gtk+ 1.3 - en to es translation catalogue (6 entries)

en: Failed to open file '%s': %s
es: Incapabile de cargaration de archivo '%s' : %s

en: GIF file was missing some data (perhaps it was truncated somehow?)
es: GIF archivo manca datos (forsan truncateva?)

en: Internal error in the GIF loader (%s)
es: Interne error in le cargator de GIF (%s)

en: Circular table entry in GIF file
es: Circular elemento de tabella in GIF archivo

en: File does not appear to be a GIF file
es: Archivo disapparer un GIF archivo

en: Version %s of the GIF file format is not supported
es: Version %s de la formato de GIF archivo insupportava
