναφέρεται σε έγκυρο codec.

en: TIFF bits-per-sample doesn’t contain a supported value.
el: Τα δυαδικά ανά δείγμα του TIFF δεν περιέχουν μια υποστηριζόμενη τιμή.

en: Failed to write TIFF data
el: Αποτυχία εγγραφής των δεδομένων TIFF

en: TIFF x-dpi must be greater than zero; value “%s” is not allowed.
el: Τα x-dpi του TIFF πρέπει να είναι μεγαλύτερα από μηδέν· η τιμή «%s» δεν επιτρέπεται.

en: TIFF y-dpi must be greater than zero; value “%s” is not allowed.
el: Τα y-dpi του TIFF πρέπει να είναι μεγαλύτερα από μηδέν· η τιμή «%s» δεν επιτρέπεται.

en: Couldn’t write to TIFF file
el: Αδυναμία εγγραφής στο αρχείο TIFF

en: Invalid XBM file
el: Μη έγκυρο αρχείο XBM

en: Insufficient memory to load XBM image file
el: Ανεπάρκεια μνήμης για τη φόρτωση του αρχείου εικόνας XBM

en: Failed to write to temporary file when loading XBM image
el: Αποτυχία εγγραφής σε προσωρινό αρχείο κατά τη φόρτωση της εικόνας XBM

en: No XPM header found
el: Δε βρέθηκε κεφαλίδα XBM

en: Invalid XPM header
el: Μη έγκυρη κεφαλίδα XBM

en: XPM file has image width <= 0
el: Το αρχείο XPM έχει πλάτος εικόνας <= 0

en: XPM file has image height <= 0
el: Το αρχείο XPM έχει ύψος εικόνας <= 0

en: XPM has invalid number of chars per pixel
el: Το αρχείο XPM περιέχει μη έγκυρο αριθμό χαρακτήρων ανά εικονοστοιχείο

en: XPM file has invalid number of colors
el: Το αρχείο XPM περιέχει μη έγκυρο αριθμό χρωμάτων

en: Cannot allocate memory for loading XPM image
el: Αδυναμία διάθεσης μνήμης για τη φόρτωση της εικόνας XPM

en: Cannot read XPM colormap
el: Αδυναμία ανάγνωσης του χρωματικού χάρτη XPM

en: Failed to write to temporary file when loading XPM image
el: Αποτυχία εγγραφής σε προσωρινό αρχείο κατά τη φόρτωση της εικόνας XPM
